Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8353&start=30

За мъжете, които не работят???
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 7:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не търпя хора, които са мързеливи и живеят на чужд гръб. А като почнат да обясняват, че не работят защото няма работа, просто спирам да ги слушам за да не се дразн... Той или тя НЕ иска да си намери работа, в това е проблема.Ако мъжът си стои в къщи и върти домакинството, пазарува, и тн....и ако съпругата е съгласна с това -ОК. Но поп цял ден да играе карти..сори, ама...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tanqslunce
Сериозен

Местожителство: BULGARIQ, STARA ZAGORA

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 9:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

baby_188 написа:
veni04 написа:
Оле такъв тътей и един ден не бих търпяла new

Такъв съм тъпрпяла близо 4 години.Не питайте какво ми е било и как съм се справяла.Нали знаете, че любовта е сляпа.Все се надявах да се захване с някаква работа, ама не.Все парите му били малко.Как щял да работи толкова часа за такива пари.Тези се подигравали с хората.Как за едни има работа, а за други не?
Та и затова сега си гледам сама детенцето и вече си ми е добре.
правилно Exclamation не е ли по добре вместо да мрънка и да се оплаква от работата да носи 300-350лв.и ти като взимаш някои лев си е рдуго.ама нали е по лесно да казва :те ми се подиграват и по цял ден да пуши цигари да се чуди кои диван да деформира Exclamation
а това че ти се прибираш вечер изморена не означава че няма да сготвиш ,да изчистиш,ами и трябва да се усмихваш на приятелите му(тои не е бил на работа,не знае какво е да си уморен Exclamation )

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
karolin
Сериозен

Местожителство: love4

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

daniela80 написа:
Това не са МЪЖЕ!!!!!!

го^re
Златомира Пенчева
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Нова Загора

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Dessita написа:
Аз не търпя хора, които са мързеливи и живеят на чужд гръб. А като почнат да обясняват, че не работят защото няма работа, просто спирам да ги слушам за да не се дразн... Той или тя НЕ иска да си намери работа, в това е проблема.Ако мъжът си стои в къщи и върти домакинството, пазарува, и тн....и ако съпругата е съгласна с това -ОК. Но поп цял ден да играе карти..сори, ама...

Аха

го^re
annakaterina
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Кърджали

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам двама такива познати. Единият работи по 1 месец на година и после или се кара с шефовете и напуска или тая работа му влияе зле на здравето и пак напуска или нещо друго и пак напуска, а другият - работи в едно предприятие, през месец е в болнични/знаете как е с болничните сега/ и само реве че нямал пари. Жена му горката не го търпи вече...Ееее за какво ми е такъв?!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
daniel4o1982
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Олеле, обаче и аз такъв познавам, нагъл до безобразие. От как се е оженил, родителите на жена му го издържат. Много е важен....А той - все за него не може да се намери най-подходящата работа. Заплатата е малка, то дори смешно като каже, че под 1500 лева заплата ( и то преди година и половина две - ще умрат от глад!!!) и за по-сигурно не започва...и не само това, на масаж ходи, че го боляло кръстчето....направо не знам как е възможно, ама е факт!

го^re
tanqslunce
Сериозен

Местожителство: BULGARIQ, STARA ZAGORA

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

daniel4o1982 написа:
Олеле, обаче и аз такъв познавам, нагъл до безобразие. От как се е оженил, родителите на жена му го издържат. Много е важен....А той - все за него не може да се намери най-подходящата работа. Заплатата е малка, то дори смешно като каже, че под 1500 лева заплата ( и то преди година и половина две - ще умрат от глад!!!) и за по-сигурно не започва...и не само това, на масаж ходи, че го боляло кръстчето....направо не знам как е възможно, ама е факт!
много жалко че съществуват такива мъже

го^re
Вероника82
Сериозен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета-виждате ли какви сме-работим с двойни стандарти-за жените може да си останат вкъщи и да бъдат домакини/избор,който уважавам и не смятам,че е недостойно-ако жената е щастлива от това си поприще защо да не се отдаде на децата и дома си/,но когато става дума за мъже-това е безобразие.Не сме ли ние,които си ги създадохме такива-с вечните си амбиции да успеем да сме перфектни във всичко-да изкарваме пари повече от мъжете,да се справяме с всичко у дома-дори и с "мъжки" задължения.Все по-малко женствени ставаме с тази наша криворазбрана еманципация,а после се чудим от къде се родиха такива мъже.Ние си ги създадохме-убихме всяко мъжко самочувствие-работим повече,печелим по-добре,почти не готвим-какво им остава тогава на мъжете овен да стават все по-женствени и да се превръщат в модерни "домакини".Тези мъже са част от промяната в стереотипити и нагласите-жените стават все по-мъжки момичета,а мъжете придобиват все по-женски характеристики-чувствителност,състрадателност,грижа за дома,докато ние сме тръгнали по пътя на амбицията,професионалния успех,високите доходи,постиженията на всяка цена и във всичко.

го^re
momoni
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Родените да пълзят,никога не могат да литнат"

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ваня
Фен на Mamaibebe

Местожителство: VARNA

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

гадни противни търтей

го^re
bebemancho
Редовен

Местожителство: гр.Варна

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Dessita"]Аз не търпя хора, които са мързеливи и живеят на чужд гръб. А като почнат да обясняват, че не работят защото няма работа, просто спирам да ги слушам за да не се дразн... Той или тя НЕ иска да си намери работа, в това е проблема.Ако мъжът си стои в къщи и върти домакинството, пазарува, и тн....и ако съпругата е съгласна с това -ОК. Но поп цял ден да играе карти..сори, ама...[/quote]

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероника82 написа:
Момичета-виждате ли какви сме-работим с двойни стандарти-за жените може да си останат вкъщи и да бъдат домакини/избор,който уважавам и не смятам,че е недостойно-ако жената е щастлива от това си поприще защо да не се отдаде на децата и дома си/,но когато става дума за мъже-това е безобразие.Не сме ли ние,които си ги създадохме такива-с вечните си амбиции да успеем да сме перфектни във всичко-да изкарваме пари повече от мъжете,да се справяме с всичко у дома-дори и с "мъжки" задължения.Все по-малко женствени ставаме с тази наша криворазбрана еманципация,а после се чудим от къде се родиха такива мъже.Ние си ги създадохме-убихме всяко мъжко самочувствие-работим повече,печелим по-добре,почти не готвим-какво им остава тогава на мъжете овен да стават все по-женствени и да се превръщат в модерни "домакини".Тези мъже са част от промяната в стереотипити и нагласите-жените стават все по-мъжки момичета,а мъжете придобиват все по-женски характеристики-чувствителност,състрадателност,грижа за дома,докато ние сме тръгнали по пътя на амбицията,професионалния успех,високите доходи,постиженията на всяка цена и във всичко.
new new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com