Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7604&start=15

ПОМОГНЕТЕ МИ, МОЛЯ!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Юлия

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много Ви благодаря, момичета.
Вашите съвети са много ценни за мен.
Аз все пак реших да си направя един профилактичен преглед.
Мерси много!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tedi_ivanova
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Юле, чакаме те да ни зарадваш с добри новини

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Stefy
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Спкойно де минали са едва няколко месеца, не се тревожи, защото най-важно е да си спокойна и ще видиш че в момента, в който се успокоиш и когато най-малко очакваш ще видиш 2 червени чертички на теста за бременост и АГ-то ти ще каже ЧЕСТИТО new 070914 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
KРИС
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tedi_ivanova написа:
Здравей Юлия Wink
Моето мнение , че трябва да отидеш на АГ не за да се проверяваш защо не успяваш да забременееш , а за да си направиш профилактичен преглед , да ти каже какво да взимаш след като искате да имате бебе (като фолиева киселина например) , и най-важното е да спрете да мислите за това което правите и то само ще си дойде 070914 Успех new
Напълно подкрепям мнението на Теди Иванова.

го^re
miraSV

МнениеПуснато на: Съб Ное 03, 2007 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

искам да ви кажа, че едва ли има подебен на моя случай с мъжа ми сме от две години заедно, аз съм вече на 33 г. правим секс много рядко защото строим втора година къща с изключителни трудности дори не знам дали имам проблем, защото не опитваме, баща ми почина преди пет дни внезапно на 61 г., преди това гледах майка си в тежко състояние през месец август как да зачена в тази ситуация с мъжа ми сме сринати

го^re
marry-ann
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2007 8:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет и от мен!
Искам само да споделя, че бебето не става по поръчка. Аз също много исках да си имаме бебе и страшно ми беше тежко когато МЦ се появеше. На няколко пъти ми е закъснявал и след всеки тест се чувствах ужасно нещастна. но в един хубав ден просто знаех че съм бременна-страх ме беше да си направя тест, но на края се реших и тогава видях 2 чертички. не помня да съм била по-щастлива, нито ще забравя вида на нашия татко. ходих на лекар и го видях как бие сърчицето му....но не ни било писано...след няколко седмици го загубих(усещането е ужасно), ако не беше мъжа до мен не знам къде щях да съм сега.
само знам, че бебето се появява с любов и от любов.

не се отчайвай(защото аз не съм - въпреки загубата), а правете любов и бебето ще се появи, когато му дойде времето. не му поставяйте срокове, а само се обичайте.

ако искаш погледни и мателиалите в този сайт
www.zachatie.org

успех на всички момичета, които искат да станат мами

го^re
ewka
Редовен

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Нед Ное 25, 2007 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

иди на лекар,колкото и да ти се смее той,че е рано.аз например чаках 1 година,за да ида, а се оказа,че имам проблем от години и само след един преглед и 10 хапчета забременях,все още е рано ама дано да е ок всичко с бебето ми,защото много го чакахме,но стига за мен-като ти каже лекар какво е-добро или лошо няма значение,поне ще знаеш какво да правиш

го^re
Юлия

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Възхищавам се на силите Ви дами. Вие всички сте супер. Хиляди благодарности, и пожелания за много сбъднати мечти.
new new new new

го^re
daniela_ch
Сериозен

Местожителство: BLAGOEVGRAD

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 2:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също мога да ти дам съвет, като почти всички ще ти кажа че всичко идва от психиката и наистина е така. Мойта сестра неможеше да забременне с предишният и съпруг, той я наричал каква ли не, но тя никога не никаза. Започна да ходи на прегледи и се установи че има запушване на трабите, направиси операция, но пак не се получаваше, а лекарите и бяха казали, че ако не забременне след 6 месеца няма да може да ис има деца. Разведесе с този идеот и тя се успокои немери си човек който да е до нея и сега са наистина щастливи, тя забремення, но нещо не се получи и тя загуби детенцето в 19 г.с (поради други обстоятелства, че някои лекари не гледат а само искат да ти вземат парите, но това е друга тема), тя наистина се успоки, че може да забременнне. А при мен се случи така че ние искахме да имаме бебче, но не се получаваше и отидох на лекяр и се установи че имам бактерия, която убива сперматозоидите и затова не се е получавало.
Пожелавам ти успех и дано скоро се похвалиш с бебче 070914

го^re
Юлия

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 11:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета!
Този месец цикъла ми закъснява вече 4 дена.
Още не съм си направила тест - немога да събера смелост.
Страх ме е да не се окаже отрицателен.
Много искам бебче.
Искам да ви попитам след колко време да си направя теста, може ли веднага или е по - добре да изчакам още 5 - 6 дена.
070914
Благодаря Ви за помощта!
Ако сега съм бременна това го дължа до голяма степен на вашите съвети и незнам как да ви се отблагодаря.

го^re
Руми
Отличник

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз не мога да изчакам и 4-те дни, а ти питаш за още 5-6 Very Happy . теста е от 1-вият ден на закъснението, така че давай смело ! и дано ! Smile

го^re
atadar
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Руми е права! ако ти закъснява 4 дена, вече можеш да си направиш тест!!! но дори да е отрицателен, това не значи, че бременност няма!!! стискаме ти палци и пиши какъв е резулата! Wink

го^re
Галя Гицова
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 3:47 pm    Заглавие: Re: ПОМОГНЕТЕ МИ, МОЛЯ! Отговорете с цитат

Юлия написа:
ПРИВЕТ! new
Вече от седем месеца съм омъжена, от шест месеца със съпруга ми се опитваме да си имаме бебче 070914 , за жалост без успех.
Искам да Ви питам време ли е вече да потърся медицинска помощ или да продължаваме с опитите.
Моля Ви помогнете ми. Разчитам на Вашите съвети.
Благодаря предварително.
Очаквам отговорите Ви![color=violet]
[/color]

ЩЕ СТАНЕ Юле, само секс и търпение му е майката.....
Хайде и скоро да се похвалиш с 2-те чертички. И си направи тест за овулация...аз така като теб месеци се опитвах да забременя докато не ми казаха за този чудодеен тест......

го^re
Elisha
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Юле, какво стана с теб, не каза нищо, направи ли си тест. Съгласна съм с горното мнение, че само секс и търпение се иска и рано или късно ще се появят така желаните и чакани 2 черти. А аз ти ги пожелавам скоро.

го^re
VANYA86
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.СОФИЯ, Младост 2

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 8:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз май не съм много за тази тема,но я прочетох от любопитство и искам да ви кажа само че СТИСКАМ ПАЛЦИ да се похвалиш с хубава новина new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com