Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8042

Януарски 2007г. сладури с всеки изминал ден стават по-щури!!
Иди на страница 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
japito
Пристрастен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 11:08 am    Заглавие: Януарски 2007г. сладури с всеки изминал ден стават по-щури!! Отговорете с цитат

Привет момичета пускам нова тема, за да се реванширам за пропуснатите моменти new
Имам много да изчета от старата и да успея да вляза в крак с вас new
Честито на всички бебоци, които са имали повод за празнуване през тези дни, които съм пропуснала new new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
japito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехоооо - незнам как е при вас, но моето дете отказва категорично да яде и на ден му се събират около 3 нормални хранения, като двете са мляко. Явно зъбите много го мъчат и пюрета неиска - яде солети, царевични пръчици и соленки.
Ние излизаме на разходка, а после и на гости ще отидем - лек ден от нас new

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,момичета,ние излязахме днес и тъкмо се прибрахме и заваля Laughing Студено е ,но като се облечем е екстра Wink И мойто детенце неиска да яде нищо,затова днес й купих пюрета и си га изяде цялото сега на обяд,от доста време не беше яла така.
Честит 10-ти месец на АНИ,да е жива и здрава и много послушна
Лек ден от мен Laughing

го^re
Галка
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито 10 месечие на Ани! Да е здраво, послушно и весело дете! new
Честито и на празнуващите през дните, в които не съм писала.
Доста работа ми се насъбира и за компютъра почти не остава време. Вечер ви чета, но време за писане рядко остава
Мони се мъчи нещо да кашля и още не съм започнала да му давам нищо, но май ще трябва.
Вчера ходихме на изложение на най-смъртоносните животни на планетата, а после и в една сладкарница с много дечица. Мони в сладкарничката си поспа, докато лудуваха около него.
Честит първи сняг на всички, които са го видели, че тук само дъжд има.
Лек ден и много целувки!

го^re
japito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На гости не отидохме но разходка много голяма си направихме. Йоан заспа в 13:50ч и още спи Rolling Eyes - това за нас е нещо неестествено, но предполагам е от хладното време навън Wink
Почти му е избил и 4-тия зъб Razz - дано се успокои най-накрая, че такъв кисел хич не ми харесва Confused

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ние днес никъде не сме излизали и аз цялден new new Тони също не си яде пюретата както преди сигорно са му тръгнали и др.зъбчета аз вече спрях кухнята че нещо въобще не ги яде

го^re
sneji8601
Отличник

Местожителство: село Белащица(обл.Пловдив)

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър вечер!
Благодарим на всички ви за хубавите пожелания!
Нека всички бебоци са здрави,усмихнати и послушни!
Да ви се похваля от вчера Ани вече ходи стъбилно самичка.Преди това правеше по няколко крачки но я беше страх но сега е друго.Пусна се и обикаля на всякъде,дори белите станаха двойно повече.Май ще правим прощапулник скоро.
Лека вечер!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Диобър вечер;момичета.
Честит 10-ти месец на АНИ,да е жива и здрава и много послушна
И честити ходещи крачета!Май скоро ще има прощъпулник.
На нас ни е рано още и скоро няма да проходиме-то и небързаме за никъде де.
Най-накрая майта госпожица заспа.Докато я къпах си играеше с едно канче и баба й го взе и й даде една гумена играчка.Тогава тя се нажали и ревна.И през цялото време докато незаспа плака.
За яденето нямаме проблеми.Яде трудно;но все пак си изяжда манджите.Зъбчета още си нямаме.Днес пропуснахме разходката;защото цял ден вали.
Аз ще ви оставям;че Анджи нещо пак се събуди;не плаче;но не спи.Лека нощ на всички!

го^re
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 8:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро момичета!Черпя Ви по едно new.Вики днес е вече добре, вчера се храни добре и е по-спокойна.Сега new.Днес времето ще е за разходки.Кухнята ни още е в ремонт, но Вики яде купени пюрета не иска моите.Няма как щом е за децата ще купуваме.
Вашите педиатри какво Ви препоръчват за имуностимулаторите?При тази новата която ходихме каза да пие само 1 месец.Другата седмица ще ходя да й вземат гърлен секрет, защото ние почти винаги като ходим на консултация ни е червено гърлото.Лек ден от нас! new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро!Иринче мерси за кафенцето!
Анджи засега не е пила имуностимуланти.Утре сме на консултация и ще попитам;да ми препоръча нещо и ще видиме по каква схемичка ще бъдеме.
Вие какви имуностимуланти давате на дечицата?Чувала съм;че Санастола бил много хубав сироп и сигурно от него ще давам.
При нас днес е много студено;направо като се подадах за малко на прозореца замръзнах.Ще видя дали ще я извеждам.То напоследък неостава време за разходка.Сутрин съм много ангажирана и псамо притръчквам до кухнята;а на обяд Анджи спи до 5 часа.После няма за кога.Трябва някой ден да я издебна и да я поизскарам.Лек ден;момичета!

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро
Мерси за кафенцето Иринче new Браво на малката Ани тук времето е доста студено макар че грее слънце Тони също ходи от единия край на стаята до другия но като трябва да завие сяда да лази.Аз питах нашето педи за тези имуностимулатори и тя ми каза да не бързам поне да стане на 1 год. и даму давам повече плодове

го^re
мама Меги
Пристрастен

Местожителство: гр.Тетевен

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, милички!
При нас пече слънчице и с Тони досега бяхме навън, сега я приспах и седнах да ви видя, но и вие сигурно използвате хубавото време, щом ви няма.
Браво на Ани, "купила" си е вече крачета. new А мама Снежи май трябва да се въоръжи със спокойствие, защото Ани ще иска навсякъде да види и пипне. new
И аз засега не съм давала имуностимуланти, но като ходим в петък и ще питам нашето педи какво ще препоръча.
Оставям ви да свърша малко работа.
070914

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамчета Laughing
И при нас пече слънце,но Васито сега спи,иначе ние излизахме сутринта.Аз съм й взела да пие витамини от 1-2 месеца й ги давам-Саностол.
Лек ден от мен Laughing
ОООООООООООООООООООООО,,,ЗАБРАВИХ ДА ЧИСТИТЯ НА ПЪРВОТО ПРОХОДИЛО БЕБЧЕ ОТ НАШАТА ГРУПИЧКА-АНИ Laughing

го^re
sneji8601
Отличник

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър вечер!
Благодаря ви за поздрава послучай прохождането ни.Сега вече всяка секунда иска да ходи и прави ужасни пакости.Сутринта докато говорихме с баща и взе каната с кафе и я изсипа на масата пред монитора,клавиатурата и мишката,не и се ядосах.Днес майка ми става на 44год.и бяхме да почерпи и Ани бутна чашата с кафето на приятелката ми Laughing new Тъкмо покрай нея ще се вталя малко,та като дойде мъжът ми да съм в идиална форма new
Мами какви подаръци ще правите на вашите бебчета и татенца за Коледа?
Спокойна нощ!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sneji8601
Отличник

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 11:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей,мами,какво става с вас?Как сте?Какво правите?Нещо забравихте да пишете....

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Следваща
Страница 1 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com