Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=5968&postdays=0&postorder=asc&start=180

За бургазлийки и малки бургазлийчета 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Деяна
Редовен

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 6:07 pm    Заглавие: Родени в... Отговорете с цитат

Аз всеки ден излизам с малкия навън,днес бяхме в морската водихме кака да язди кон.Общо взето стига да ехубаво времето като днес не се прибираме с малкия.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И ние днес бяхме навън и сега е адски крива моята мадамка,нещо не я кефи в къщи,май я боли коремчето,не иска по гръб ни да лежи,ни да я държим,само по коремче и е добре.ОООООО,вече и така не и е добре!Да ви питам,мамита,вие слагате ли дъждобрана в дни като днешния?Аз не го слагам и се чудя дали не бъркам!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mariaaa
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 7:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз днес не го сложих, но когато излизах онзи ден го бях сложила и мисля че на бебчо му беше добре.
Вие слагате ли ескимосите вече. Аз от време на време.

го^re
Ani ot Burgas
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехо, как сте мами ,бургазлийки!
Аз днес се направих на Дядо Коледа на моя малък Ники и познайте изплаших го много, уж така се радва на добрия старец от рекламите и по магазините, но у дома хич не се зарадва...Само таткото ме нахока,че съм изплашила детето.
А за дъждобранчетата , слагам дори и сега,ако е доста ветровито ,и особено ако Ники спи,така,че вие с малките бебчета слагайте ...А за ескимосите, може да се слагат,защо не,нали вече е зима...

го^re
Деяна
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 9:14 am    Заглавие: Родени в... Отговорете с цитат

Аз слагам дъждобран само когато духа вятър,а от един месец сме със ескимос. Моят син спи само навън,във вкъщи почти не иска да спи new незнам докога ще я караме така,все навън....

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

АНИ,ще му изям бузките на твоя Никола!
Днес времето беше супер!Дано има повече такива дни!
Ния няма още ескимос,но имаме термо-джинси и дебело яке и така..

го^re
stefania_K
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз никога не съм му слагала дъждобрани и ескимосчета.Когато е много студено,не излизаме,а когато времето е по-хубаво е само с чорапогащник,дънки или анцунг,боди,блуза и яке.

го^re
tania_valcheva
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде сте бургазлийки и малки бургазлийчета? Използвате хубавото време нали! И ние сме така. Напоследък ми е тръгнало само по гости и по разходки да ходя Laughing и се чувствам много добре. След този дъжд днес обаче кой знае кога ще можем пак да излизаме. Пишете и вие как сте.

го^re
stefania_K
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стоим си вкъщи и гледаме през прозореца. Crying or Very sad

го^re
mariaaa
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И ние вече два дена си стоим в къщи. Това гадно време каде да ходим. и като си представя че близките 3 месеца няма да се стопли направо ми става лошо.

го^re
Деяна
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Дек 07, 2007 10:11 pm    Заглавие: Родени в... Отговорете с цитат

Момичета пак да ви питам,от кога почнахте да давате сокчета на децата и какви? Че с тия нови програми съвсем се обърках new .

го^re
mariaaa
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Дек 08, 2007 11:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моята педиатърка ме караше още от края на 2 месец да й давам сок от морков или ябълка. Понеже аз все още я кърмя ме беше жал да й давам тези сокове. По между другото съм чувала от лекари по ТВ че едно бебе до 6 месец не трябва да приема нищо друго освен мляко. И така моята кукла стана вече 3 пълни, а аз все още не съм започнала да й давам сокове.
Мисля че соковете са допълнително витамини, така че трябва да ги даваме. Трябва да подсилваме организма на бебчо.

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Дек 08, 2007 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам точно от кога трябва да се дават сокове,от моите наблюдения излиза,че всяка мама сама решава,но според колкото по-късно-толкова по-добре,особено,ако детето има колики,както моята беба.Скоро гледах "Часът на мама"-тема за захранването-някаква доц-ка обясняваше,че захранването трябва да започне 4м.със зел.пюре,5м.се въвежда месното,като се редуват зел.с месно и в деня,в който се дава зел.пюре,трябва да се дава твърдо сварен жълтък.Но за соковете не казаха нищо.Моята педи определено е на мнение,че е мн.рано за сокове.То витамините бебо си ги набавя от кърмата.НО ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ,ВСЕКИ РЕШАВА САМ ЗА СЕБЕ СИ!

го^re
Деяна
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Дек 08, 2007 7:24 pm    Заглавие: Родени в... Отговорете с цитат

Благодаря ви момичета,за бързия отговор ние сме на изкуствена храна и нашата педиатърка каза да пием сокчета,но дилемата е прясно изцедени или готови? new

го^re
Sisi_fi
Редовен

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Съб Дек 08, 2007 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Деяна, аз започнах с прясно изцедени. Първо ябълка, след няколко дни и морковче и след това заедно Very Happy Повече витамини имат от консервираните и определено са по-полезни new Сега вече давам всякакви, ХИП, Нестле,Куинс, каквито се сетиш, без Теди - ей тези сокове не ги понася просто Shocked, редувам ги с тези, които му правя на цитрус-пресата.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Следваща
Страница 13 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com