Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=6628

Отново за захранването

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vili_Simeonova
Отличник

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 8:05 pm    Заглавие: Отново за захранването Отговорете с цитат

Здравейте,започнах захранване с домашно картофено пюренце.Обаче моят синковец не иска и да го близне,чак се потриса ако случайно глътне малко.Сега съм си купила на Гербер еднокомпонентно моркови.Та въпроса ми е,тъй като съм му давала вече сокче от морков пак ли да започвам лъжичка по лъжичка или ако случайно го прояде да му го дам цялото/ то е от най-малките 80гр./ и да дохраня с АМ?Благодаря ви предварително.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irka
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен пъво дай една две лъжички ,и на следващия ден ако му хареса нека си го дояде.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rumy
Отличник

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 9:24 pm    Заглавие: Re: Отново за захранването Отговорете с цитат

Vili_Simeonova написа:
Здравейте,започнах захранване с домашно картофено пюренце.Обаче моят синковец не иска и да го близне,чак се потриса ако случайно глътне малко.Сега съм си купила на Гербер еднокомпонентно моркови.Та въпроса ми е,тъй като съм му давала вече сокче от морков пак ли да започвам лъжичка по лъжичка или ако случайно го прояде да му го дам цялото/ то е от най-малките 80гр./ и да дохраня с АМ?Благодаря ви предварително.

Моето мнение е че трябва да започнеш по няколко лъжички и след това да дохраниш със АМ. Все пак пюрето е малко по различно от сокчето и като гъстота и като състав. Но не една - две лъжички, а пробвай повечко ако му хареса.
Успех

го^re
gabinki
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 28, 2007 10:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеш спокойно да дадеш половин пюре-40гр. ако му хареса,но недей цялото,множко е като за начало.

го^re
stefitka
Начинаещ

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 9:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз мисля че е най-добре да се запоне с няколко лъжички все пак пюрето е малко по-тежко от сокчето за нежното бебешко стомахче

го^re
snejanav
Отличник

Местожителство: CHUMEN

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2007 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing КАКВО ЩЕ ГИ ПРАВИМ ТЕЗИ НАШИ БЕБОЦИ-КОЛКОТО ПО РАСТАТ ПОВЕЧЕ ГРИЖИ ТРЯБВА. Laughing Laughing Laughing Laughing ОТНОСНО ТЕМАТА И АЗ ТАКА МИСЛЯ 4Е КАТО ЗА НАЧАЛО ДА НЕ СЕ ДАВА ЦЯЛОТО КОЛИЧЕСТВО СОКА СИ Е СОК ,ПЮРЕТО Е ПЮРЕ

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com