Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7224

Августовски бебета сладурчета 3
Иди на страница 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kama4e
Модератор

Местожителство: Горна Оряховица

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 6:46 pm    Заглавие: Августовски бебета сладурчета 3 Отговорете с цитат

Laughing

Последната промяна е направена от kama4e на Чет Окт 18, 2007 10:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nina_n
Фен на Mamaibebe

Местожителство: ДОБРИЧ

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new [/i]

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bubu23
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То супер ама защо пак няма буквичката "д" в сладурчета.......... 070914 Кой ли я е изял???! new

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

didi_24 не се притеснявай и ние сме така. Много рядко Ива ака сама. Какви ли не млека сменихме, даже пробвахме и с кисело мляко, но пак си е същото - ака само с термометъра. Понякога така се запича, че чак кръв й пуска дупенцето като се изака. Това са лениви черва. Посъветвай се с педито си и ако ти каже нещо сподели моля те. Ние даваме на Ива ЛактулозаМип и малко й помага. След като навърши 3 месеца ще пробваме и с Дуфалак.

го^re
dessy
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 9:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита нова темичка!
Алекс ака през ден, но аз го оставям да си ака сам, без да го предизвиквам по някакъв начин. Аз и друг път съм писала, че стига консистенцията на акото да е кашава не е проблем да не ака всеки ден - така съм чела и така са ми казвали доктори.

го^re
kama4e
Модератор

Местожителство: Горна Оряховица

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 10:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bubu23 написа:
То супер ама защо пак няма буквичката "д" в сладурчета.......... 070914 Кой ли я е изял???! new

Изял я е този, който е писал първата и втората тема. Аз копирах заглавието и за това се е получило така. Оправих го вече.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bubu23
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 11:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="kama4e"]
bubu23 написа:

Изял я е този, който е писал първата и втората тема. Аз копирах заглавието и за това се е получило така. Оправих го вече.[/quot
Блягодаря! new new

го^re
bubu23
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние засега нямаме проблем с акането(дано да е все така new ). Но наистина за дуфалак чувам много добри отзиви и при нужда може да го използвам. Мами да ви питам по колко изяждат бебоците ви? А какво АМ им давате? Моят мишок яде около 90-100мл (само АМ, не кърмя)....и ми се струва че е малко!?! Ще видим този месец колко ще е наддал на консултацията. new new

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bubu23 написа:
Ние засега нямаме проблем с акането(дано да е все така new ). Но наистина за дуфалак чувам много добри отзиви и при нужда може да го използвам. Мами да ви питам по колко изяждат бебоците ви? А какво АМ им давате? Моят мишок яде около 90-100мл (само АМ, не кърмя)....и ми се струва че е малко!?! Ще видим този месец колко ще е наддал на консултацията. new new

Ива яде Фризолак и изяжда по 180 - 210мл. и тя е само на АМ. А колко тежи твоето бебче? много са показателни килограмите за яденето, не толкова месеците.

го^re
bubu23
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 12:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ооооооо браво на вас. добре си похапвате! Да ти жива и здравичка малката. Razz Предната конс-я която беше в края на септември тежеше 4,950кг а сега все още незнам... на 28.10 сме при педито. И ние сме на Фризолак - не ми се мръщи когато го яде, и явно това количество му стига, защото спокойно издържа по 3-4ч без млекце Rolling Eyes

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bubu23 написа:
ооооооо браво на вас. добре си похапвате! Да ти жива и здравичка малката. Razz Предната конс-я която беше в края на септември тежеше 4,950кг а сега все още незнам... на 28.10 сме при педито. И ние сме на Фризолак - не ми се мръщи когато го яде, и явно това количество му стига, защото спокойно издържа по 3-4ч без млекце Rolling Eyes

Нправо си е идеално за теглото му. Щом не огладнява толкова дълго време значи му е достатъчно. То детето само ще си покаже кога може да изяжда повече. Да нцелуваш малкото сладурче от нас с Ива. 070914

го^re
bubu23
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jilina написа:
Да нцелуваш малкото сладурче от нас с Ива. 070914

И от нас 070914 070914 070914

го^re
nina_n
Фен на Mamaibebe

Местожителство: ДОБРИЧ

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ехеее, какво правите с тези кг! с Елина онзи ден бяхме на консултация, сега е 5кг и 55см, расте с по 1 кг на месец и 3-4 см, но тя си е мини от самото начало, колко яде като я кърмя не знам, но от време на време като и давам АМ хапва по 130-150 мл, но много го харесва и май зависи от мен, колкото и дам - толкова ще яде Rolling Eyes Very Happy
П.П. ангелчето я няма и не проявяваме голяма активност Wink май Rolling Eyes

го^re
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2007 8:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ангелчето е в Казанлък,а за акането доки ми каза да го изаквам така но това е кошмар едно и също нещо постоянно и той се напъва,мъчи се много ама нищо не ми изписа.Аз и брат ми сме били така до навършване на 1 година но не ми се иска така да продължава и затова ви питах Вие как сте.

го^re
bubu23
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2007 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

О Диди дано в най-скоро време се оправи малкия. И ти се мъчиш и той Sad . А сега се сетих че ние бяхме взели Фризовом- по гъсто мляко което се дава при обилно повръщане и уж за намаляване на коликите и нашия мъник много се разхлаби от него ... незнам пробвайте ако искаш, но първо се консултирай с педи.
Ама къде отидохте всички.... Crying or Very sad аз да имам шанса да се настаня пред компа а то да няма никой .... Very Happy Very Happy Very Happy

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Следваща
Страница 1 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com