Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7758

ревматолог във Варна???

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pile82
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 6:17 pm    Заглавие: ревматолог във Варна??? Отговорете с цитат

здравейте,моми4ета!!!обръщам се към вас с една голяма молба-ако някой знае координатите на лекар-ревматолог от Варна,работещ със здрвна каса-моля да ми каже...Откриха ми ревматоиден артрит на ръцете и положението ми е доста зле-с дясната ръка ве4е по4ти нищо не мога да правя...вси4ко се разви за 4дни...Искам предеварително да благодаря на вси4ки,които знаят нещо и могат да ми помогнат с тази информация...Объръщам се към вас,защото в този форум знам,4е ще намеря разбиране и помощ....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ваня
Фен на Mamaibebe

Местожителство: VARNA

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙ аз също съм много зле две години ходих по какви ли не доктори и нищо изпратиха ме на пълни изследвания да търсели огнища а хапчета ми изписваха като опитно зайче ходих при една ревматоложка от която не останах доволна изобщо спрях да ходя при нея после ми стана някаква бучка на коста (дясна клавикула)оперираха ме и същата работа а белега е отвратителен и най-лошто което е че ме боли дори не мога да го пипна а вече мина една година от както ме оперираха стига съм се оплаквала вече Wink

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com