Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=6275

Без хапчета

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
malkoto_pile

Местожителство: PLOVDOV

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 10:58 am    Заглавие: Без хапчета Отговорете с цитат

Здравейте мили момичета искам да ви помоля за малко помощ по точно да ми дадете някой съвет.Знаете ли как мога да си предизвикам цикъла да ми дойде по-рано,ако може без хапчета защото ми е много нередовен и се притеснявам да пия хормонални хапчета. new
Благодаря ви предварително 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
страхотна
Фен на Mamaibebe

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моето мнение е, че е необходима консултация със специалист,който и какъвто съвет да ти даде,от личен опит дори и предписано от специалист,не го прилагай върху себе си,защото всичко е строго индивидуално,всеки организъм е уникален сам по себе се и няма универсална рецепта за каквото и да е лекарство пък и билки също.

го^re
malkoto_pile

Местожителство: PLOVDOV

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 12:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотна много ти благодаря Ходила съм по разни лекари и те ми казват "като родиш 1 дете щи се оправиш"направо незнам 1 път ми идва на 28 ден друг път на 36 както беше този месец new с две думи объркана работа. new

го^re
belladonna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 12:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам всъщност каква точно е твоята цел: 1) дали искаш да ти дойде малко по-рано отколкото би трябвало (налага се понякога – да ти е минал МЦ преди почивка, командировка, важно събитие.......), или 2) закъснява ти и искаш най-накрая да си мине по реда и да не те държи в досадно очакване.
Ако се касае за първото– единственият разумен начин, който знам, е – консултация със специалист (както казва страхотна) – и прием на хапчета по схема, съобразена с твоя случай – обаче това включва хормонални хапчета.
Ако се касае за второто (закъснява ти, а искаш най-после да ти дойде) - в такива ситуации на мен ми е помагал чаят от бял равнец – около 1 с.л. от билката я заливаш с 200-250 мл. вряла вода, след това прецеждаш и изпиваш, по възможност на гладно. Да те предупредя обаче – вкусът на чая е малко горчив. При това – тия неща не на всеки действат. Иначе тази билка спомага за регулиране на хормоните. Позволявам си да споделя рецептата, защото не вярвам да навреди. Не е опасна и при евентуално настъпила бременност.

го^re
stefim

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам защо толкова се страхувате от хормоналните таблетки. Аз съм вземала близо 10 години разбирасе под лекарски контрол тъйкато имах нередовен цикъл може да се каже почти липсващ, и следователно не можех да забременея. Благодарение на тези таблетки имам две малки момченца и не получих никакви странични ефекти.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com