Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7332&start=15

отделна стая
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Нед Окт 21, 2007 9:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

още не съм се замисляла по този въпрос,мисля,че още и е рано

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sisi_82e

МнениеПуснато на: Нед Окт 21, 2007 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zdraveite!
nie otdelihme da6terjni predi 2m,tj zapo4na da se budi postojnno i da me vika,mnogo e trudno.ot 2 dni sni pei nas,za6toto leko nastina i spi prekrasno v malkoto si leglo.NE SE SABUGDA

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Окт 22, 2007 7:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

MISTIKA написа:
Dessita написа:
MISTIKA написа:
Добре,бе хора,ама по бебефона не мога да чуя се е отвила...а тя се мята като бясна...какво да правя???А съм решила със сигурност да я отделям,в новата спалня няма място за две детски Rolling Eyes

Мисти, ама те и двете ли спят при вас?

Ами да,представяш ли си каква туристическа спалня сме Sad ама често ходят на гости при майка,един по един,че не се трае Cool

Аз си спя с двете деца в спалнята, а мъжа ми е изгонен в другата спалня Laughing Нямам никакво намерение, да си отделям децата, в детската!
Каката е на 5год и спи на ъглово-самостоятелно легло, а аз и малката спиме на спалнята! Вечер, ги завивам непрекъснато Exclamation Имам наблюдение върху тях. Дори, когато някоя се закашля или сънува нещо (Каката ни, има неспокоен сън), съм до тях! Когато децата ми, са готови и сами поискат да се отделят, веднага ще ги подкрепя! Wink

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2007 8:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И при нас ще мине още време докато се отделим Laughing
Детската ни е на 2-я етаж Confused А и ако татито продължи да пътува сигурно и ние ще продължим да си спинкаме двечките Laughing но всяка в леглото си Wink

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2007 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И да искам - няма къде да ги отделя....поне на този етап....
Мистика, като се роди второто, Живот и здраве, и ние ще сме същата атракция - туристическа спалня Very Happy
Тримата с малката сме на спалнята, а кошарката я приготвям за бебето...
Като поотраснат малко и махнем кошарата, ние с татито ще спим в дневната - там дивана се разтяага, а те двете ще са на спалнята.....е, това е при условие, че скоро няма да се разширим де....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rumi_R
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2007 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз се 4удя как ще стане отделянето,сега мъжо по4ва голям ремонт,ще преграждаме хола на 2 и ще прави баня и детска,та отсега се пазарим и му обяснявам как ще спи сам и ще напълним цялата стая с игра4ки,но какво ще стане после....просто незнам Rolling Eyes

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sesilia
Пристрастен

Местожителство: габрово

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 8:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По повод на детските стаи имам такъв въпрос. Знаете ли дали има значение леглото на детето на къдее разположено / с лавичката на къде да е легнало // на коя посока /на юг " на север ли е по-добре или на запад"/

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Отделихме Гергана на 4-5 месеца и тя дори и не разбра. До скоро и спеше сама без никакъв проблем, слагах я в леглото, гас лампата, оставям вратата към коридора отворена да и влиза малко светлина и тя си запиваше сама. Но преди десетиа дни нещо се стресна на сън и оттогава не иска да спи в леглото си. Не го отдавам на отделната стая, а по-скоро на това което е сънувала.
Чела съм, че колкото по-рано се отдели, толкова по-безболезнено минава този момент. Е, ако си готова да ставаш и да ходиш до стаята по 2-3 пъти нощем. Аз лично го правех и не съжалявам.

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз много пъти съм се чудила но засега няма как а и мисля че е малак та ще поизчакаме

го^re
Златомира Пенчева
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Нова Загора

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 10:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много искам да отделя баткото и за сега е така но той не е в отделна стая а на етажа на свеки. Спи на ъглов диван в тяхната всекидневна. А малката е при нас в леглото си. А на мен ми се иска и баткото да си е при нас а не при свеки. Ще си говорим за големи ремонти ама сигурно ще си останем с говорене защото те не искат да ни дадат едната стая.

го^re
MISTIKA
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sesilia написа:
По повод на детските стаи имам такъв въпрос. Знаете ли дали има значение леглото на детето на къдее разположено / с лавичката на къде да е легнало // на коя посока /на юг " на север ли е по-добре или на запад"/

Сесилия,по фън шуй,когато спиш,главата трябва да е на изток,откъдето изгрява слънцето,и да залязва в краката ти-т.е.те трябва да са на север.
Иначе съм на мнение,че децата трябва да се учат от рано на самостоятелност(но не от месеци,според мен,това е ужасно),която няма как да продобият,ако мама винаги им виси на главата.А също така не мисля,че е здравословно нито за тях,нито за нас,да присъстват на определени неща,които се случват между тати и мама нощем Wink Cool

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисти, чак пък ужасно.... Нищо ужасно не видях като отделихме Гергана. "Ужасното" е в съзнанието на майката, която иска да бди над детето си за собственото си спокойствие.
Относно отвиването - Гергана спи в чувалче и не се отвива, няма как. Чувам я и през отворените врати, бейбифона ползваме само ако има гости и затворим вратите.

го^re
Рина
Редовен

Местожителство: малко красиво градче

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дъщеря ми няма детска стая засега и спи при нас, та мнението ми няма да е подкрепено от конкретен опит. Но мисля, както и много от вас, че колкото по-рано, толкова по-добре и лесно свиква детето. От всичките ми приятелки с деца нито едно не спи в детската си стая, макар да имат такива, всички при родителите. От страх ли какво, не знам. Спомням си и за мен едно време: когато нямахме детска стая, с брат ми спяхме с нашите в една стая. После се преместихме в по-голям апартамент вече с детска и мен много ме беше страх да спя сама (брат ми беше повечето време при баба), умирах от страх направо, преди да легна, проверявах във всички ъгълчета, в гардероба, под леглото дали не се крие някое чудовище. Сега ми е смешно, но тогава... та така, свиквайте ги, докато са малки и не разбират.

го^re
MISTIKA
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам,Нифада,страшничко ми се вижда,да оставя месечно бебе цяла нощ само...и не го направих де...но вече е крайно време,особено за каката.Решила съм,пък да видим Rolling Eyes

го^re
Desi & Gabi
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Съб Ное 03, 2007 10:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На година и един, два месеца я оставих да спи сама в детската, до тогава спях при нея, защото я кърмех.
Спи си непробудно, слагам я в спален чувал, защото се върти из цялото легло.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com