Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7124&postdays=0&postorder=asc&start=15

Клуб"Моряшки съпруги"2
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Вероника82
Сериозен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2007 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Дани-знаех си аз,че вашият тати се е върнал-много щастие мила-не се тревожи не можеш да разглезиш толкова малко бебе-това са бабешки приказки.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
daniela80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2007 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох,Вероника,не знам дали са бабишки приказки,но наистина я научихме на ръце и ще ми е много трудно.Кажете нещо за вас-съпругът ти върна ли се?АЛЕКСЧЕ,как сте,миличка,колко остана още до завръщането?Моето момче така приятно ме изненада,не мога да ви опиша как се почувствах като ми каза,че е в Бургас!!!!!!!А срещата между него и Ния беше невероятна,така плаках от щастие!Благодаря на Господ,че ми го върна и на колегите му,че са събрали пари да им платят билетите на татковците!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2007 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте морячки new new new
Сега като ви четох и пак си new
sinna много новини около теб Shocked Зелена карта new Неизвестност но знам че ще се справиш щом си с любимия човек new new От все сърце ти желая успех миличка в новото ви предизвикателство new new 070914
kateto благодаря ти за милите думи new И това за любовта е наистина вярно Laughing
Вероника82 приятелко мила -така е трудно им е на нашите момчета но нали мислят за семействата си -издържат new Затова и ние трябва да им се отблагодаряваме само с любов Laughing
daniela80 здравей миличка new Ка сте пиши ни по-често Laughing Радвам се че си много щастлива с беба и тати Laughing Дано винаги е така Laughing Вашия тати по-рано ли се прибра Laughing Question И аз вече нямам търпение да си видя моето зайче но има още време new
Аз до преди малко си писах с моето момче new И както винаги и new и се смях Laughing Ама сега ми е добре като знам че и той е добре Laughing
А иначе с Писанка все още по цял ден сме навън Wink използваме хубавото време Laughing
На всички морячки много new от нас new new new new new new new new new new

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2007 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Как сте момичета????
Дани,радвам се,че твоето момче е вече при вас-представям си колко си щастлива.
Аз съм добре,ходя на работа,Кари я гледа баба и.
Сега оглеждаме апартаменти-искаме да купим нещо малко да видим какво ще стане.
Алекс-много целувки на теб и Писанка.

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2007 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

deia80 написа:
Как сте момичета????
Дани,радвам се,че твоето момче е вече при вас-представям си колко си щастлива.
Аз съм добре,ходя на работа,Кари я гледа баба и.
Сега оглеждаме апартаменти-искаме да купим нещо малко да видим какво ще стане.
Алекс-много целувки на теб и Писанка.
Дейка все не мога да те хвана - Crying or Very sad минаваш само като тайфун и се покриваш new
Как е Кари -щом я гледа баба и значи е добре Laughing И на вас много new 070914 070914 070914
Вероника приятелко как сте днес Question Времето при нас е лошо и бяхме навън само за малко Sad new и на вас Laughing

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2007 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте морячки-днес бяхме повечко по магазините-от колата в магазина и така-моятИцо ми прати съобщение,че вече тръгват към Китай,където ще слезе new вече и мен ме тресе една треска-почти нне ми се заспива нощем-все мисля,надявам се да мине по-бързо времето-Алекс,свърши хубавото време и сега на домашни игри ще се отдадем с ангелчетата.Нека е топло в сърцата ни,приятелко new

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Окт 21, 2007 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

АЛЕКСЧЕ,моето моче ме изненада много приятно-дойде си 2 дни след раждането ми,без да ми каже,че има възможност да си дойде,не искал да ми дава напразни надежди,не било нищо сигурно до последния момент.Като ми каза,че е в Бургас ми идеше да грабна Ния и да хукна към къщи.Наистина беше невероятно изживяване,срещата помежду ни беше много емоционална и ревлива,но от щастие.Още има добри хора,момичета-екипажът на фрегатата е събрал пари за билетите на 3-те момчета,които очакваха бебоци и им ги подарили,иначе 200евро е бил билета.Много съм им благодарна!!!Моето момиченце се роди с изметната петичка и това много ме притеснява,но докитата ме успокоиха,че няма да има проблем-чрез масажи трябва да се оправи,вече е по-добре,но не е напълно оправена.Не бях казала на мъжа ми,да не се тревожи и това страшно много ми тежеше,страхувах се да не взема някое погрешно решение и затова завръщането му невероятно много ме успокои!

