Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8210

Забременяване

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Desdemona

Местожителство: гр. Варна

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 11:31 am    Заглавие: Забременяване Отговорете с цитат

zdr. pak sam tuk i mnogo iskam da se prisaedinia kam VAs momi4eta opitva6ti se da zabremeneete.
Pak pi6a na latinica i za poreden pat se izviniavam za tova, za6toto problema e v moeto PC.
Az imah menstruacia posledno na 20.09, prosledih si ovulaciata kojato be6e na 04.10, esetestveno, 4e pravehme seks za bebe i sega ve4e vtori mesec 4akam da mi diode, ama ne mi idva Shocked
Lo6oto v moia sluchai e, 4e po princip sam s neredovna menstruacia, koiato oba4e otkakto vodia usilen polov jivot se normalizira. Niamam absolutno nikakvi simtomi za bremennost, ne mi se gadi, ne mi stava lo6oq abe izob6to ni6to, osven, 4e na 17.10 sutrinta kato posetih VC-to i kato se izbarsah na toaletnata hartia ima6e rozovo, koeto be6e ednokratno. Az si pomislih, 4e mi idva i si slojih prevrazki i vs. tam kakto si e, no ne mi doide, ni6to, nito ve43rta nito po-kasno. Pravih si i test, be6e - za jalost Sad No ottogava korema mi e kato leko podut i tvard, bole6e me niakolko dni pored, imah i edno razstroistvo okolo sedmica sled 17.10.

Mnogo sam podrobna mai i 6te vi pisne ot mene, molia da me izvinite za tova, no az tuk prosto spodeliam s vas i ako se vklu4ite mnogo 6te se radvam da pokomentirame, ne6tata pri men i pri vas saotvetno.
O4akvam vi s netarpenie
Desdemona Smile

здр. пак сам тук и много искам да се присъединя към ВАс момичета опитващи се да забременеете.
Пак пиша на латиница и за пореден път се извинявам за това, защото проблема е в моето PC.
Аз имах менструация последно на 20.09, проследих си овулацията която беше на 04.10, есетествено, че правехме секс за бебе и сега вече втори месец чакам да ми диоде, ама не ми идва :шоцк:
Лошото в моя случай е, че по принцип съм с нередовна менструация, която обаче откакто водя усилен полов живот се нормализира. Нямам абсолютно никакви симтоми за бременност, не ми се гади, не ми става лошоя абе изобщо нищо, освен, че на 17.10 сутринта като посетих WC-то и като се избърсах на тоалетната хартия имаше розово, което беше еднократно. Аз си помислих, че ми идва и си сложих превръзки и вс. там както си е, но не ми дойде, нищо, нито ve43rta нито по-късно. Правих си и тест, беше - за жалост Sad Но оттогава корема ми е като леко подут и твърд, болеше ме няколко дни поред, имах и едно разстройство около седмица след 17.10.

Много съм подробна май и ще ви писне от мене, моля да ме извините за това, но аз тук просто споделям с вас и ако се включите много ще се радвам да покоментираме, нещата при мен и при вас съответно.
Очаквам ви с нетърпение
Десдемона

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА ВЪВ ФОРУМА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Следващите ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение!

Модератор

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Рос
Редовен

Местожителство: гр. Ямбол

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Desdemona а на гинеколог ходи ли?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Desdemona

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne sam Ros, no smatam tazi sedmica da otida. Za6to me pita6, smiata6 li, 4e imam niakakav problem?

не съм Рос, но смятам тази седмица да отида. Защо ме питаш, смяташ ли, че имам някакъв проблем?

Модератор

го^re
Руми
Отличник

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нормално е да те пита.след 2 месеца закъснение, не знам коя жена правеща опит за бебе не би отишла на лекар досега, било то че и М не ти е редовен !

го^re
Desdemona

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Taka si e Rumi, ne sam hodila dosega za6toto imah podobno zakasnenie ot 1 mesec, t.s doide mi na 12.07 a avgust ni6to, [4ak na 20.09 mi doide i ottogava, kakto spomenah, ni6to, ni vest ni simptom, osven tova koeto spodelih po zadadenata tema], oba4e pak togava za razlika ot sega mi be6e edno tegko, mi se i gade6e, biaha mi boilezneni gardite i red dr. ne6ta, no nito testovete, nito pregleda pri AG ustanoviha ne6to Crying or Very sad , iavno si biah vnu6ila, zatova i sega se pozabavih, vse iz4akvaiki i iz4akvaiki niakakvi simptomi.

Така си е Руми, не съм ходила досега защото имах подобно закъснение от 1 месец, т.с дойде ми на 12.07 а август нищо, чак на 20.09 ми дойде и оттогава, както споменах, нищо, ни вест ни симптом, освен това което споделих по зададената тема], обаче пак тогава за разлика от сега ми беше едно тежко, ми се и гадеше, бяха ми боилезнени гърдите и ред др. неща, но нито тестовете, нито прегледа при АГ установиха нещо Crying or Very sad , явно си бях внушила, затова и сега се позабавих, все изчаквайки и изчаквайки някакви симптоми.

Модератор

го^re
atadar
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

само с един тест ли се размина? може да е отчел грешно. Дано! и да няма причина за притеснение а само за new стискам палци и пиши! Wink

го^re
Руми
Отличник

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

само по себе си, според мен, нередовната менструация си е "установено нещо". какво значи "при прегледа при АГ не се установи нищо"? не че е невъзможно да забременееш и през това време, но Аг-то защо не обърне малко повече внимание?

го^re
Elisha
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 11:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо - иди се прегледай при гинеколог, той най-точно ще ти каже дали има нещо или не, и второ - не разчитай само на един тест и не се отчайвай. При мен теста отчете бременност доста късно, да не говорим че и АГ- то не я видя първия път. Каза 'Може и да си бременна, а може и да е наближаващ МЦ'. Почувствах се разочарована, но после си дойдоха и симптомите и така... Успех.

го^re
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз мисля че трябва да отидеш на гинеколог.Той ще ти каже какъв е проблема.Много ще се радвам да си бременна.Успех!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com