Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7924&start=0

Защо не се получи
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maya0208

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 2:32 pm    Заглавие: Защо не се получи Отговорете с цитат

Здравеите момичета,сега когато пиша всичко това се чувствам много зле просто за пореден път съм съсипана защото пак ми доиде.През този месец правих стимулациа със клостилбегит по половин таблетка за 5дни.На 11ден на фоликулометрията др Давидков ми отчете един фоликул 20мм и ендометриум 5.1.Изписа ми естрофем за увеличаване на ендометриума и дуфастон три пъти по едно.Вечерта ми биха прегинил и на 15 ден ми отчете че имам овулация и жълто тяло 19мм.Спазихме половите контакти както ми каза и въпреки всичко не се получи.По принцип съм със нисък прогестерон за което пия дуфастон два пъти по една таблетка.Правил ми е колоскопиа мисля че така се казваше но ми е нормална.Спермограма-нормална.Цветна снимка нямам защото ми каза че тя облъчвала яичниците и ми препоръча да си направя лапароскопия ако този път не стане нищо .Но по принцип аз не искам да си правя такива работи.Какво според вас е станало и защо не се е получило и моля ви даите ми съвет какво да правя.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Руми
Отличник

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление Мая, не винаги става.Тук някъде из форума бях срещнала едно мнение,че деца се правят не когато искаме,а когато можем.Аз не мога да ти кажа защо не се е получило, но мога да споделя че при мен е обратното - аз "хващам" от първият път, но за съжаление са кухи яйца с последващ кюртаж.Общо взето на един хал сме.Затова ти пожелавам супер много късмет и успех в следващият опит! 070914

го^re
atadar
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

само не се отчайваи! след като са ти казали, че всичко е наред ... бебетата искат само малко повече любов и търпение! зареди се с по много и от двете и ще видиш, че щъркела скоро ще долети!

го^re
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От колко време правите опити?

го^re
maya0208

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече7години,но през това време ми се наложи да се пазим защото имах проблеми с нервите просто бях приела много навътре нещата след многото неуспешни опити да забременея и ми изписаха хапчета след което трябваше да се пазим но това се отнася за перид от 1.5година след което пак опити да забременея и пак нищо.

го^re
Elisha
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 12:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мая, не се отчайвай, това са Божи работи! Когато му дойде времето ще те споходи това щастие. Само не превръщай забременяването в постоянни сметки и изчисления, защото накрая ще се побъркаш от това. Остави нещата на естествения им ход и може би като се успокоиш всичко ще си дойде на мястото. Чувала съм неведнъж истории за жени, които се вманиачават в идеята да имат деца и след като се успокоят се получава. Само не се тревожи, всичко ще бъде наред! Отиди, прегърни мъжа си и почерпи от неговата сила. Вярвай и много скоро може да се случи това толкова чакано събитие. Пожелавам ви успех!!!

го^re
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Милички,не се отчайвайте!Аз винаги казвам,че това е Божа работа,като му дойде времето и когато ти е писано тогава ще дойде.
Целувам ви всичките и ви стискам палци!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
elid
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Разлог

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 8:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

maya0208 разбирам те напълно. Минала съм по твоя път, знам че много боли и всеки път въпроси защо?защо?Нали всичко е нормално.... Crying or Very sad Е да ама не става.
Плакала съм много, била съм на ръба да се отчая след поредните стимулации, които са били незнам кои поред вече....
Аз правих и изкуствена инсеменация(мисля че така се казваше), сума пари за скъпи лекарства, но не съжалявам.
Накрая направих и лапароскопия и след нея уж всичко наред, но...
Решихме инвитро, 1 месец преди него, като вече бяхме взели лекарствата, аз бях бременна.
Но това защо не става и докторите не го разбираха, като всичко беше наред.
Кураж и не се отчайвай ,ще стане. Вярвай ,че е така . Пожелавам ти в най-скоро време едно сладко бебенце.

го^re
chocolate
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Сандански

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моя съвет също е да не се отчайваш и да имате търпение.Хубавите неща стават бавно.Мисля,че не е важно само да се слуша лекарят,а трябва и самите вие да сте спокойни и колкото и трудно да е,да не го мислите много.Опитайте да смените обстановката-идете на почивка или на гости.Или променете нещо в подредбата на спалнята ви.
elid е пример за това,че бременноста става,когато двойката е по-спокойна и уверена.Чувала съм за много случаи на жени,които забременяват,след като вече са решили ин витро.
УСПЕХ И ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ!ЩЕ СТАНЕ!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
loooli

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 9:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,Мая!Аз сящо си задавам този въпрос,но отговор нямам.Всеки път си казвам,че няма да се отчайвам,но уви.Когато ми дойдат гостите изпадам в истерия,и лошото при мен е,че не я показвам.Външно-все едно че не е станало нищо(кво пък-като не този следващия месец),но от вътре съм толкова Evil or Very Mad Crying or Very sad.Вече вярвам в това,че бебетата идват не когато искаме,а когато те решат.Не съм вярваща,но се надявам,че някой ден(ДАНО Е МНООООООГО СКОРО) дядо Господ да се сети и за нас,молещите се всики божи ден да е станало чудото.УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ДАНО ВСИЧКИ ВИДИМ ДВЕТЕ ДЪЛГО ЧАКАНИ ЧЕРТИЧКИ

го^re
maya0208

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета,благодаря ви за подкрепата .В този труден момент наистина ,човек има нужда от рамо на което да си изплаче мъката, защото споделената мъка е половин мъка.Искрено се надявам някой ден всички да чуем детския смях в нашите къщи и живота ни да се изпълни с радост.Пожелавам на всички от сърце успех.

го^re
elid
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Разлог

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Спокоино, всичко ще стане. И аз много пъти съм си викала-дали ще чуя някога да ми кажат мамо.....Но ето че сега моето момиче го казав. Така че не спирай да вярваш, че ще стане. Обичайте се, подкрепяйте се и ще видиш. Но това спокоино не решава проблема, ако има някакъв здравословен проблем.
Но вярвай, успех.

го^re
ADI-MAMA LILI

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mili4ka,za6to ne opita6 invitro.Imai predvid,4e vsi4ko e i na psihi4eska osnova.Sestra mi godini nared ne mpja da zabremennee i re6iha da si osinovqt detence.Sled kato go vzeha,tq zabremenq na vtoriqt mesec.Javno se e uspokoila i sega si ima 2 prekrasni dy6teri.Uspokoi se i uspeh

Миличка,защо не опиташ инвитро.Имай предвид,че всичко е и на психическа основа.Сестра ми години наред не мпя да забременнее и решиха да си осиновят детенце.След като го взеха,тя забременя на вторият месец.Явно се е успокоила и сега си има 2 прекрасни дъщери.Успокои се и успех

Моля пишете на кирилица!
Според правилата на форума това е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Ако продължите да пишете на латиница , следващите ви мнения ще бъдат изтрити без предупреждение.

Модератор

го^re
Lilito
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 7:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Търпение, мила, много търпение.... Успех!

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

Местожителство: VARNA

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ И НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТЕ ОБЗЕМА ВСЕ ЕДНА И СЪЩА МИСЪЛ ЧЕ НЕ СТАВА СПРИ ДА МИСЛИШ ИЗОПЩО ЗА ТОВА И ЩЕ ВИДИШ КАК ВСИЧКО ЩЕ СЕ НАРЕДИ КАЗВАМ ГО ОТ ОПИТ

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com