Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8474&start=210&sid=e4a94f5560b7f3bb03aa5e2f01e3fc5a

Най-сладките бебенца ЮЛИ 2007 3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nedka
Редовен

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mamajaba написа:
Да при навършване на шест месеца се пускат кръвни изследвания и урина.

Мерси

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irgen
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ НАС СЪС АННА!
ВЧЕРА ЗАПОЧНАХМЕ СЪС ЖЪЛТЪКА ВЪВ ЗЕЛЕНЧУКОВОТО ПЮРЕ.МАМЧЕТА,КАЖЕТЕ НА КОЯ ФИРМА ЗЕЛЕНЧУКОВОТО ПЮРЕ СЕ ЯДЕ?НЕЩО НА ГАНЧЕВ СА ГИ РАЗВАЛИЛИ,А НА ХИП НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ЗЕЛЕНЧУКОВИ,ДАЛИ ВЪОБЩЕ ИМАТ САМО ЗЕЛЕНЧУК,А НЕ СЪС МЕСО?ОЩЕ НЕ СМЕ ПОЧНАЛИ СЪС МЕСНИТЕ,НО НА 15-ТИ СМЕ ПРИ ПЕДИАТЪРКАТАИ ЩЕ ВИДИМ КАКВО ЩЕ КАЖЕ?ВЕЧЕ ВЪВ СТОЛЧЕТАТА ЗА ХРАНЕНЕ ЛИ ЯДЕТЕ?АННА НЕ ИССКА ДА СЕДИ ЛЕГНАЛА ,А ВЕЧЕ ПОЧТИ САМА ЗАСТАВА СЕЗДНАЛА И СИ ПИПА СТЪПАЛАТА!?НЕ РАЗБРАХ КАК ЩЕ ВЗЕМЕМ УРИНА ЗА ИЗСЛЕДВАНЕТО,НЕКА НЯКОЙ КАЖЕ КАК СЕ Е СПРАВИЛ СЪС МОМИЧЕНЦЕТО СИ.
ЦУНКАЙТЕ МИШОЦИТЕ ОТ НАС!!!!

го^re
mamajaba
Сериозен

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

irgen написа:
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ НАС СЪС АННА!
ВЧЕРА ЗАПОЧНАХМЕ СЪС ЖЪЛТЪКА ВЪВ ЗЕЛЕНЧУКОВОТО ПЮРЕ.МАМЧЕТА,КАЖЕТЕ НА КОЯ ФИРМА ЗЕЛЕНЧУКОВОТО ПЮРЕ СЕ ЯДЕ?НЕЩО НА ГАНЧЕВ СА ГИ РАЗВАЛИЛИ,А НА ХИП НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ЗЕЛЕНЧУКОВИ,ДАЛИ ВЪОБЩЕ ИМАТ САМО ЗЕЛЕНЧУК,А НЕ СЪС МЕСО?ОЩЕ НЕ СМЕ ПОЧНАЛИ СЪС МЕСНИТЕ,НО НА 15-ТИ СМЕ ПРИ ПЕДИАТЪРКАТАИ ЩЕ ВИДИМ КАКВО ЩЕ КАЖЕ?ВЕЧЕ ВЪВ СТОЛЧЕТАТА ЗА ХРАНЕНЕ ЛИ ЯДЕТЕ?АННА НЕ ИССКА ДА СЕДИ ЛЕГНАЛА ,А ВЕЧЕ ПОЧТИ САМА ЗАСТАВА СЕЗДНАЛА И СИ ПИПА СТЪПАЛАТА!?НЕ РАЗБРАХ КАК ЩЕ ВЗЕМЕМ УРИНА ЗА ИЗСЛЕДВАНЕТО,НЕКА НЯКОЙ КАЖЕ КАК СЕ Е СПРАВИЛ СЪС МОМИЧЕНЦЕТО СИ.
ЦУНКАЙТЕ МИШОЦИТЕ ОТ НАС!!!!

На хип има и само зеленчукови (със зелен пръстен на капачките). Хубави са тези с картоф и морков, картоф и тиква. Аз в началото вземах само от тях. Сега хапваме и на Ганчев - асорти зеленчуци с масло и картов с тиква и ориз.
Аз Преслава я храня в столчето за кола (тези, които са тип кошница). Казаха ми, че в столче се храни когато започне да сяда сама.
Урина за изследването се взима чрез едни такива найлонови торбички, по - скоро прилича на презерватив и се нарича колектор. Залепя се на срамните устни на момиченцето и така се събира уринката. Аз обаче не успях по този начин.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nedka
Редовен

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами!

Направих на малкия кисел , но се получи доста рядък?При вас така ли се получи или аз нещо не съм го направила както трябва?

Моля отговорете ми !

Целувки от нас за вас !

го^re
emmy_75
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас,вече все по-рядко имаме време за компютъра.Малката иска все повече внимание и игри.Започнахме през ден месно - зеленчуковите пюрета, ама само тези на Хип харесва,а от кашите ориз и моркови на Нестле.Къпем се всяка вечер, просто това много ни харесва.Аз от цяла седмица кашлям и съм с хрема дано на малката и се размине, че тогава лошо.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
irgen
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[На хип има и само зеленчукови (със зелен пръстен на капачките). Хубави са тези с картоф и морков, картоф и тиква. Аз в началото вземах само от тях. Сега хапваме и на Ганчев - асорти зеленчуци с масло и картов с тиква и ориз.
Аз Преслава я храня в столчето за кола (тези, които са тип кошница). Казаха ми, че в столче се храни когато започне да сяда сама.
Урина за изследването се взима чрез едни такива найлонови торбички, по - скоро прилича на презерватив и се нарича колектор. Залепя се на срамните устни на момиченцето и така се събира уринката. Аз обаче не успях по този начин.[/quote]

Много мерси за инфото!!за пюретата на хип питах за 190 гр.разфасовка.чао!!!

го^re
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Новата тема
http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=9251

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Страница 15 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com