Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=6325&start=0&sid=06e5c3cbf5098a13ac23cb1eee30e634

За роднините и най-вече за свекървите...как се справяте?3
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tedi_ivanova
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 5:58 pm    Заглавие: За роднините и най-вече за свекървите...как се справяте?3 Отговорете с цитат

Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
kama4e
Модератор

Местожителство: Горна Оряховица

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 6:00 pm    Заглавие: Re: За роднините и най-вече за свекървите...как се справяте? Отговорете с цитат

tedi_ivanova написа:
Laughing

070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
evangeline
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Сеп 21, 2007 1:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, май никак не се справям...
Тая седмица нещо много ми се насъбра и сега като си отидем на Враца и ако ми каже нещо свекървичка, дето не ми изнася, май ще има здраво каране new Тя е такава властна жена, че направо не е истина, ама при мене на камък ще удари, ми се струва. Момичета, стискайте палци да не си изпусна нервите, че ще станем на кълбета new Просто не искам да си тровя нервите излишно, ама много съм се ядосала new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ekita
Отличник

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 3:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние чудесно!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mama na mi6o

Местожителство: Kazanlak

МнениеПуснато на: Нед Сеп 23, 2007 12:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз засега се разбирам чудесно със свекърва ми, голям късмет имам с нея, много ми помага и с отглеждането на Мишо, който е на 53 дни, изключително много се съобразява с мен, не ми се меси за нищо и не си налага мнението. Така и трябва да бъде. Няма смисъл от разправии и от това едната от двете да си налага мнението на другата. Разбира се никой не е застрахован от конфликтни ситуации, но важното е да може да се правят компромиси и от двете страни.

го^re
chocolate
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Сандански

МнениеПуснато на: Нед Сеп 23, 2007 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз имам късмет с моята-старичка е,на село си седи,по мъжо праща шоколадче и разни други за детето.
Преди ходехме по-често на село,говорехме си,разбира ме,дори повече от зълвите.Сега не ходим и тя казва,че й е мъчно вече за нас. Вярвам й,защото я знам какъв човек е-състрадателна,добра,грижовна.

го^re
evangeline
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chocolate написа:
И аз имам късмет с моята-старичка е,на село си седи,по мъжо праща шоколадче и разни други за детето.
Преди ходехме по-често на село,говорехме си,разбира ме,дори повече от зълвите.Сега не ходим и тя казва,че й е мъчно вече за нас. Вярвам й,защото я знам какъв човек е-състрадателна,добра,грижовна.

Това си е чист късмет, браво на вас 070914

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еххх, блазе ви.......как ми се иска и аз да кажа една добра дума, ама..не мога да се сетя..... new

А тема да се оплачем от мъжете няма....а точно моя ме издразни днес...Разбрах, че дал на техните половината ориз по китайски, който майка ми ни беше пратила..ей така, зад гърба ми, без да ме пита...много криво ми стана...като спрях да храня техните и той взе сам да йм отмъква по нещо от нашия хладилник....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Пуполино
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Сеп 25, 2007 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Adamant написа:
Еххх, блазе ви.......как ми се иска и аз да кажа една добра дума, ама..не мога да се сетя..... new

Тук ще замълча в знак на разбиране и най-вече съгласие.

го^re
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Вто Сеп 25, 2007 10:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мога да кажа идеално за сега.

го^re
evangeline
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Сеп 25, 2007 11:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пуполино написа:
Adamant написа:

Тук ще замълча в знак на разбиране и най-вече съгласие.

Аз също.

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2007 10:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох , мойта не разбира от дума и не разбира.
Снощи ми се курдиса в нас в седем и нещо вечерта , при условие ,че съм й казала ,че детето има нужда от спокойствие.Радо целият ден беше нервен и беше спал малко.Казаха й ,че рано ще го приспивам , но ........Детето постоянно плака и хленчи .Сто пъти казах ,че му се спи много и че е време да го къпя и приспивам ."Айде още малку , че многу ми ей мъчно , ни сме съ виждали отдавна".Преди да дойдат се обадих на кръстницата ми да дойде ,че няма да издържа да не се развикам.Милата ми кръстничка добре си изигра ролята и си тръгнаха с нея .
Как да изляза на глава с човек , който и от думи "право куме в очи " не разбира ?

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 8:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама колко познато. Веднъж й казах в прав текст, че не искам докато никой няма от нас 3-мата вкъщи тя да влиза в стаите ни. Това се спазваше до миналия ден - събрала дрехите от простора и хоп - в спалнята....ПОЛУДЯХ! То не стига, че съм бременна, вече ми тежи, не си доспивам, работа, детето гледам и домакинството си не оставям, а сега и нейните простотии пак започнаха.....
Верно има нещо.......наистина на хората йм става нещо пролет и есен...нали тогава най-много бушували хормоните и нервните разстройства....та се чудя да не е нещо от климата...
Вчера казах, на мъжа ми да говори с нея, щото ако говоря аз....няма да е особено доброжелателно...и го предупредих, че ако още веднъж това се случи, заключвам си спалнята!
Това е, хора, директно съм й го казала, не ме слуша, сега мъжа ми да се оправя с нея както иска, ако не - айде катинара!
То тъпо, тъпо, та чак вдлъбнато!

го^re
Bishkotina
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 8:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моята свекърва не се е обаждала от два месеца.Не ми се обади и за рождения ми ден.Мъжът ми и звъни от време на време,но аз не се чувам с нея дори и от куртоазия.Не сме скарани,но не ми харесва идеята,че не се обажда да чуе Криси.Дъщеря ми е достатъчно голяма вече,за да запомня гласове,а и обича да си "говори"по тел.От цялата тази ситуация губят единствено те.Мислихме да празнуваме Нова година при тях,но при положение,че не показват отношение към мен и най вече към детето ми,ще ходим там на куково лято.

го^re
evangeline
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 9:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Направо вече не знам какво да я правя тази жена...
Онзи ден си отиваме ние на Враца, а аз от работа бях направо супер скапана, ама направо бях като парцал. Прибираме се, поздравихме и аз си седнах да почина в хола (от път идвахме все пак), дойде етървата и нещо с нея си говорихме, ама аз като робот, само кимам с глава 070914 , не мога да ви опиша колко ми беше зле...Свекървичка идва и тя и нещо да ми обяснява, ама аз само да и не, нищо повече, не съм била сърдита, просто бях изморена, обаче...после свекито привикало мъжа и му вдигнала луд скандал защо видите ли съм се била надула, не съм говорила с нея и т.н. Наистина май им става нещо на тия хора пролет и есен като че ли new Ама ми идеше да отида в нейната стая и направо да я набия new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 1 от 12

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com