Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=6677&start=270

Съмишленици за отслабване 5
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Диети
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 8:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро борбени мацки Wink
Как сте днес Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pa$$ion
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kalinkata написа:

-ако пиете чай, може да го подслаждате с изкуствен подсладител, вместо да го пиете блудкав.

Много добре си обяснила нещата при Дюкана,за което съм ти благодарна и мисля,че ще бъде доста полезно за всеки,който се чуди с какъв режим да се захване,за да свали излишните килограми.
НО искам да кажа,че това с подсладителите е глупост.Изчела съм безкрайно много материали и съм се консултирала с хора,които са специалисти в областта.
Подсладителите са отрови,и всичко,което съдържа подсладители също.За това забравете за храните предназначени за диабетици,за тях може и да се полезни,но не и за останалите хора.
Меда съдържа натрални захари,които организма усвоява много бързо и е адски полезен,естествено това се отнася за 100%натуралния мед.
Относно режима на Дюкан,не знам разрешен ли е,нямам книгата,за удърната фаза съм 1000%сигурна,че не е,но за следващите фази не знам,не съм достатъчно компетентна специално за този режим,но сега си поставям за цел да го разуча,защото се заинтересувах наистина.

го^re
kalinkata
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласна с теб за подсладителите, но мисля, че може в някакви разумни граници. Напълно вярно е това, че са един вид отрови. Относно меда не мога да ви кажа много, защото не обичам мед и по-принцип не го ям, но въпреки че е много полезен, никак не е диетичен, дори и натуралния. Същото важи и за зехтина. Той е полезен за много органи, но не е диетичен. Винаги е за предпочитане пред олиото, но не е разрешен по време на диетата.
В книгата пише много неща за белтъчините ( протиди ), въглехидратите ( глуциди ) и мазнините ( липиди ), а също така и за калориите. По време на тази диета калориите са без значение. Тя се основава на бавноразтворимите храни, а медът е "бърза" захар.

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние имаме изцяло натурален мед Wink И откакто съм на диета изядох толкова мед колкото през целия си живот досега Laughing Не знам правилно ли е или не но поне си хапвам нещо сладко и полезно Wink

го^re
krasunkaa
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За да не ни се карат,ето нова тема се задава :
http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=7625

МОМИЧЕТА май се пообърках и написах че темата пак е 5 ,но незнам как да го променя....Ако не ви притеснява пишете в нея ,ако не ще направим нова....СЪжалявам Embarassed Sad

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Диети Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Страница 19 от 19

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com