Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=6325&start=165

За роднините и най-вече за свекървите...как се справяте?3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

annakaterina написа:
Снощи мойта идва да гледа децата ,та ние да идем на Ивановден. Сутринта мъжът ми се успа за работа и тя дойде да го буди. Съответно и аз станах, че кучето и трябва да се изведе, а бебето не може да остане само. Казвам и, че като се върне от разходката искам да легна 1ч още, а тя се направи на чук, върна се, взе да ме пита за салоните покрай нас и отиде на фризьор...После се върна , взе си кучката и си отиде.
Б..х ти жената. На мен лично ще ми е неудобно така да направя след като са ми казали в прав текст какво очакват от мен. Не че е длъжна, ама нали за това е дошла бе? Нищо не и струваше да постои 1ч още с детето.

Аз пък друго не разбрах.....КАК ТАКА ЩЕ ВИ ВЛЕЗЕ В СПАЛНЯТА ДОКАТО СПИТЕ?
На моята по този повод не й говорих 1 месец....и....не е повторила

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
annakaterina
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Кърджали

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 8:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Adamant написа:

Аз пък друго не разбрах.....КАК ТАКА ЩЕ ВИ ВЛЕЗЕ В СПАЛНЯТА ДОКАТО СПИТЕ?
На моята по този повод не й говорих 1 месец....и....не е повторила

Тя спа в спалнята с двете деца, а ние в детската, за да не ги вдигаме, че се прибрахме много късно. Не ме притеснява това, че е влязла, защото вече и ние сме си имали разправия по тоя повод и съм сигурна , че е отворила вратата с голяма вътрешна борба Laughing Имам предвид, че лятото бяхме у тях на гости и тя ни оправила спалнята и щяла да спи с бебето... Легнахме ние и колкото пъти речем да се заиграем и тя все нещо идва да вземе от гардероба. На 3-тия път ,достатъчно високо, казах на мъжа ми, че ако влезе още веднъж и ще ни намери на 69. А тя на другия ден обидена и цял ден се прави на жертва...След това като сме ходили винаги преди да легнем прави забележка да си вземе това-онова, че да не ни притеснявала.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Adamant
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ама не, аз просто не мога да спя докато не го напиша...
Има ли психолог тука? Някой, който да е завършил такова? Много ми се ще един задълбочен анализ, но и от други хора няма да откажа мнение, де....
Та! Току-що разбрах, че свеката от утре е в отпуска...(значи тя е знаела поне от 2 седмици, живеем заедно, непрекъснато се виждаме, днес ми вися поне 3 часа на главата и нищо не е казала, а току що се похвалила на мъж ми). Много ви моля, анализирайте това!
ЗАЩО толкова време не е съобщила, а казва в последния момент? Shocked
Ответна реакция на какво може да е това....или......де да знам...

го^re
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 1:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Adamant написа:
ама не, аз просто не мога да спя докато не го напиша...
Има ли психолог тука? Някой, който да е завършил такова? Много ми се ще един задълбочен анализ, но и от други хора няма да откажа мнение, де....
Та! Току-що разбрах, че свеката от утре е в отпуска...(значи тя е знаела поне от 2 седмици, живеем заедно, непрекъснато се виждаме, днес ми вися поне 3 часа на главата и нищо не е казала, а току що се похвалила на мъж ми). Много ви моля, анализирайте това!
ЗАЩО толкова време не е съобщила, а казва в последния момент? Shocked
Ответна реакция на какво може да е това....или......де да знам...

Това за мен е нищо повече от едно елемтарно- Аз не съм длъжна да се съобразявам с никой, особено с теб! Или си и взела страха... Laughing

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета някога замисляли ли сте се, че и ние някой ден ще станем тъщи и/или свекърви и нас може би ще ни обсъждата така във някой форум. На мен не би ми било приятно да прочета някъде нещо такова за себе си. Не искам да засегна никого, ама не мисля, че е редно. Аз такива неща ги обсъждам със съпруга си и каквото и да ни тежи от неговите или от моите родители си го казваме. Понякога е болезнено, но не бих искала да вляза в някой форум и да видч, че мъжът ми е обсъждал там майка ми. А ако мъжете ви случайно попаднат на написаното за майките си?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ladyfrost
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да се оплача от моята свекърва! Много добра жена е! А и какъв син е отгледала... Ехааа! Smile

До сега проблеми не сме имали! Тя много се грижи за мен, чак понякога ми става кофти, щото не съм свикнала да ми обръщат чак толкова голямо внимание. И сега като съм бременна понякога странни съвети ми дава, ама всичко е в рамките на нормалното и търпимото!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didimama
Сериозен

Местожителство: варна

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Jilina написа:
Момичета някога замисляли ли сте се, че и ние някой ден ще станем тъщи и/или свекърви и нас може би ще ни обсъждата така във някой форум. На мен не би ми било приятно да прочета някъде нещо такова за себе си. Не искам да засегна никого, ама не мисля, че е редно. Аз такива неща ги обсъждам със съпруга си и каквото и да ни тежи от неговите или от моите родители си го казваме. Понякога е болезнено, но не бих искала да вляза в някой форум и да видч, че мъжът ми е обсъждал там майка ми. А ако мъжете ви случайно попаднат на написаното за майките си?

