Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7217

помощ бременна съм!!!!
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
son4itu
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 5:43 pm    Заглавие: помощ бременна съм!!!! Отговорете с цитат

Такаа.Значи казвам се Мила и съм на 16 години от благоевград.Миналия месец цикъла ми започна да закъснява.Реших че е някаква аномалия и на 20-тия ден закъснение реших да видя какво става.С приятели ми сме от две години заедно и тъй като бях много разтревожена реших да споделя с него.Накрая и двамата стигнахме до извода че ми има нещо и отидохме заедно при генеколожката ми(и друг път съм имала проблеми със цикъла).Накара ме да си направя тест и ме гледа и на видеозон.Всичко точно.Установихме със сигурност "проблема" ми.Сега се чудя какво да правя.Единствено приятеля ми и аз знаем за тази "новост".Посъветвайте ме какво да правя.Така или иначе още съм в началото-2-рия месец.
Благодаря ми предварително мамички

MOD EDIT: Моля пишете на кирилца
Takaa.Zna4i kazvam se Mila i sum na 16 godini ot blagoevgrad.Minaliq mesec cikala mi zapo4na da zakusnqva.Re6ih 4e e nqkakva anomaliq i na 20-tiq den zakusnenie re6ih da vidq kakvo stava.S priqteli mi sme ot dve godini zaedno i tui kato bqh mnogo raztrevojena re6ih da spodelq s nego.Nakraq i dvamata stignahme do izvoda 4e mi ima ne6to i otidohme zaedno pri genekolojkata mi(i drug put sum imala problemi sus cikala).Nakara me da si napravq test i me gleda i na videozon.Vsi4ko to4no.Ustanovihme sus sigurnost "problema" mi.Sega se 4udq kakvo da pravq.Edinstveno priqtelq mi i az znaem za tazi "novost".Posuvetvaite me kakvo da pravq.Taka ili ina4e o6te sum v na4aloto-2-riq mesec.
Blagodarq mi predvaritelno mami4ki

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kama4e
Модератор

Местожителство: Горна Оряховица

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А ти какво мислиш? Какво искаш?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Рос
Редовен

Местожителство: гр. Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мила здравей! Искам да те посъветвам да задържиш детето колкото и да си уплашена и объркана сега.Най-големия грях който една жена може да извърши е да направи аборт и да убие детето си.В теб вече има човешки живот,моля те не убивай бебенцето което е в теб.Знаеш ли колко жени искат а не могат да забременеят,защото са правили аборт.Съветвам те преди да вземеш решение да отидеш да разговаряш със православен свещеник,който ще те изслуша и ще ти даде мъдър съвет.Трябва да кажеш и на майка си,да си поговорите и дано тя те подкрепи.Искам да ти кажа че пак ще имаш време за учене и ще си наваксаш всичко ако решиш да родиш детето.Вярвам че ще вземеш най-доброто решение за теб само бъди смела и не се страхувай от нищо new

го^re
son4itu
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

объркана съм
но със сигурност не ми се иска да премахна бебето.Единствения проблем е че не знам как ще го издържаме

oburkana sum
no sus sigurnost ne mi se iska da premahna bebeto.Edinstveniq problem e 4e ne znam kak 6te go izdurjame

го^re
kama4e
Модератор

Местожителство: Горна Оряховица

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиши на кирилица, моля те.

Иначе и аз бих те посъветвала да задържиш бебето стига ти и приятелят ти да го искате. Ако не го желяете, когато се роди ще бъде в тежест за вас и няма да сте щастливи.

Каква ще е реакцията на родителите ви?

го^re
son4itu
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 7:02 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Нямаш проблеми относно кирилицата миSmileАко кажа на маика ми сега тя ще ме накара да махна бебето.Единствения начин е да и кажа когато вече е късно да ме принуди да го махна.

го^re
chrisi_82
Начинаещ

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 7:14 pm    Заглавие: Здравей! Отговорете с цитат

