Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=7124

Клуб"Моряшки съпруги"2
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Вероника82
Сериозен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Окт 14, 2007 4:14 pm    Заглавие: Клуб"Моряшки съпруги"2 Отговорете с цитат

Ето я новата темичка -безаварийно плаване и скорошно завръщане,а на нас много търпение и още повече любов.
Заминаха си свекитата-но си изкарахме много добре-свестни са хората и се разбираме пък и нали не живеем заедно.
Алекс,май е много четена нашата скромна темичка,но малко пишат new моряшките съпруги.Нищо важно е качеството,а не количеството нали приятелко.Много new и до скоро.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
deia80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Окт 14, 2007 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде и аз да се разпиша тук.
Кураж на двете морячки и много целувки. 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Нед Окт 14, 2007 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мале аз ли последна се записвам Sad
В новата темичка само хубави новини да записваме Wink
new моето зайче днес ми се обади в 4 сутринта и бях много щастлива new Поговорихме си и си помечтахме за момента в който ще се върне Exclamation
Вероника82 хубаво е че се разбирате със свекитата Wink Най -добре да си далеч така разбирателството е сигурно Wink
deia80 много набързо се разписваш и нищо не казваш new
new new new мили приятелки на вас и децата Laughing new

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей приятелко-отметнахме още един ден от календара Smile Аз още си влача болестта и не е много лесно,но се справям с малката-яде готови пюрета,че за готвене сега не ми се мисли-сега майка ми като се върне от работа малко ще ме отмени-не подхващат вече да ме заяжсдат,пък и аз гледам срещите да са по-редки,но като си дойде ицето ни чака работа по намирането на дом-нашите сега ме убеждават да се вклячим в строеж ама това значи още година поне new Ще го мислим,но няма да е лесно.Това е при мен-цял ден у дома,да оздравея,че утре сме на консултация и ще трябва да я водя няма мърдане-чакам Ицето да се обади,но в сайта точно за техния кораб няма инфо newИзпращам много целувки на теб и писанка new

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятелко дано бързо оздравееш че малко остава и Ицето се връща Wink Трябва да си хубава и здрава за посрещането Wink Двамата най -добре ще решите как да се справите с важния жилищен проблем Laughing
Ние днес излязохме за малко на разходка че Писанка подивява вкъщи Laughing Вече е в леглото и сега поне час ще се върти Wink
new new new и на вас Laughing

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2007 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравей -да ти се похваля-чухме се с моето момче new много говорихме-сигурно е било скъпо,но толкова ми е мъчно,че не се замислих Embarassed .Малката му говори и тя-та-та и той се разтапя като я чуе.Говорихме и за жилищния въпрос-дори намерих строител,който сега ще започва нова кооперация-за около 8 месеца ги приклячва-малка на 4-5 етажа и в близост има прекрасен парк-ще се наложи обаче да останем още малко при нашите new заради него ще трябва да се опитам да издържа,защото жилището так ще ни излезе по-евтино.Малко се обидих от нещо,което ми каза-вно не разбира напълно как живея аз тук"у дома" или му е по-спокойно просто да знае,че не сме сами с малката-да за него е спокойно,но за мен.Сега се чувствам като в капан-щом дори и той смята,че може да поизчакаме-какво мога да направя.Не мога да му споделя как се чувствам наистина,нито историите ,които споделям с теб-защото знаеш-те са далеч и някои неща им ги спестяваме,дори несъзнателно.Малко ми е криво-въпрек,че днес имам и друг повод за радост-успях да вляз в дънките,от преди да забременея-странно,защото преди не можех и да помисля да ги обуя new а кантара не мърда-може би нещо не е наред.
Това от мен мила-малко е помрачено щастието ми и от това,че за да изплатим апартамента ще плава още-6-7 години-ужас.И все пак-съм и много щастлива,че го чух и говорихме както когато си е тук-дори да не сме на едно мнение за всичко.Пожелавам ти много щастлив и хубав ден и много new и за теб и за писнака.

го^re
kateto
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами,
темичката ви е много интересна и ме върна във времето назад.
Бях сгодена за едно момче- 3-ти помошник. Бяхме 3 години заедно, от който незнам дали ни се събира и година прекарана заедно. Първата година си мислех,че може дълго да сме разделени, но когато се върне много се обичаме. 2-3 "рейс"започна да ми тежи. Тогава се сгодихме. Планувахме сватба след 4-тия. Но реших,че това не е за мен!
Живеех като вас за мига когато:
ще го чуя, независимо от часа или точката по света от която ще звънне;
ще го видя, на летището-отслабнал или напълнял;
ще ме докосне....
За мен всички вие сте много силни момичета и заслужавате безкрайно уважение за търпението, което проявявате.

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте настоящи и бивши морячки-Кате благодаря за топлите думи.Пред мен няма такава дилема-когато съм обикнала моето момче-той още не беше моряк-каквато и професия да избере го подкрепям,защото безумно го обичам,имам му доверие и той е моята сродна душа.Не ми отговаряй ако е прекалено лично,но не ти ли е мъчно понякога за твоето моряче?
Лека нощ от мен и приятни сънища!