така говориш щото нямаш някой дзвер в къщи

го^re
Eva Sl
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 9:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Jilina написа:
Понякога е болезнено, но не бих искала да вляза в някой форум и да видч, че мъжът ми е обсъждал там майка ми. А ако мъжете ви случайно попаднат на написаното за майките си?

Голяма работа станала- сякаш нещата не се знаят.

го^re
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 9:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз да ви се оплача от моята пак-идва оня ден на рожден ден на Вики и пак и отново носи подаръците с етикетите да видя аз кое колко струва.Кажете ми това на какво прилича?Сега вече няма доходи и ни заяви, че ако искаме да идва да ми помага и види детето да й плащам пътя.Поне идва един път в седмицата.Ама как я мисли да живее без пари незнам.Ще излизи то от някъде зайчето да и помагаме ама няма да стане.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Adamant
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Jilina написа:

Ако си отглеждаше една вкъщи едва ли щеше да си на това мнение. Едно е веднъж в месеца да те издразни и то за нещо дребно, друго е всеки ден да ти вдига нервите, а като говориш на мъжа си, той да вдига рамене.....сигурно и ти ще потърсиш разбиране и съчувствие някъде другаде.
Освен това моя мъж МНОГО ДОБРЕ знае, че пиша И за майка му във форума, но не ме критикува....абе какво ми пука! Аз пиша ИСТИНАТА, ако лъжа - разбирам да ми е гузно, съвестно и т.н., но при условие, че нещата стоят наистина така, ако искам и на стълба пред нас ще го изтипосам!
В крайна сметка както на нея не й е гузно да постъпва така с мен, защо на мен трябва да ми пука за нея? Ако беше човек на място дали щях изобщо да пиша в тази тема
А ти защо пишеш за баща си? То каквото за свекървата, това и за твоите родители....

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Адамант, едно е да напишеш нещо за твоите родители, а съвсем различно да пишеш за родителите на съпруга си. И ние имаме проблеми, нищо че сме далече, ама ако седна да ги напиша тука няма да е никак коректно. Пък и моят баща не ме е погледнал почти през целият си живот, защото съм момиче.
Не искам да засегна никого просто си изказах мнението. Някой ден не би ми било приятно да ме разнасят така из някои форум. Пък и те вече са хора на възраст, може и да са малко изкукуригали, кво сега и на нас може да ни се случи някои ден да се държим така.

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jilina написа:
Адамант, едно е да напишеш нещо за твоите родители, а съвсем различно да пишеш за родителите на съпруга си. И ние имаме проблеми, нищо че сме далече, ама ако седна да ги напиша тука няма да е никак коректно. Пък и моят баща не ме е погледнал почти през целият си живот, защото съм момиче.
Не искам да засегна никого просто си изказах мнението. Някой ден не би ми било приятно да ме разнасят така из някои форум. Пък и те вече са хора на възраст, може и да са малко изкукуригали, кво сега и на нас може да ни се случи някои ден да се държим така.

Еми Джил, това е въпрос на избор. Ти пишеш за баща си, аз за свеката. Все са родители, независимо на кой. Аз пък не бих плюла нашите толкова, не че няма за какво.....
Пък и аз свекърва няма да стана Wink
Ако някой зет се оплаче от мен във някой форум - еми значи има за какво...

го^re
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

моя мъж знае какво мисля за неговите родители и знае че пиша тука,не се сърди.И той е на същото мнение

го^re
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jilina написа:

Абе мила, явно нямаш проблеми със свекито и си омъжена отскоро затова правиш този коментар. Колкото и да са верни нещата които пишеш погледнато отстрани, ако си вътре в една такава интрига ще мислиш по съвсем друг начин. Да, сигурно не е коректно и няма да и стане приятно ако види или разбере ,но знаеш ли, боли ме.....Аз съм обидена и наранена и обяснявам на себеподобни от какво. Така ми олеква- един вид психотерапия Smile Освен това - това са фактите- сори! Ако някой не иска да го коментират да се държи подобаващо. Аз ще ставам и тъща и свекърва. Ще знам какво да не правя.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Страница 12 от 12

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com