Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7604

ПОМОГНЕТЕ МИ, МОЛЯ!
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Юлия

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 9:18 am    Заглавие: ПОМОГНЕТЕ МИ, МОЛЯ! Отговорете с цитат

ПРИВЕТ! new
Вече от седем месеца съм омъжена, от шест месеца със съпруга ми се опитваме да си имаме бебче 070914 , за жалост без успех.
Искам да Ви питам време ли е вече да потърся медицинска помощ или да продължаваме с опитите.
Моля Ви помогнете ми. Разчитам на Вашите съвети.
Благодаря предварително.
Очаквам отговорите Ви![color=violet]
[/color]

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
страхотна
Фен на Mamaibebe

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 9:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди всичко искам да ти кажа че чак след една година неуспешни опити се започват изследванията.Много зависи на колко години, но според мен ако нямаш някакво становище от лекър, че имаш проблем не се самонавивай, а прави спокойно секс с желание и без нагласа, че непременно трябва да забременееш.От повече от две години съм с този проблем и аз найстина нямам възможност да забременея поне на този етап минах и един курс на стимулиращо лечение и нищо още, но негубя надежда, че някой ден ще стана мама,въпреки че годините летят а аз вече карам 29г,но хората са казали "Господ е пълен с деца" и аз вярвам че има поне едно и за мен.Желая ти успех мила и си отпусни душата, психиката е много важно нещо. new

го^re
Юлия

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти за отговора!
Трябва да ти кажа, че аз съм на 21 години и винаги съм си мислела, че бебетата стават веднага когато поискаш.
Сега съм разочарована. Sad . Не знаех към кого да се обърна. Споделям само с мъжа ми, той много ми помага.
Що се отнася до психиката едва ли мога да се нагласям и преструвам.
Отчаяно искам бебенце това ще е най - голямото щастие за мен и съпруга ми!
Пожелавам ти скоро да се радваш на красиво и здраво бебче. 070914

го^re
страхотна
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 10:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мила та ти си толкова млада,на мен мие пределно ясно че човек неможе да се наглася и преструва,но ти казвам с най-добро чуство да не го превръщаш във фикс идея,въпреки че за всички нас това е най-съкровенното желание.Направи си ако искаш профилактичен преглед при добър гинеколок за свое успокоение.Успех ти желая.

го^re
страхотна
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз си мислех че бебето ще стане веднага щом реша че съм готова за това,още повече че не предполагах че имам проблем с овулацията при нормален цикъл без болки и без закъснения,как да предположа че имам проблем а икогато съм ходила на преглед всичко мие било 6.

го^re
atadar
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм чувала, че се правят опити поне година и ако до тогава не се получи се ходи по прегледи! но спокоиствието е най - важно и ако ще се чувстваш по спокойна един профилактичен преглед и консултация със специалист няма да навредят никому!!! успех и скоро да се похвалиш с хубави новости!!!

го^re
Юлия

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за подкрепата!
Вярвам, че скоро щастието ще почука и на моята врата.
И на Вас ви го желая от все сърце.

new

го^re
Юлия

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не следя овулацията си.
Сигурно вече е време да започна.
Сблъсках се с този проблем скоро и не знам от къде да започна за да го разреша. Толкова съм объркана, незнаех към кого да се обърна за съвет. Благодаря Ви от сърце.
new

го^re
страхотна
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали за това сме всички тук с каквото межем да си бъдем полезни.За овулацията има писано разгледай и ще ти стане ясно и ако искаш пиши в темичката между теста и овулацията.Ей аз още не съм те приветсвала с добре дошла new new

го^re
Юлия

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за топлото приветствие!
Много си мила, радвам се че попаднах случайно на този сайт.
Тук благодарение на теб откриш много полезни съвети. Сега поне сърцето ми няма да се пръсне от тревога.
Защото до сега се чувствах като непълноценна - нали знаеш мъжът ми е ангел прави всичко за мен, а аз не мога да му дам единственото нещо което желае.
Много ти благодаря, за подкрепата.
Вярвам, че много скоро щъркела ще ти донесе бебче 070914 и ще станеш една прекрасна мама.

го^re
tedi_ivanova
Модератор

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 3:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Юлия Wink
Моето мнение , че трябва да отидеш на АГ не за да се проверяваш защо не успяваш да забременееш , а за да си направиш профилактичен преглед , да ти каже какво да взимаш след като искате да имате бебе (като фолиева киселина например) , и най-важното е да спрете да мислите за това което правите и то само ще си дойде 070914 Успех new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравий;Юлия!
С мъжа ми бяхме 4 години заедно.На него му бяха казали;че неможе да има деца.Имал е много приятелки преди мен;които не са прихващали и той напълно се беше отчаял.3 години и при мен не ставаше нищо.Но в един хубав момент;когато се бяхме отчаяли и си мислехме;че нищо няма да излезе се случи и на нас.Отначало неможех да повярвам;но беше факт.
Явно проблемът е бил от психологическа страна.
Когато привите секс не трябва да си с нагласата;че този път ще стане и ще забременееш.Трябва да си спокойна и да не мислиш за това.Не е лесно;но вярвам;че ще стане и ти скоро ще се похвалиш.
Желая ти успех!

го^re
Mam4e 85
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Окт 28, 2007 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не се притеснявай.Моят съвет е да отидеш на гинеколог,ей така само на преглед.Почни да пиеш фолиева кисилина и да не мислиш всеки път затова в леглото,знам че е трудно но се опитай.УСПЕХ 070914

го^re
krasunkaa
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Окт 28, 2007 7:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошла и от мен....Мисля че нямаш място за тревога...Момичетата са ти дали достатъчно съвети какво да направиш...Пожелавам ти в най скоро време да се похвалиш с хубави вести....В темата "Между теста и овулацията" споделяме кой ,какво и как го прави -ако желаяеш пиши там какво става с теб...А също така в нея можеш да намериш много полезна информация за много от нещата при бебеправенето....
Още веднъж добре си ни дошла и дано не се задържаш много точно в този раздел new

го^re
zng
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Окт 28, 2007 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не искам да ти давам съвет.Само ще ти кажа да не се отчайваш.Моя приятелка от май месец си има бебче след 8 години брак,направено на почивка на морето Smile Момичетата са прави. Това не трябва да ти бъде фикс идея,когато правите секс.
Пожелавам ви на вас да не ви се налага толкова дълго да чакате!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com