Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7177&start=0

тест за бременност-кога?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
бени
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2007 1:47 pm    Заглавие: тест за бременност-кога? Отговорете с цитат

можете ли да ми кажете кога да си направя тест за бременност? овулацията ми беше преди 2 седмици /този път успях да я засека/, а М тр да ми дойде утре. дали е още много рано за тест или мога да си направя? не се чувствам като преди менструация /нямам все още пмс, а при мен по принцип е ужасен няколко дни преди да ми дойде..../. само се чувствам мн уморена и от няколко дни ми се гади /възможно е да е и от ужасното време, което настана, някоя настинка/. така или иначе много се надявам да е станало бебето....
та кога е най-добре да си направя тест/

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mama*08
Редовен

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2007 4:35 pm    Заглавие: Re: тест за бременност-кога? Отговорете с цитат

бени написа:
можете ли да ми кажете кога да си направя тест за бременност? овулацията ми беше преди 2 седмици /този път успях да я засека/, а М тр да ми дойде утре. дали е още много рано за тест или мога да си направя? не се чувствам като преди менструация /нямам все още пмс, а при мен по принцип е ужасен няколко дни преди да ми дойде..../. само се чувствам мн уморена и от няколко дни ми се гади /възможно е да е и от ужасното време, което настана, някоя настинка/. така или иначе много се надявам да е станало бебето....
та кога е най-добре да си направя тест/

Добре е да изчакаш поне 1ден закъснение.Но ако си много нетърпелива можеш да си направиш тест още сега.И помни отрицателният резултат не винаги е признак за липса на бременост.Така че ако случайно теста се окаже с една чертичка - не се отчайвай и знай ,че докато М не дойде надежда винаги има.
Желая ти скоро да се похвалиш с добра вест.

го^re
chrisi_82
Начинаещ

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, Бени!
Чела съм,че за всеки организъм си е строго индивидуална концентрацията и натрупването на веществата в урината при бременност.При моят тест се отчете 1 седмица преди месечният ми цикъл.Използвах тест за бременност Шуър Чек-появи се много бледа 2-рата чертичка.Тогава не бяхме планували бебе,но на мен всяка сутрин започна да ми се гади от четката за зъби и се усъмних.
Изчакай денят на цикъла си-той е един от най-точните барометри и ако гостите от Червен бряг ги няма си направи теста.Препоръчвам ти лентичка,а не касета.
Успех и чакаме отзиви! new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 8:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз изчаках 3-4 дни закъснение и тогава си го направих.
Успех Laughing

го^re
бени
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не знaм вече какво да си мисля ....закъснява ми вече десет дни /последно М ми беше на 19 септември/. овулацията беше преди около 25 дни. правих 2 теста- все отрицателни /единият беше от кутийката с тестовете за ову, а другият- шуърчек /миналия четвъртък беше той, а вчера- обикновения/. аз по принцип мн не вярвам на шуърчек, тъй като няколко пъти ми се падаха дефектни /без никакви черти/, но такъв ми дадоха в аптеката..... миналата събота правих и кръвен- казаха че според него нямало бременност, но преди това дълго време се чудеха в лабораторията дали не е рано за такъв тест.....като ходих в понеделник на гинеколког- той пък каза че още било мн рано за каквито и д било тестове и се разбрахме да отида в пон еделник за ехограф, ако не ми дойде дотогава /този гинеколког се води за може би най-добрият в града и разполага с най-модерна техника..../. абе, направо откачих с всички тези тестове, закъснение, надежди. изобщо- има ли смисъл да се надявам че има бременност или е напразно?

го^re
chrisi_82
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина неизвестността измъчва много,но се опитай да не мислиш за това-времето ще си покаже.Разбирам те с какво желание и нетърпение очакваш твоето бъдещо бебче,въоръжи се с търпение и спазвай указанията на гинеколога си.След като се води за един от най-добрите-послушай го,но в никакъв случай не позволявай вътрешни манипулации по време на преглед-само с ехограф.Уверявам те,че след 15дни ще имаш резултати от ехограф и стискам палци гинекологът да види околоплодното сакче на твоето бъдещо бебе.
Мой съвет е засега да насочиш вниманието си в друга насока и да не мислиш за това и да се притесняваш излишно. 070914
Аз си уплътних свободното време и честно казано не ми остава и свободна минутка да мисля затова дали ще ми дойде или не този месец.Каквото е писано -ще се случи.Успех! new

го^re
бени
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

въпреки всички видове отрицателни тестове, днес се оказа, че има ранна бременост. въпросът сега е да се задържи.......ами, пак ще ходя след 10 дни да видя нормално ли е всичко. стискайте ми палци!

го^re
atadar
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това е страхотна новинкааааааааааа!
много се радвам за теб! честито!!!
сега само по спокоино и лека и приказна бременност ти пожелавам!
new new 070914
ще стискаме палци всичко да е ОК!!!

го^re
mama*08
Редовен

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бени написа:
въпреки всички видове отрицателни тестове, днес се оказа, че има ранна бременост. въпросът сега е да се задържи.......ами, пак ще ходя след 10 дни да видя нормално ли е всичко. стискайте ми палци!

ЧЕСТИТО,БЕНИ!Разбира се ,че ще се задържи.Ти само по-спокойно и позитивни мисли.
Желая ти безпроблемна бременост.

го^re
KРИС
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотна новина,честито и лека бременност!

го^re
chrisi_82
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 11:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new new Честито и от мен-радвам ти се от сърце и ти пожелавам лека и спокойна бременност!!!Сега не мисли за такива работи-разбира се,че ще се задържи!!! new

го^re
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито и от мен!Леко бременеене!

го^re
bybinka
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 6:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

070914 Честито и от мен!Всичко ще бьде на ред-леко бременеене! 070914

го^re
Elisha
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 7:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито на бъдещите родители, и да пишеш как върви бременността.

го^re
DANITO.BOY

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз изчаках 3-4 дни закъснение

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com