Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7904&view=previous

В София- разходки в Южния парк
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kateto
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 1:49 pm    Заглавие: В София- разходки в Южния парк Отговорете с цитат

Здравейте мами,
Живея до Южния парк. Там и ще разхождам моя мъник.
Да сме живи и здрави до края на седмицата ще гушкам и аз моя бебчо. 070914
Ще се радвам да се запозная с други мами от района и заедно да бутаме количките 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dessita
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 7:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Кате Smile АЗ живея сравнително близо до Южния парк, така че ще се радвам да имам и аз компания за разходки Smile

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kateto
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Dessita,

Днес съм в последните приготовления за приемане в болницата. Утре ми е определена дата за секцио и живот и здраве скоро ще гушкам и аз моя бебчо. Главата ми е пълна с мисли да не пропусна, да не забравя нещо за бебчо, за мен или за таткото. new
Ще се радвам да се опознаем и след ....... време да се разхождаме заедно. Ние живеем в Стрелбище.
До скоро.

го^re
Dessita
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кате, пожелавам ти безпроблемно раждане и много скоро да го нагушиш Smile ние живеем във Витоша, но Южния парк ми е най-близкия парк за разходки, така че ще се радвам да разхождаме скоро бебоците Smile

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gabinki
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Ное 03, 2007 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kateto написа:

Днес съм в последните приготовления за приемане в болницата. Утре ми е определена дата за секцио и живот и здраве скоро ще гушкам и аз моя бебчо. Главата ми е пълна с мисли да не пропусна, да не забравя нещо за бебчо, за мен или за таткото. new
Прочитам сега темата ти,Kateto,и се надявам вече да си гушнала твоя бебок и да си най-щастливата мама Razz Аз живея в Люлин,но в Южния парк наистина е страхотно за разходки и бих дошла с Дими ако си направим някоя срещичка с теб и други мами.Дано времето е благоприятно когато дойде момента вече да излизате 070914

го^re
kateto
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2007 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами,
С моето слънчице сме си вече вкъщи 070914
Да имаш бебче е най-страхотното нещо на този свят. Не мога да намеря думи с които да опиша какво ми е отвътре. Може да ме разбере всяка една от вас new
Родих на 3.11., момченце- Никола/ 2,850кг/49 см.
Много ми е кротичък. Но на мен ми трябва още време за възтановяване. Ще се радвам да се опознаем и да си споделяме. Вашите бебчовци са по-големки и може да ми давате добри съветчета. new

го^re
Dessita
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Ное 11, 2007 8:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито бебче, Кате! Да ти е живо и здраво и много да слушка Smile

го^re
gabinki
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Ное 11, 2007 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито,Катето 070914 Да ти бъде здравичък и послушен малкият Никола 070914 ,а на теб бързо възстановяване 070914

го^re
emilly
Начинаещ

Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 12:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито и от мен. new
Да е здрав и много спокоен бебок!
Аз съм в Стрелбище също, и въпреки , че сме големи, бихме се включили в разходките и беседите Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kateto
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
още не мога да си организирам добре времето и за това по-рядко влизам във форумчето.
Сега основните задачи са ни кърмене, преобличане, цедене. Имам много кърма. Радвам се че имам, но е малко досадно цеденето. Замразявам тази, която ни е в повече.
Имам едно въпросче: какво се прави след време със замразената кърма?

го^re
gabinki
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 10:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kateto написа:
Здравейте,
още не мога да си организирам добре времето и за това по-рядко влизам във форумчето.
Сега основните задачи са ни кърмене, преобличане, цедене. Имам много кърма. Радвам се че имам, но е малко досадно цеденето. Замразявам тази, която ни е в повече.
Имам едно въпросче: какво се прави след време със замразената кърма?
Замразявай и надписвай датите,задължително.Можеш да я държиш във фризер най-много 3 месеца.След 3я месец,доколкото знам вече не е подходяща да се дава на бебето.Размразявай я в купичка топла вода,но не и в микровълнова или на котлон.И не прекалявай с цеденето,за да не стане свръхлактация и после да ти е трудно да намалиш кърмата,след храненето на бебчо изцеждай по мъничко.Дано съм ти помогнала от моя опит new

Последната промяна е направена от gabinki на Сря Ное 14, 2007 3:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
gabinki
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж и тук http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=329&postdays=0&postorder=asc&start=0

го^re
kateto
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gabinki написа:
....И не прекалявай с цеденето,за да не стане свръхлактация и после да ти е трудно да намалиш кърмата,след храненето на бебка изцеждай по мъничко....

Благодаря ти за информацията. Полезна ми е. Но се замислих над горния цитат. Confused Имам много кърма и до сега са ми казвали,че трябва максимално да я цеда,за да не се задържа стара кърма в гърдата. Предпазна мярка да не получа мастит. Майка ми е имала такива проблеми с мен. За да избегна това кърмя бебчо и след това се цедя. Нико расте и изцоква повече,предполагам. Но и изцедената кърма се увеличава. Случи ми се вчера и онзиден да събера около 350гр Rolling Eyes
Дали не прекалявам с цеденето? С какъв лекар да се консултирам?

го^re
bohemka
Пристрастен

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eй, искаш да увеличиш компанията или да я смениш Sad Шегувам се но като видях темата ме прихвана лека ревност Embarassed Ха ха ха , ще се радвам да сме повече Wink
Катето храни и моето бебе, защото моятя кърма е малко.

го^re
gabinki
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kateto написа:
gabinki написа:
....И не прекалявай с цеденето,за да не стане свръхлактация и после да ти е трудно да намалиш кърмата,след храненето на бебка изцеждай по мъничко....

Благодаря ти за информацията. Полезна ми е. Но се замислих над горния цитат. Confused Имам много кърма и до сега са ми казвали,че трябва максимално да я цеда,за да не се задържа стара кърма в гърдата. Предпазна мярка да не получа мастит. Майка ми е имала такива проблеми с мен. За да избегна това кърмя бебчо и след това се цедя. Нико расте и изцоква повече,предполагам. Но и изцедената кърма се увеличава. Случи ми се вчера и онзиден да събера около 350гр Rolling Eyes
Дали не прекалявам с цеденето? С какъв лекар да се консултирам?
Ти си изцеждай по малко,но не до последна капка,защото така ще почнеш да имаш все повече кърма и като захраниш към 5-6 месец и млечните хранения намалеят ще ти е по-трудно да я намалиш.За лекар-не знам,би трябвало и педиатърката да ти даде повече инфо.350 гр. за цял ден ли изцеждаш?

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com