Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7354&postdays=0&postorder=asc&start=180

Бебенца родени януари-2007-8част
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
мама Меги
Пристрастен

Местожителство: гр.Тетевен

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,милички!
Честит имен ден на всички именици, да са живи и здрави. new
Браво на Мони и Вики, да растат все така.
Снежи, не се ядосвай миличка. Тя малката не разбира още какво прави. И Тони се стреми към духалката, но аз я преграждам, за да не може да я стигне.
baby_188, хужаво е че Анджи си яде манджичките. Както виждам доста разнообразно ви е менюто. На нас не са ни давали такива неща. Само супички и манджички с кайма и месце, много наситно.
Дано всички болнички деца скоро се оправят! new 070914
И Тони снощи кашля и повърна, днес също от време на време кашля. Ще и давам пак сироп и витамин С.
Аз не смея да я извеждам в това време и си стоим в къщи.
Лек ден на всички! 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНИ,ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА СЛУША МАМА И ТАТЕ 070914 070914 070914
Бързо оздравяване на болните деца 070914 070914
Ние днес ходихме на разходка,времето беше супер топло,но сега нещо взе да духа Rolling Eyes И ние още имаме сополи,слагам Виброцил вече 6 дни и нищо,течат като река Rolling Eyes
Браво на Анджи,че яде манджите и ние в началота ги ядехме,но сега неще да ги види Shocked Чудя се какво да й правя да яде Crying or Very sad

Хайде лек ден от мен 070914

го^re
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет момичета!Ние сме сериозно болни-имаме гной по сливиците и не смъкваме температурата и зъбите са капака.Днес съм много разочарована от моето педи-по телефона ще ми лекува детето.Каза ми да купя Оспамокс без да я прегледа нали я прегледала в вторник.Аз се ядосах и я заведох на частно при една друга педиатърка.Не можа хубаво да й види гърлото голям рев беше.
Много съм доволна доста поговорихме.Сега пием Аугментин.Оспамокса вече е отживелица.Каза да мажа венците с мед и сода.И нещо друго интересно за тези които не са пили още антибиотици-каза,че щом въвеждаш ново лекарство не трябва да сменяш на детето праха за пране,сапуна и шампоана и да не се дават нови за него храни.Това не го знаех.Говорихме и за това,че Вики заспива трудно и е неспокойна и за таблетки за имунитета.Хайде чао,че много се разписах, но това е така защото няма с кого да споделя освен с Вас колко съм доволна от това педи и колко бясна на моето.
Забравих Честит Имен Ден на Анелия от нас!Да е здрава,весела и щастлива и да слуша мама и тате! new new new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 7:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТ 10-ТИ МЕСЕЧЕН РОЖДЕН ДЕН НА ВАСИ И НАСКО! newРастете здрави, весели,засмени мили приятелчета и бъдете послушни! new new new
Вики не иска да пие антибиотика и май ще има инжекции.Температура пак поддържа до 38.Сега спи.Яде само мляко и пюрета.Незнам какво да правиме вече с това нашо дете.Мята ръце и пищи и не иска нищо.Дъвчи много зловещо бибата и сигурно вече ще изникнат зъбките.Лек ден от нас!Ще пиша пак.

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 8:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

new Весел мини рожден ден на малката красавица Василенка! Жива и здрава, послушна и игрива да е за радост на всички new
Добро утро мамчета new
Ние днес си имаме двоен повод за празнуване. Наско навършва 10 месеца, а аз 36 години...малеееееее, как звучи. Много ми се искаше да можехме да се съберем всички на една маса и да полеем събитието, но...така че new .

Иринче, за зъбките спокойно можеш да вземеш хомеопатичните гранули. Хамомила вулгарис разреждане СН 9.Можеш да даваш дори и през час по 5, разредени в малко водичка.При всички след 3 - 4 прием има ефект и се успокояват. Но зъбките не са причина за температурата. Наско пи Азатрил и имаше светкавичен ефект.Бързо оздравяване 070914

Приятен и слънчев ден от нас new

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро
aaleksandrova Четит рожден ден пожелавам ти много здраве щастие и още много рождени дни new new 070914 070914 070914
На малката Васи и Наско Честит мини 10 месец да са много здрави послушни и весели деца да радват мама и тати new new new new new

го^re
sneji8601
Отличник

Местожителство: село Белащица(обл.Пловдив)

