Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7835&start=15&postdays=0&postorder=asc&highlight=

ЛИПСА НА АПЕТИТ
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
temenujka ivanova

МнениеПуснато на: Нед Ное 11, 2007 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodaria za otgovora Toni 73.Ot okolo mesec sa i naduti vencite na Persiana i sa pobeleli na mestata na prednite katnici,no dali ima vrazka s bezapetitieto i ne znam.Dano da ne trae o6te mnogo.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Ное 11, 2007 10:27 pm    Заглавие: Re: ЛИПСА НА АПЕТИТ Отговорете с цитат

daniela80 написа:
Вече втора седмица моето бебче не се храни добре.Тя никога не е била на режим,давах и когато поиска и изяждаше колкото си иска.Понеделник я закарах на лекар,защото взе да се храни по-малко,оказа се,че за 1седмица е качила 300грама.Не бяхме махнали нощното хранене,докторката ми се накара едно хубаво,обясни ми,че детето ще яде по 40гр.,защото стомахчето и не си почива.Но вече 3 нощ не я храня,а тя пак не изява по 120гр.По принцип я храня с кърма,вчера вдигнах температура и я минах на Аптамил и днес с хиляда зора в рамките на час изява 80-100грама.Много съм притеснена да не би нещо да е болна и затова да няма апетит.А и се чудя дали не се дължи на това,че влиза в нов режим и че все пак яде сега адаптирано мляко,а не кърма?Моля ви споделете какво мислите!

Писах ти на лични!

го^re
temenujka ivanova

МнениеПуснато на: Пон Ное 12, 2007 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мила Даниела80,аз имах същия рпоблем преди време.Бях с много висока температура и Персиана не искаше да суче-явно усеща че нещо неестествено става или и е била гореща кърматаПих ударна доза парацетамол-по 2 - 3 пъти на денСвалих я още на сутринта а Персиана започна пак да сучеТя отказа изобщо да пие изкуствени млека-просто не са и вкусниДавах и през това времекисело мляко разбито с вода и захар

го^re
Did
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Гълъбово

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние сме си злояди, все трябва да я залъгвам с нещо, за да отвори уста - торбата с лъжите(играчки) е винаги до мен

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com