Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7904&postdays=0&postorder=asc&start=195

Шуменските мами са най-сладките мадами!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 11:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър вечер мами и бебчета!Ето ни вече при вас-нямахме нет два дни и направо издивях.Поне всички си оправих в нас за наближаващите празници.Днес на Вики купихме едно прасенце което пее на батерии и се движи и в него се слагат едни пластмасови букви и цифри, но тя милата ного плаче от него.Иначе е много добре-хапва и спинка добре тези дни, но и доста си поплаква и се носим на ръчички.Нямам търпение да идват празниците и най-вече рожденния ден на Вики.Лека нощ от нас!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамчета,изпихте ли кафенцата вече.Аз моето тъкмо си го направих.Нали сега ставам.Тия нощи какво ми става не мога да спя,постоянно сънувам някакви странни сънища и се стряскам.И като съмне тогава ми се доспива.А като знам каква поспаланка бях преди да забременея.Но така ще е.SnejanaV по принцип тайничко се надявам да е момиченце моето бебче,но каквото и да е,само да ми е живо и здраво.Всички ми казват,че ще е момче,понеже корема ми бил остър,била съм се разхубавила,сипваха ми сол по главата и какви ли не още бабешки деветини.По всичко излизаше,че ще е момче.Ами то като се замисля,аз имам повече сини неща накупени и нито едно розово хихихихихи.Така,че каквото и да е.Мале,ако знаете пред нас как е натрупал снега,днес май никъде няма да се излиза.И вчера беше студено,аз обаче излизах с 2 приятелки.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snejanav
Отличник

Местожителство: CHUMEN

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ СЕ РАЗДВИЖИХТЕ БЕ МАМИ!Е ВЯРНО ЧЕ ВСЕКИ СИ ИМАЛ ПРИЧИНА ЗА ДА НЕ ПИШЕ ВЪВ ФОРУМА ТЕЗИ ДНИ. Laughing Laughing Laughing Laughing ДИЛЯНКА РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ ,АМА НАИСТИНА МАЙ ВСЯКА МАМА ИСКА ЕДНА МАЛКА ГОСПОЖИЦА .ВСЕ ПАК КАТО ЕДНА ПРИЯТЕЛКА ,ЩЕ ТИ Е /АЗ МНОГО СЕ РАЗБИРАМ С МАЙКА МИ И МИ Е КАТО ПРИЯТЕЛКА/.НО АЛЕКС ПЪК КАТО ПОРАСНЕ ЩЕ СЕ ГРИЖИ ЗА МАМА.
В НАС МИ Е МНОГО ДОБРЕ ДВАМА МЪЖЕ СЕ ГРИЖАТ ЗА МЕН Wink Wink Wink Wink

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен!Вики сега заспа и аз реших да ви пиша.Днес сме станали от 6,00 часа, а снощи играхме,смяхме се и плакахме до 23 часа.Ходих за кухнята сама, но навън е доста студено.Наготвих и сега реших малко да си почина.Приготвям се за рожденния си ден.snejanav ти ще празнуваш ли твоя рожден ден?Ние започваме от утре вечер.Майка ми ще идва на гости да ми помогне.Лек ден от нас!

го^re
miki
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде мами да ви черпя една new че моята мома е вече пораснала, още толкова и ще духаме свещички new
Нещо Ви няма тези дни - уж времето е студено,а няма кой да пише тук Sad

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много много не ми се пише ,тези дни все гледам да се скатая и да поспя когато Андреа спи ама пак не се получава или някой ще звънне и ли беба ще се събуди и накрая сядам пред компа,доста понатрупа и скоро разходка навън няма да има

го^re
snejanav
Отличник

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ ГО ЧЕСТВАМ- РОЖДЕННИЯ ДЕН ИРИНКА.В НЕДЕЛЯ ЩЕ СМЕ В ДОМАШНА ОБСТАНОВКА/С РОДНИНИ/,И СМЯТАМ ДА ОТИДЕМ ЕДНА ВЕЧЕР НА ТЕКСАСА Laughing Laughing Laughing Laughing ,НО В ПО ТЕСЕН КРЪГ new

го^re
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 10:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Много време не съм се разписвала, но сега изчетох всичко. Снежи и ти си като мен - аз се надявах на момиченце, но сега се радвам на един сладък бузльо и не бих го сменила за нищо на света. На теб и Ирина пожелавам един звезден рожден ден утре!