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 10:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероника82 написа:
Здравейте настоящи и бивши морячки-Кате благодаря за топлите думи.Пред мен няма такава дилема-когато съм обикнала моето момче-той още не беше моряк-каквато и професия да избере го подкрепям,защото безумно го обичам,имам му доверие и той е моята сродна душа.
Да и при мен е така Exclamation Още като заживяхме заедно и моето зайче споменаваше за корабите бях много против Evil or Very Mad Но тъй като го обичам и винаги стигаме заедно до крайното решение се съгласих Confused Ще видим като се върне живот и здраве какво ще решим за по -нататък Exclamation
Вероника82 миличка и моя Ицо като тръгваше единственото му желание беше да се преместим с Писанка при нашите Laughing Така се чуства спокоен че има кой да се грижи денонощно за нас Laughing Така че не се натъжавай те ни мислят само доброто и искат да са спокойни Laughing Ето че и най-належащия ви въпрос скоро ще е решен Wink Миличка само като си помислиш за хубавото което те очаква след като си имате собствен дом Laughing ще издържиш без проблеми още 8м при вашите Wink
И честито за дънките Laughing И аз много се радвах когато започнах да се побирам в предишните си дрехи Wink
Спокойна нощ приятелко и от нас много целувки за вас Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 8:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро приятелко Laughing
Как е настроението днес Wink Малко ти остава и ще си напълно щастлива с двете си любими същества Laughing
При нас времето е хубаво и слд малко ще тичаме навън Laughing
Спокоен и усмихнат ден Laughing

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, момичета! Аз вече не съм за тази тема, защото моят мъж вече не пътува. Нали си спечелихме зелена карта и сега ни предстоят оправяне на документи и интервю. Предизвикателството е голямо-да тръгнеш без да знаеш какво те чака, но съм решила да опитам. Това, че толкова години се справям тук сама ми дава сили да се справя. Поне така мисля. Алексче, твоя мъж сякаш цяла вечност го няма. На мен като чета така ми се струва, а как ли се чувстваш ти? Какво става с Дани? Толкова ми е мъчно за това дете. Дали роди милата и как ли се справя без любимия? Поздрави и целувки за всички вас!!!

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте-Алекс и при нас е хубаво-сега ще приготвя нещо за обяд и следобед сме на новата детска площадка,не че тя може да се възползва от нея,но е приятно.Да-малко време остава,онзи ден ми стана много приятно-един от колегите на Ицо,/който реши,че няма да плава/ ми писа по скайпа-стана ми приятно-пита за ицо,за детето-много мило момче.Като споменах за него-започнах да раждам навръх рождения му ден-Ицето тъкмо се прибра от рождения ден на колегата си и аз му съобщих,че тръгваме към болницата,защото са ми изтекли водите -изтрезня много бързоSmile.Пожелавам ти слънчев ден приятелко и много new

го^re
kateto
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероника82, първата година след раздялата ни ми беше мъчно. И сега понякога се връщам във времето. Последните новинки с ами,че мисли да спира да пътува. Но какво се е случило незнам. Rolling Eyes Понякога ми се иска да го чуя, но ако той не е срещнал друга, ще го натъжа,че аз съм подредила животът си без него. Добре е,че сме от различни градове и вероятността да се срещнем случайно е много малка. След време аз срещнах друго момче, което мога да кажа,че е моята половинка. Вече съм женена и чакаме във всеки момент да се появи на бял свят нашето бебче. Чувствам се щастлива.
sinna, поздравления за зелената карта и още повече,че си дочакала времето когато да сте с любимия без раздели. Ще се справиш- това е по-лесната част Wink
На всяка от вас желая много късмет и щастие- мисля,че моряшките жени обичат много, а мъжете им ги обичат още повече Exclamation Wink

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2007 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,днес отново се чух с моят Ицо new вече успях да му кажа и за жилището-той е съгласен и като се върне,ще се захващаме new Остава малко време-питам го как живее там,а той ми казва-тука няма живот,все едно и също,живота е вкъщи new .Милите ни момчета,трудно ми е да си представя техния живот там-без близки,без твърда земя под краката...
Малката ми принцеса спи сега-като се събуди ако времето позволява сме навън.Чудя се за Даниела-не е писала отдавна.Дали се прибра нейното моряче?
Алексче ти как си-използвате сигурно последните хубави дни,че го дават да се разваля времето.
Много new и на двете ви.

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2007 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте набързо!Как сте,момичета?Сигурно сте разбрали,че ние отдавна имаме тате,изненада ме страхотно!Ох,така ми се иска да ви изчета,но нямам време,моето момиченце чного го разлигавихме и все е на ръце и нали се сещате за какво става въпрос!!!Много ми липсвате и се радвам,че вече имам нет и дори да не влизам редовно,все ще се включвам!ЦЕЛУВКИ!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща
Страница 1 от 19

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com