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Окт 21, 2007 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета,кураж-времето минава и вие ще гушнете мъжете си!Изпращам ви много целувки и прегръдки!Все пак сме мъжки момичета!

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Окт 21, 2007 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти Дани!Днес май зимата настъпва-общо взето мързелив неделен ден,времето се влачи,влачи-тия последни дни ще ми се сторят години.Струва ми се нереално,че наистина има само седмица-след толкова чакане и един ден ти се вижда много.
Ще се борим с времето тук във форума с дружни усилия-топла и спокойна вечер! new

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Окт 21, 2007 11:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Обичам ви момичета 070914 070914 070914 070914 070914 070914 Вие сте ми голяма утеха и ми вдъхвате кураж new
Вероника82 приятелко края наближава и съм сигурна че трудно си намираш място Laughing Заедно с теб ще се радвам на срещата с мъжлето ти Laughing Знам какво е да чакаш и какво е да си лягаш нощ след нощ в празното и самотно легло Exclamation Имай още малко търпение new
daniela80 значи преди месец си била на върха на щастието си Laughing Получила си два прекрасни подаръка един след друг- дъщеричката си и мъжлето си Laughing Няма по -голямо щастие от това Laughing Обичайте се много и се радвайте на малкото си съкровище new Господ здраве да им дава на колегите на твоето момче new Дано има повече добри хора Laughing
А колкото до петичката но твоята принцеса -незнам какъв ви е проблема но знам че ще се оправи и всичко ще е наред new
Аз до преди малко си писах с мъжо и сега съм много new new Дано времето бързо се изниже и моето момче скоро да си дойде new new new
Милички пращам ви много new new new

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Окт 22, 2007 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте-днес не сме се показвали навън-такъв леден вятър,малко ми е нервно-вълнението ми идва в повечко,радвам се,но в същото време имам чувството,че не просто времето тече по-бавно,то сякаш е спряло Sad Алексче,вие излизате ли в това време-като съм цял ден вкъщи и ме хващат дяволите-да си идва по-скоро Ицко,че вече положението е new.Добре,че има интернет.Моето момче са по-средата на нищото,както казва той и връзка никаква,дано времето е благосклонно,че на отиване ги било хванало някакво вълнение и закъснели с един ден.Алексче ако ти се стори малко хаотично написаното от мен-представи си как ще се чувстваш ако знаеш,че след седмица се връща твоят Ицо,ама тази седмица все не свършва.
Много new от нас!

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 8:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се притеснявай приятелко аз съм така в хаос още откакто е заминало моето зайче Wink Разбирам те напълно Exclamation Аз че не ви познавам се вълнувам толкова много за вас Embarassed и сълзите ми потичат само като те чета Embarassed Представям си ти как се чустваш new
Ние вчера излизахме Wink времето при нас беше чудесно Laughing Днес пече слънце и духа но вятъра засега не е студен Laughing
Хубав и спокоен ден new new
И дано времето тече бързо и всичко е наред new

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 8:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте морячки-днес времето се усмихна-аз престанах да гледам календара,защото ме побърква 070914 Вие как сте, Алекс-малката сигурно и на нея й е мъчно new а и усеща твоята тъга.Ние сме още малки,но за другия рейс ще е по-големичка и ще й липсва татко й.Ето ме каква съм-човекът не е пристигнал,аз го изпратих пак new Спирам да пиша,че пак бърканици ще излязат.Имам едно чудене-Ицо все ми повтаря да се обадя на този негов колега/като Ицо си е тук излизаме с него и малката/,живее в квартала,но мен ми е адски неудобно Embarassed притеснявам се,че ще се чувства длъжен заради Ицо-как мислиш,ти как би постъпила?

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 11:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Миличка само не ми стана ясно за какво да се обадиш на приятеля му Embarassed Question
И ние днес бяхме доста време на вън Laughing
Писанка все още е малка и не приказва разбираемо Wink и не знам какво чуства милото Sad Но аз не спирам да и говоря за тати Laughing

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2007 8:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей миличка-извинявай малко хаотично пиша-ами моето момче се притеснява,че все сами излизаме с бебка,че съм лишена от социални контакти и иска да не пия кафе самичка-приятеля е много свястно момче,при това е бил на кораб и знае за какво става дума-аз обаче се притеснявам-може би съм старомодна и имам скрупули,но я си представи каква гледка ще сме за кварталните клюкарки,не че им обръщам внимание,пък и предполагам,че ще се чувства длъжен да ни "бави"-заради Ицето-пак стана объркано,дано ме разбереш. Embarassed

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Следваща
Страница 2 от 19

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com