Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=6209&start=45

Багажа за родилното - какво да си вземем
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Бременност и Раждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
deny1104
Отличник

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета ,вземете и залъгалка за бебето,както и ако желаето помпа за кърма,шише ,откоето да папа бебока,че в болницата са......
Превръзките,които продават по аптеките за родилки са най-подходящи,продават и гащи за еднократна употреба,много са удобни за първите дни..
Успех и бързо и лесно раждане на всички бъдещи мами! Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lori3

Местожителство: Асеновград

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2007 6:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако някой знае какво искат да се носи във ВМИ Пловдив,моля да каже,че получих много малко информация и все имам чувството,че ще забравя нещо важно.

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

Местожителство: VARNA

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а някоя мама знае ли какво изискват за ОКРЪЖНА БОЛНИЦА -ВАРНА ако знае нека да пише БЛАГОДАРЯ

го^re
livelo
Редовен

Местожителство: София-Младост3

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета,откъде се купуват гащите за еднократна употреба.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
chocolate
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Сандански

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

livelo написа:
Момичета,откъде се купуват гащите за еднократна употреба.

Аз в нашия град не ги намерих и си ги поръчах от on-line магазина Пакостник.Само че ме посъветваха препатили жени да си ги взема в по-голям размер.Така и направих.Ако ще поръчваш от on-line магазина допълнително им напиши какъв размер искаш.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 7:29 pm    Заглавие: Re: zdr Отговорете с цитат

galito88 написа:
i az shte razdam skoro i ne sum na qsno kakvo trqbva da nosq v bolnicata!po princip shte rajdam v chastna bolnica i kazaxa che vsichko e ot tqx,no vse pak ako nqkoi e rajdal v maichin dom-varna da kaje kakvo e nosil! Wink mersi
Аз ще раждам там след 2 седмици-секцио.Казаха ми да си нося 2 нощници,чехли за баня,чехли за стая,тоалетни принадлежности-четка,паста,гребен,най-необходимите неща и биберон залъгалка.Аз деже съм си взела и помпа за всеки случай.Нищо друго не ти трябва,всичко останало поемат те.

го^re
fan_fan
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

lori3 написа:
Ако някой знае какво искат да се носи във ВМИ Пловдив,моля да каже,че получих много малко информация и все имам чувството,че ще забравя нещо важно.

И аз съм за ВМИ и информацията ми е противоречива.Ако има някой наскоро раждал там,нека сподели какво са искали.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mi6a
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Ное 24, 2007 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А тези еднократни гащи от къде се купуват?

го^re
livelo
Редовен

Местожителство: София-Младост3

МнениеПуснато на: Нед Ное 25, 2007 9:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По съвет на chocolate аз си ги поръчах от он-лайн магазина на Пакостник.Много са коректни, сутринта ги поръчах, а в 15ч. ми ги донесоха до вратата.За куриерските услуги платих само 3лв.Единственото неудобство е, че им се обадих по телефона, за да им поръчам номера, защото в заявлението нямаше къде да го напиша.
Но сега видях, че си от Варна-може след няколко дни да ти ги доствавяти да платиш малко повече Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tanqslunce
Сериозен

Местожителство: BULGARIQ, STARA ZAGORA

МнениеПуснато на: Нед Ное 25, 2007 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

много неща се изискват аз сам в 37гс.и никои още не ми е казал какво ще ми трябва.много е полезна тази тема.до колкото знам лиглина маи трябва и за самото раждане Embarassed не съм сигурна

го^re
aniposte2

МнениеПуснато на: Сря Ное 28, 2007 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

zdraveite,az li4no si vzehza bolnicata dve no6nici,bikini,4orapi,prevrazki,lignin,podplanki za karmene,pompata za karma,fotoaparata,pampersi,mokri karpi,rakavi4ki za bebeto,karpa,4etka i pasta za zabi,sapun,lastik za kosa,dokumentite i nakraia komplekta za izpisvane.

здравейте,аз лично си взехза болницата две ношници,бикини,чорапи,превръзки,лигнин,подплънки за кърмене,помпата за карма,фотоапарата,памперси,мокри кърпи,ръкавички за бебето,кърпа,четка и паста за зъби,сапун,лъщик за коса,документите и накрая комплекта за изписване.

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА ВЪВ ФОРУМА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Следващите ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение!

Модератор

го^re
Desi & Gabi
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2007 12:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Биберонът- залъгалка е много добър помощник, когато бебчето се разплаче посред нощ.
Бих добавила и бебешки сапун, защото акушерката къпе бебето с тоалетния сапун на майката, поне при нас беше така.
Памперси и мокри кърпички също са задължителни. Акушерката ги сменя на 3 часа и като свършат пращат таткото да отиде и да купи още. Laughing

го^re
kirilka
Редовен

Местожителство: sofj

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 10:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен все ми казваха ,рано е за багажа,- но аз си го събирах и в първия ден на 9-тия месец ми изтекоха водите единственото което нямах в багажа бяха пижама и сутиен, мисля че трябва да сме с една крачка пред непредвидимото иначе на никой не пожелавам моя престой в АГ-то 22 дни така че да ми е жив и здрав таткото дето всичко което ми липсваше ми носеше

НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ МАЙЧЕТА ПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ИЗПИСВАНЕ С МАЛКИТЕ СЛАДУРЧЕТА
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

го^re
tanqslunce
Сериозен

Местожителство: BULGARIQ, STARA ZAGORA

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kirilka написа:
на мен все ми казваха ,рано е за багажа,- но аз си го събирах и в първия ден на 9-тия месец ми изтекоха водите единственото което нямах в багажа бяха пижама и сутиен, мисля че трябва да сме с една крачка пред непредвидимото иначе на никой не пожелавам моя престой в АГ-то 22 дни така че да ми е жив и здрав таткото дето всичко което ми липсваше ми носеше

НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ МАЙЧЕТА ПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ИЗПИСВАНЕ С МАЛКИТЕ СЛАДУРЧЕТА
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

аз вече малко по малко започвам да се обзавеждам.днес си купих и ношниците.общо взето съм готова за болницта.ако съм забравила нещо ще носят Exclamation

го^re
BeBe EriKa-NaDiNa

Местожителство: Chrenomorec

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az puk mislq che vav vsqka bolnica iskat razlicni raboti. Ot Chernomorec sam i hodih na konsultaciq v Burgas tam lekarqt, koito me nabliudavashe mi dade edno listche, na koeto pisheshe kakvo trqbva da nosq v bolnicata. A kato otidoh da rajdam v Sliven se okaza, che polovinata raboti ne mi trqbvaha.
P.S: Bolnica v Sliven se kazva Eva i e mnogo, po-dobra ot tazi v Burgas sus sigurnost. Chastna e i raboti sas zdravnata kasa. Cqloto mi rajdane struvashe 38lv. 070914

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Бременност и Раждане Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com