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро!В момента си пия кафенцето и ви пиша.Черпя и вас по едно new
Aleksandrova:Когато подминеш доброто без да се зарадваш и лошото без дасе възмотиш,значи си остаряла!Остани млада и красива!!!!! new new new
Честит -ти месец на Василенка и Наско!Да са здрави,засмени и послушни!
Вчера Анелия получи доста подаръци от децата на моите приятелки.Благодаря и на вас за поздравите и пожеланията.
А също така вчера бяхме на консултация отслабнала е 40гр. и пораснала-75см.Скоро ще избият още две зъбчета-кучешките,вече се виждат отдолу.Отново е с червено гърло и ушетата я болят.Обличам я добре,пазя я и пак е болна.
Днес стават 5години откакто за първи път правихме любов с мъжът ми(взе ми най-ценното) new За жалост не през цялото време сме били заедно.Като си представите,че 2г е бил в Испания и сега от 7мес е в Германия.Ще отпразнуваме всички пропуснати празници наведнъж Laughing
Лек ден и приятни разходки!!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит 10-ти месец на НАСКО new new new
Мерси на всички за пожеланията,ето една почерпка от нас

[img]http://www.picvalley.net/u/67/16651_772.BMP[/img]
Честит рожден ден на Александрова,много здраве и късмет

го^re
мама Меги
Пристрастен

Местожителство: гр.Тетевен

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро!
ЧЕСТИТИ РОЖДЕН, АНИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ВИНАГИ ОБИЧАНА И ЖИВОТА ТИ ДА Е ИЗПЪЛНЕН С ЩАСТЛИВИ И РАДОСТНИ МИГОВЕ С ЛЮБИМИТЕ ТИ ХОРА! new 070914
ЧЕСТИТИ 10 МЕСЕЦА НА ВАСИ И НАСКО ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ! new new
Снежи, честит празник и на теб! new Пожелавам ти да имате много итнимни и щастливи мигове с мъжа ти! new
Май доста от дечицата ни са болкички. new Пожелавам на всички скоро да оздравеят. new Много е гадно, пък и времето е такова, точна сега почват болестите и вирусите.
И Тони малко кашля и нослето и сякаш е запушено. Дано не се влоши, че мойто педи миналия път ни изписа антибиотик, но аз не и го дадох и ако идем сигурно пак ще ни изпише, а аз съм противник от толкова малки да им се дава.
Пожелавам на всички лек и спокоен ден, без проблеми! 070914

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!!!!!!!!!!Аз вчера нямах нет и направо бях като болна.Без компютър и нет немога.Направо бях бясна и 100 пъти се обаждах на СКК и се оказа;че е станала някакво авария в моя район и затова толкова време сме нямали нет.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!!!!!!! Very Happy
Аз да ви почерпя на патерица-вчера Анджи имаше имен ден.Чувствайте се почерпени с каквото пожелаете.
Днес не спе излизали;защото Анджи спи от 12 часа.А пък аз съм се отдала на готвене.Варя един боб от 11 часа и все едно камъни съм сложила на котлона-не увира и това си е.
Момичета пожелавам ви лек и успешен ден!

го^re
sneji8601
Отличник

Местожителство: село Белащица(обл.Пловдив)

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит имен ден на Анджи на патерици!Да е здрава,засмяна и послушна!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Галка
Отличник

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Честит имен ден на всички празнуващи вчера! Честито 10 месечие на Наско и Васи! Да растат много весели и обградени с много любов и нежност! Честито и на мама Ани! Желая и още два пъти по толкова! Много здраве, професионални успехи и повече поводи за празнуване! new new new new
Честито и на мама Снежи! Още много приятни мигове в new !
Бързо оздравяване на болните!
Аз тези дни съм доста ангажирана, а и всичкия този народ в къщи ми идва в повече на моменти.
Снощи бяхме на рожден ден и си изкарахме добре. Мони е вече с шест зъба.
Лека вечер от мен и целувки на бебчовците!

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2007 8:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро new
Благодаря Ви момичета за милите пожелания. new Дано всички сме живи и здрави дълги години за да се радваме на деца и внуци!
Днес се очертава доста мрачен ден тук.Но ако не вали ще излезем поне за малко, че само у дома не се стой.
Болничките как са? Иска ми се да зная, че вече са по добре new
Добър да е денят ви и много усмивки! 070914

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2007 9:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро new
Честита 5 годишнина Снежи new
Тук при нас вали сняг и сигорно ще натрупа и маи няма да се излиза
вчера купих на Тони едно много дебеличко костюмче и шал шапка и ръкавички

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2007 9:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямаше ме в нета няколко дни и като чета колко празници съм пропуснала...
070914 Първо да поздравя малките мини-рожденици Васи и Наско new и двете чаровни именнички new Да пожелая на всички тях да са много лъчезарни и да радват много родителите си!
Болничките дечица дано да се оправят по-бързо.... 070914
Поздрави и на Александрова 070914

Днес и ние ще се задържим по-дълго пред компютъра,че времето навън е много лошо и не става за разходка 070914 За това пък имам да наваксвам с домакинската работа....
Поздрави още веднъж на всички от нас с Митко 070914

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Следваща
Страница 13 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com