Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8495

бебето отказва да суче

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
desislava ivanova

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 8:02 am    Заглавие: бебето отказва да суче Отговорете с цитат

Бебето ми е на 3 месеца и отказва да суче. Беше хремава и се наложи да я дохранвам с биберон и сега не ми дава да я кърмя. Много искам да продължа да я кърмя,но ми е трудно да се цедя. През нощта само ми позволява да я кърмя,а през деня се дърпа от гърдата. Има ли някой с моя проблем?Дайте ми съвет

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ani ot Burgas
Отличник

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! от прочетеното и обяснено от теб разбирам,че бебето проявява т.нар. кърмаческа стачка. Появило се е объркване от храненето с биберона и сега малкото стачкува. Има такива моменти , и аз лично съм имала поне 2-3 стачки,е успявала съм да се преборя и все още се кърмим.
Не се отчайвай и за нищо на света не спирай да кърмиш, опитвай през деня на тихо,спокойно и почти тъмно място да кърмиш, например антрето на апартамента, или банята ако трябва.На мен ми помагаше вземането на бебо на ръце и пеенето на песнички и разхождането из стаите.
Остави всякакви биберони и шишета и се кърмете често, издебвай когато бебенцето е полусънено или почти заспива,така ще засуква .
А за да не намалее кърмата опитай да се кърмите често и през нощта щом сега суче тогава повече, това е обичайно при тези периоди.
А защо си спряла да кърмиш след като си била хремава, това изобщо не вреди на бебето ,слагаш маска на лицето и толкова...
Аз съм насреща ако имаш въпроси и пиши как сте...ако пък се сетя нещо друго ще пиша.
Успех и не се отказвай, бебо ще засуче ,просто трябва време, понякога периода на стачка бързо отминава, понякога малко повече трае, но стискам палци!

го^re
s_o_n_q
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравеи и на мен малкия ми е отказжал така,също ми беше хремав,не се отказвай колко мойеш го карми успех

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 3:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и ние имахме такива периоди,и аз успявах единствено на ръце да я накарам да засуче като се разхождам ,люшкам и т.н не се отказвай това отминава

го^re
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има тема по този въпрос.
http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=7444

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Заключвам темата! Вече има такава!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com