Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8004&postdays=0&postorder=asc&start=75

МЕЖДУ ТЕСТА И ОВУЛАЦИЯТА 3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nin4etoo
Начинаещ

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dori написа:
Днес бях на преглед при ендокриноложката,предписа ми Метформин и ми каза,че трябва да спазвам много строга диета,за да може да се нормализира нивото на инсулина и да отслабна.След 3 месеца ме вика пак при нея,за да видим как съм и да спрем Диането и да почнем стимулация с Кломид.Много мила беше докторката и ми пожела след като се видим през март месец,за другата Коледа да чакаме бебче Very Happy

стискаме палци,за бебче new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nin4etoo
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!АЙДЕ С НОВА ГОДИНА И С НОВ КЪСМЕТ И С МНОГОООООООООООО ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТА ВИ ПОЖЕЛАВАМ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ

new
НЕКА ЧАКАНЕТО НА ВСИЧКИ НАС СЕ УВЕНЧАЕ С УСПХ new

НАЛИ ЗНАЕТЕ,ЧЕ ПО КОЛДА СЕ СЛУЧВАТ ЧУДЕСА new

УСПЕХ new

го^re
krasunkaa
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2007 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте чакащи мацки new
Аз все още съм от чакащите... new Гледам да не мисля до колкото е възможно макар че е много трудно...Насочих си вниманието към спорт и диети за да не мисля защото взех да полудявам...Това чакане ме смазва...Чувствам се като ялова крава new За това и все по рядко пиша тук,просто няма какво да напиша new Няма и няма радост за мен в този шибан живот new new Обезверена съм и се чувствам ужасно...Не пожелавам никому такова състояние
Честито на щастливите мами които вече чакат бебчета 070914 Искренно ви завиждам и дано повлечете крак че всичките да ни повлечете, та и ние да се похвалим... 070914
Нека новата година бъде благосклонна към нас,желая ви го от все сърце new

го^re
nin4etoo
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

krasunkaa написа:
Здравейте чакащи мацки new
Аз все още съм от чакащите... new Гледам да не мисля до колкото е възможно макар че е много трудно...Насочих си вниманието към спорт и диети за да не мисля защото взех да полудявам...Това чакане ме смазва...Чувствам се като ялова крава new За това и все по рядко пиша тук,просто няма какво да напиша new Няма и няма радост за мен в този шибан живот new new Обезверена съм и се чувствам ужасно...Не пожелавам никому такова състояние
Честито на щастливите мами които вече чакат бебчета 070914 Искренно ви завиждам и дано повлечете крак че всичките да ни повлечете, та и ние да се похвалим... 070914
Нека новата година бъде благосклонна към нас,желая ви го от все сърце new

Горе главата Карасука!!!
Не спирай да вярваш,че скоро бебчето ще дойде.Може би проблема при нас чакащите е че ни става фиксидея да мислим само за бебче.
Аз лично се опитвам да не мисля само за това,и се надявам скоро да се появят двете чертички.Същото ти го пожелавам и на теб!

И момичета не забравяйте в новогодишната нощ,точно в 24 часа да си пожелаете изкренно това което го искате най-много и то ще се сбъдне!Повярвайте!! new

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИnew

го^re
ster.poly
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

момичета искам да ви поздравя и честитя Коледата,и да кажа само горе главите.преди около година и няколко месеца аз бях като вас,вечно чакаща и лееща сълзи,обикаляща лекари,болници и четящи форумите ,не смеех да пиша,защото нямах сили а и някак желанието ми за кореспонденция с който ида е се беше изпарило след тежката диагноза на Д-р Попов а именно СТЕРИЛИТЕТ е да ама не,на пук на всички умни глави аз вече си имам моя 5 месечен син,който бе заченат точно в момента в който най-малко очаквах и със хиляди перипети докато го закрепим ,и със лежане по болници,но е факт той е тук при мен и даже вече празнува своята първа коледа.
Пожелавам Ви повече радост,по малко мисли,защото те побъркват,отдайте се на своите люби,и занимания излизайте по често и не се затваряйте,и вярвайте това е най-важно,Бог е добър и съм убедена,че скоро ще Ви видя във другата тема бременност и раждане успех и весело посрещане на новата година и с нов късмет ............... new new new new new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com