Колкото и да ти е трудно не убивай детенцето си,което носиш.Аз и моят годеник живеем заедно от 1 година и четири месеца.Пазихме се доста,понеже аз все още съм студентка,но на 4-ти месец от нашата връзка ми закъсня,направих си тест за бременност.Оказа се положителен.Решихме да задържим детето-аз безработна,а той на работа с ипотечен заем от банката.Минаха се 3 месеца и се започна едно кървене-ходихме по гинеколози,пих какви ли не хапчета и съм лежала по цели дни.Накрая в 1-вата седмица на 4-ти месец нашето бебе си отиде,казаха ми че нямало сърдечни тонове.Наложи се киротаж.Сега след 1 година от зачеването ми се мъчим вече 3-ти месец да си имаме бебе,но не се получава.Знаем,че ще ние трудно с него на този етап от живота ни,но го искаме повече от всякога,понеже то беше изпълнило връзката ни и усмисли живота ни.А за психическата и душевна болка-не искам да ти говоря-тя е голяма и само жена,която я е изпитала знае колко е тежко да изгубиш дете.
Не правете тази грешка-умолявам те.Нещата ще се оправят.Родителите ви ще ви помагат.Не се плаши,за да не ти тежи това цял живот и да не съжеляваш и се упрекваш после ти самата.

го^re
Рос
Редовен

Местожителство: гр. Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мила разговаряй с родителите си сигурна съм че ще те подкрепят и ще ви помагат финансово за детето.Ако издръжката на детето те тревожи това не е истинска причина да го убиеш като направиш аборт.Мен и сестра ми само майка ми ни е гледала направо с мизерни средства и искам да ти кажа че пак сме станали хора и двете сме завършили висше образование и сме успяли да се омъжим.Ако ти е писано това да ти е единствено дете би ли се осмелила да направиш аборт?Моля те не се страхувай да го задържиш,бъди смела!

го^re
son4itu
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 7:59 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Нямаш проблеми относно кирилицата миSmileАко кажа на маика ми сега тя ще ме накара да махна бебето.Единствения начин е да и кажа когато вече е късно да ме принуди да го махна.

го^re
Radoslava J
Отличник

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен е най- добре да се посъветваш с майка ти. Тя ще ти даде най- добрия съвет! Не се страхувай. Тук никой не те познава във форума и всеки съвет даден от непознати хора само може да ти даде някаква информация, но не и решение, а това решение го вземете само и единствено със семейството ти. Малка си и точно за това колкото и да те е страх да го споделиш с майка си, така трябва и ще е най- доброто за теб!

го^re
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 10:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Radoslava J написа:
Според мен е най- добре да се посъветваш с майка ти. Тя ще ти даде най- добрия съвет! Не се страхувай. Тук никой не те познава във форума и всеки съвет даден от непознати хора само може да ти даде някаква информация, но не и решение, а това решение го вземете само и единствено със семейството ти. Малка си и точно за това колкото и да те е страх да го споделиш с майка си, така трябва и ще е най- доброто за теб!
Съгласна съм!!!!!Успех!

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

qna_georgieva написа:
Radoslava J написа:
Съгласна съм!!!!!Успех!

И аз съм съгласна, но ще ти дам и едни примери: сестра ми забременя на 15 и роди на 16 с подкрепата на семейството успя да гледа дете, да завърши средно и да започне да учи висше. Не се подвеждай да правиш аборт, защото после може да съжаляваш цял живот. Да си майка е най- прекрасното нещо на света. Имам приятелка, която направи аборт на твоите години на черно, защото за аборт на 16 се иска съгласието на родителите и сега чака да осинови детенце, защото този аборт на черно й съсипа здравето. Успех ти пожелавам, решението е само твое и на никой друг и да кажеш какво сте решили. 070914

го^re
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 12:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще чакаме с нетърпение да ни пишеш.

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко зависи от теб. Аз лично съм правила аборт на 17 защото не знаех, че съм бременна и пих лекарства, които не трябваше. Не искам да казвам ,колко ми струваше това. Не се осакатявай сама. Няма да си първата, която е родила малка. Имам братовчедка, която роди на 16 Сега е 29 годишна млада жена, завършваща второто си висше образование. За мен-има ли желание има и начин. Все пак много зависи от средата в която си-родители, приятел. Говори с майка си и дано те подкрепи. Успех!!!

го^re
mim4ето
Пристрастен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sinna написа:
Всичко зависи от теб. Аз лично съм правила аборт на 17 защото не знаех, че съм бременна и пих лекарства, които не трябваше. Не искам да казвам ,колко ми струваше това. Не се осакатявай сама. Няма да си първата, която е родила малка. Имам братовчедка, която роди на 16 Сега е 29 годишна млада жена, завършваща второто си висше образование. За мен-има ли желание има и начин. Все пак много зависи от средата в която си-родители, приятел. Говори с майка си и дано те подкрепи. Успех!!!

Съгласна съм напълно. Но е много важно да имаш подкрепата на семейството си. Така че говори с майка си, няма да сбъркаш. Каквато и да е, тя е човекът, който най-много те обича на този свят.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com