Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7924&start=15

Защо не се получи
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
duda
Сериозен

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 11:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ваня написа:
НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ И НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТЕ ОБЗЕМА ВСЕ ЕДНА И СЪЩА МИСЪЛ ЧЕ НЕ СТАВА СПРИ ДА МИСЛИШ ИЗОПЩО ЗА ТОВА И ЩЕ ВИДИШ КАК ВСИЧКО ЩЕ СЕ НАРЕДИ КАЗВАМ ГО ОТ ОПИТ
Наистина е така,чакахме дъщеря ни 5 години и наистина в момента,в който се отказахме се получи.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ewka
Редовен

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ще ти разкажа как стана при нас. Значи бях при лекар,който ми направи куп изследвания+ цветна снимка и накрая ми каза,че трябва лапароскопия и може би след това инвитро. Отидох при друг,който каза че цветната снимка е полезна и задължителна,за да се види проходимостта на тръбите,която при мен беше горе-долу наред,защото едната ми тръба беше без пропускливост,а другата със слаба,но все пак осн.проблем се оказа слаба овулация и лекаря каза Клостилбегит за 3 месеца без да ме гледат за фоликули и т.н. Каза още,че на първия месец почти няма шанс,а на втория и третия съответно е най-голям.Така моята схема беше клостилбегит от 3 ден на цикъла по 2 таблетки.Не съм ходила на прегледи след като го изпих,но чудото стана още на първия месец.Но знаеш ли,мисля че наистина когато най-малко очакваш,тогава става,защото аз бях сигурна,че няма да стане от първия месец на стимулацията и го бях приела като етап от лечение,но в никакъв случай не и край на това лечение,но ето че съм сгрешила и дори доста се шашнах,защото не очаквах.УСПЕХ-СИГУРНА СЪМ,ЧЕ СКОРО ЩЕ ИМА + резултат!!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com