Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=760&postdays=0&postorder=asc&start=15

Раждане в Окръжна- Варна
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Болници, клиники и АГ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tintona13

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 11:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте,а някоя от вас раждала ли е в АГ болница във Варна и какво ви е мнението за лекарите там?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
galito88
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2007 8:01 am    Заглавие: здр Отговорете с цитат

аз смятам да родя v майчин дом!imam edna pr koqto lqjaxme dvete za zadarjane v maichin dom i tq uj shteshe da razda tam,no ne rodi tam a v AG ,uredixa q s hubava staq zashtoto si plati i s malko poveche vrajki!az sum lejala i v AG i v maichin dom ednoto nqma nishto obshto s drugoto!v AG sa izrodki vsichki ,v maichin dom samo "g" da kajesh i vednaga sa pri teb!e verno plashtash malko poveche i si izbirash lekari,no da vi kaja che tam izrajdat mnogo lekari ot OKRAJNA , vsichki akusherki sa mnogo dobri i ti obrashtat vnimanie!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
joy
Редовен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мили мами Very Happy !Аз родих на 23-ти октомври моя син в Окръжна болница,нямах уговорка с лекар.Не мога да опиша колко съм доволна от отношението на целия персонал.Моето момченце имаше проблеми и го взеха по спешност в университетска болница в интензивното отделение(ДОРИЛ),но в Окръжна педиатрите извикаха на пожар линейка и се погрижиха,както трябва за детето ми.Накрая ,когато ме изписваха,се чудех на кого да дам торбичка да се почерпи,всички заслужаваха,но не можехме да си го позволим. new

го^re
jak

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 6:14 pm    Заглавие: ОКРЪЖНА БОЛНИЦА- ВАРНА -НАЙ ДОБРИТЕ Отговорете с цитат

Здравейте момичета и от мен.И аз като вас преди да родя четах всичко за всички.За да не разказвам цялата си история КОЯТО Е ОПИСАНА ВЪВ ФОРУМА- МАЙЧИН ДОМ-ВАРНА , който желае може да се запознае с предисторията .Мога да кажа само едно -ПО голяма вниамие от лекарите педиатрите сестрите санитарите в окръжна болница здраве му кажи.Родих преди термина доста време просто отидох защото умах леки болки а взех че родих-без предварителни уговорки никого не познавах. Стояхме 2 седмици родиха се около 70 бебета лошо не видях и чух. Все пак раждаме най- важното е да слушаш акушерката не знам кой и защо не е доволен все пак хората не могат да родят вместо теб.Болка има но не се умира от нея.Аз понеже съм много страхлива щях да раждам секцио , а взех че родих нормално е щом аз го направих на 39 год. първо раждане и не разбрах че съм раждала после значи има и по тежки слуае от мен но се доверете на хората.Условията се добри все пак не отиваме в 5 звезден хотел .Престоя ако всичко е нормално е около 3 дни.Стаите имат баня не е никаква мизерия аз бях там 2 седмици е храната е малко ....../ като за болница/ но за 3 дни никой не е умрял а и на всичи им носят . Никой не е поискал 1 ст. Напротив лично аз ще направим дарение за болницата едно бюро за приемната и маса за операционната. Пожелавам на всички да не се шашкат и да родят хубави и здрави бебета.

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

Местожителство: VARNA

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен на мен ми предстои второ раждане и аз също съм притеснена но в никакъв случай по-вече няма да утида в АГ-то преди осем години и половина като раждах беше ужасно говоря за отношението на и на акушер и на доктор и на всичко бях категорична че нма да имам друго дете но ето че с времето нещата започнаха да се подобряват и се съгласих макар и малко късничко говоря за разликата м/у децата та съм чувала от много приятелки много добри отзиви за кръжна и смятам да утида там когато му дойде времето

го^re
joy
Редовен

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Подкрепям те напълно ваня!Мисля.че няма да съжаляваш за взетото решение.Желая ти леко и безпроблемно раждане и едно здраво и хубаво бебе! new new

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ joi Smile Smile Smile

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и забравих бебешокат ти МАРТИ е много сладък Very Happy

го^re
joy
Редовен

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти ваня 070914! Виждам,че си от Варна,ще се радвам да си пишем.Аз не познавам много хора тук,макар че съм от 4 години вече във Варна.От Пловдив съм,но тук се омъжих new и покрай този форум създадох повече контакти Very Happy .Имам ICQ и skype.Ако искаш да си пишем,а и по-нататък,живот и здраве,може да се видим с бебоците,като родиш - пиши!Всичко добро ти желая от сърце new

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

идеята не е лоша Smile

го^re
oxygena

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2007 7:02 pm    Заглавие: Избор на клиника където ще раждаш е много труден...! Отговорете с цитат

Уффф,момичета съвсем се обърках вече!
Къде е по-добре?Окръжна или АГ-то?
Сега съм на консултация в Майчин дом,но днес цял ден се ровя из разни сайтове и досега съм прочела много различни мнения в крайна сметка сега се чуствам пак в началото.Скоро ми е термина,скоро скоро,в края на януари,но понеже лекарката при която ходя за консултации в Майчин дом ми намеква че ще трябва да раждам със секцио,а то е 920 лв при тях,започвам да търся други варианти при които да избегна да давам тези пари все пак не е малка сума.От 2 часа чета за окръжна и за АГ-то мнения,някоя от вас да е раждала на скоро в едното от тези две здравни заведения че да ми даде по прясна информация за отношение и условията там?
А и още нещо!През 2001 ми правиха една друга операция в Военоморска болница,операцията не беше свързана с генекология,но все пак ,тогава бях останала страшно доволна!Знам че имат и АГ отделение при тях,някоя от вас да е раждала там скоро?какво ви е мнението за там?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
jora
Начинаещ

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Ное 27, 2007 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета,термина ми е на 12.12.2007 и ми препоръчаха др.Димитрова,нямам никаква информация за нея. Rolling Eyes Моля помогнете с информация Laughing

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

забравих да ви попитам а трябва ли в окр.блница да се носят дрешки за бебето 070914

го^re
jora
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доколкото си спомням от първият път,когато раждах искаха 2-3камизолки.Сега ми предстои секцио на 07.12пак в Окръжна,но освен памперси и мокри кърпи друго не ми искат за бебчо. Very Happy

го^re
mi6a
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jora написа:
Здравейте момичета,термина ми е на 12.12.2007 и ми препоръчаха др.Димитрова,нямам никаква информация за нея. Rolling Eyes Моля помогнете с информация Laughing

и кой ти я препоръча?
моето мнение е силно отрицателно
ти искаш да се уговаряш с нея за секцио ли?

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Болници, клиники и АГ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com