Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7904

Шуменските мами са най-сладките мадами!
Иди на страница 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 4:48 pm    Заглавие: Шуменските мами са най-сладките мадами! Отговорете с цитат

Да ни е честита и новата темичка.Старата вече се изчерпа.Пишете и не ни жалете.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Radost_Tina
Отличник

Местожителство: Shumen

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да пиша и тук! Very Happy
Вие какво правите по цял ден в това ужасно време? Като спре да вали мислите ли да излизате? Аз смятам да разходим количката, като я облека здраво... само да не валииии

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз да се запиша в новата ни темичка.Абе какво става с тая вода,кога ще дойде най-после.В къщи сме се заринали от неизмити чинии,не можем и да се изкъпем.Нещо страшно е!Аз мислех,че ще я пуснат още снощи,а то цяла нощ е нямало вода,че и днес.Вие мамчета как се справяте без вода,незнам.Как къпите тия бебчета.А снощи по новините не са казвали,че и днес няма да има.Много лошо.

го^re
Radost_Tina
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

При нас има много слабо, явно се оттича, ама е голяма мъка, а и ми замръзнаха ръцете с това миене! Иначе снощи не съм я къпала, то като тече 10 мин водата и спира...
Да видим какво ще кажат днес, а и кухнята не работи...добре че съм заредена с пюрета!
Цунки на децата!

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичата!Ние пък имаме вода, макар с малко налягане.Вчера и днес не писах, защото Вики е много болна с 39,4 температура.Ще си имаме зъб най-напосли и малко й е червено гърлото.Вече сме 9,300 кг. и 76 см.Голям зор е докато я смъкна-най-добре ни подейства течния аналгин, макар че първия път го повърна.Нали са казали хората, че щом бебето е болно и майката се разболява.След коликите и ваксините идва и реда на зъбите.Лека вечер от нас.

го^re
Radost_Tina
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 9:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ирка, много е тъжно, като го боли детенце, а ние не можем да направим кой-знае какво. Ади тази нощ се събуди със зверски писък, много плака горката, не знам какво е съувала! На нея досега всичко и се размина леко, да чукам на дърво, да видим как ще минат зъбчетата!
Днес изглежда много... светло навън, дали пак ще е студено?!
Цунки за дечицата![/code]

Последната промяна е направена от Radost_Tina на Пет Ное 09, 2007 4:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
damakupa
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
и аз да се запиша в новата тема Smile
Ние имаме вече горен зъб-чудо беше докато избие.
Ирка, това с температурата ме съмнява да е от зъб-много е висока. Ние също така бяхме предния месец и със хексалгин я смъквах. След като спадна на др ден се ошари. Не искам да те плаша, но като чета из интернет - от зъб се вдига най-много 38 градуса. Ако можеш я заведи на док.
Скорошно оздравяване Ви желая!
Айде ние излизаме, че такова време не е за изпускане Confused Wink

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Вече сме на антибиотик и успявам да смъкна температурата до 37,9.Незнам ще се побъркам вече.Ние не смеем да излизаме още.Да наистина е май нещо вирусно или недоизлекувано.Да ви питам кой са ви педиатрите, че аз мойта май ще я сменя.Ние ходихме оня ден на консултация, прегледа я и след като се прибрахме започна да вдига температура.Вече втори ден й звъня и дори не пожелава да я види-ега ти хората.Отвратена съм вече от доктори вярвайте ми, макар че работя в болницата. Приемам оферти за ново педи.

Последната промяна е направена от irina78 на Чет Ное 08, 2007 10:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
damakupa
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
приемам оферти за ново педи

Аз засега съм доволна от нашата - Русанка Петкова-в старата сграда на болницата е-сигурно си чувала за нея. Била е шеф в новородени дълги години.Никога не ми е отказала направление, звъня й почти всеки месец-винаги е отговаряла. И така засега ще сме при нея.
Нека и другите мами да ти кажат за добрите педиатри в града. Да обменим инфо все пак Laughing

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет отново от мен макар и късно!damakupa и нашата е тази.Да ти кажа до днес бях доволна, ама май нещо се поизложи тези дни.Във вторник бяхме на консултация-наистина обстоен преглед ни направи и каза, че е леко зачервено гърлото.Ами то й предния път беше така и тази температура тя все я отдава на зъбите.Лекува гърлото наистина като редуваме панадол и нурофен,но......Днес й се обадих по телефона и разказах, че вече втора вечер поддържа Т и тя ми каза аз не назначих ли антибиотик и не пожела да я прегледа дори.Направо издиктува Оспамокса и това беше и за температура старите работи.Купих го аз ама чета там ужасни неща и температурата скочи до 40 днес.Ходих на частен прием при д-р Стойкова.С гнойна ангина сме.
Много останах доволна.Изписа ни друг антибиотик.Говорихме и за имуностимулатори за през зимата.Но както и да е.Това нека си остане само във форума.Да ви кажа ли моето мнение-всички са един дол дренки. Very Happy Като си платиш ти обръщат внимание.Лека вечер от нас.Вики вече спи и мама й смъкна температурата до 37.

го^re
damakupa
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 8:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Чак не мога да повярвам -какво е това отношение Shocked На мен никога не ми е правила спънки-дори казва да й звъня при всяко мое притеснение.
Добре, че поне детето е прегледано и оздравява.
Лек ден Cool

го^re
azra
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами,
Как сте днес събудихте ли се желая ви приятен ден. Виждам че си пишите за педиатри за слънцата ви, може ли да кажете какъв е реда за работа с тях в смисъл избират ли се, длъжни ли сме да имаме такъв, заплащане и друго което може да ни е от полза на бременните мами. Мерси и чао засега new

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 10:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен.Азра изпреварила си ме.И мен това ме интересува и мислех да питам,понеже и аз не съм наясно какъв е редът,когато се роди бебока.Или явно трябва да изберем педиатър още преди да се роди,и аз незнам точно.Моята лична лекарка е д-р Дончева,тя също е педиатър,и при нея съм виждала доста дечица.А на вас мами какво ви е мнението за нея?

го^re
damakupa
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, педиатрите се избират-ти решаваш кой ще е лекуващ лекар на детето. Родителите си остават при досегашния личен лекар-при педиатъра само детето. Задължително е да има такъв, защото именно той ти издава болничните за майчинството, води картон на детето с нужната информация за ваксини, ръст, тегло-въобще за развитието на детето. А друг е въпросът ако ти сама решиш да го водиш на частни преглеги. При педиатъра не се заплащат никакви такси
След като сте избрали лекар и след като се роди детето(още същия ден е препоръчително) звънкате да питате има ли места(винаги има) при него и да уговорите деня на посещението у дома -ден след изписването.
Ами това е -дано съм ви била полезна Wink

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамчета!Кошмара при нас продължава.Вики не иска да пие антибиотика.За педитата от други майки знам, че д-р Славчева и д-р Илиева,д-р Койчева са също много добри.Всеки сам си избира и като не му хареса си го сменя.Но май вече много им е писнало от бебета и притупват всичко и чакат да им бутнеш нещо.Това е цялата истина.Сега спиме, но днес за малко излизахме из квартала.Пак сме с висока температура.Хайде лек ден от нас.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Следваща
Страница 1 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com