го^re
snejanav
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ДОБРО УТРО ОТ МЕН! ИЗПИЙТЕ ЗА МОЕ ЗДРАВЕ ЕДНО new И ЕДНО ПАРЧЕ new /А КОЙТО Е НА ДИЕТА ПОЛОВИН ПАРЧЕ Laughing Laughing Laughing .
РАЗПИСВАМ СЕ СЕГА СУТРИНТА ЧЕ ПОСЛЕ НЯМА ДА ИМАМ ВРЕМЕ
ЛЕК И ПРИЯТЕН СНЕЖЕН ДЕН.ДНЕС Е САМО ЗА ПЪРЗАЛЯНЕ Very Happy
new new

го^re
lyu
Редовен

Местожителство: гр.Шумен

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравйете, скъпи мами! Very Happy
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Иринка и СнежанаВ! Да сте много здрави, щастливи, винаги влюбени, много желани и все така красиви жени! Сладурковците да ви носят само радост и приятни емоции! Мъжете да ви слушат и помагат, а приятелите ви да са ви верни и да ви подкрепят! Много късмет и да получите най-желаните подаръци на Коледа!
Чао и целувки!
:
tulips: new new new new new new

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро и от мен.Как сте мамчета?Как са рожденничките?Сигурно с преповдигнато настроение.Дано да е така.Да сте ни живи и здрави и двечките и щастието да е верен спътник в живота ви.Дано да получите най-хубавите подаръци днес.Ще чакаме да се похвалите.Снежи,тортата беше много вкусничка-мммммм,на мен тия дни все на торти ми върви.Вчера и свекъра ми имаше рожден ден,че и него уважихме.А днес комшията,та довечера пак наново.Проятно прекарване и на двечките,а на останалите приятен снеговит ден.Да си стоите на топличко.

го^re
snejanav
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ОТНОВО СЕ ВКЛЮЧВАМ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА ВИ ,МНОГО СТЕ МИЛИ. Laughing
А СЕГА СПЕЦИАЛНО ДА ЧЕСТИТЯ И РОЖДЕННИЯ ДЕН НА ИРИНА! new new new БЪДИ ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА.
ПОЩАТА МИ Е ЗАРИНАТА ОТ КАРТИЧКИ И НЕ МОГА ДА СЕ НАЧЕТА НА ПОЖЕЛАНИЯТ НА МОИТЕ ПОЗНАТИ.

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро майчета!Благодаря Ви за пожеланията!Нека и аз ви почерпя по едно new , new и new .Аз съм запразнила от снощи и днес продължаваме.Вики бута в тортата с цяла ръка и иска да духа свещичките.Получих и много подаръци от гостите.Честит рожден ден и на snejanav -Грижи и неволи забрави,празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат, годините да се трупат, но да не личат! new new new Хайде да ви оставям, че ще имам пак гости и Ви желая весел ден от нас!

го^re
p4eli4kata_86
Отличник

Местожителство: гр.Шумен

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 11:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас!
Честит рожден ден на Снежана и на Ирина.Да сте живи и здрави много обичани и много щастливи!Весело изкарване и на двете!
Ние сме добре ама скоро ще се побъркаме такава скука е само в нас че не се издържа,тази зима определено имаме доста студ и снежец за сметка на миналата!
Лек ден от нас и много целувки на всички!!!

го^re
miki
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко късничко, ама и аз да честитя рождения ден на Ирина. Да е жива и здрава, щастлива майка, да е обичана и желана, влюбена... абе всичко най-най-добро и желая от сърце!
(На Снежито успях да й се обадя по обед, затова да не мислите че съм я пренебрегнала Smile
И надвете new new new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Следваща
Страница 14 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com