Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=5968&postdays=0&postorder=asc&start=165

За бургазлийки и малки бургазлийчета 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 9:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kloie написа:
stefania_K,Дорийска ми води ЖК.Не съм очарована ама ... какво да се прави.

Аз ходих при Сияна Драгнева и съм изключително дпволна,даже пари за секциото не ми взе Very Happy ако искаш мога да ти дам тел. Razz

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ani ot Burgas
Отличник

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета!
Аня - ами ние често слизаме до центъра, фенове сме на този детски кът, но може и да пробваме този до Сл.пазарче, ако ходим тази седмица пак ще ти пиша на лични Laughing .
Дани - наистина малко е наддала бебката ти, ти се оплакваш от недостатъчното количество мляко,което бебка изпива, какво ти каза педито сега...а усещаш ли я вяла, неспокойна ,как сте с акането,възможно е да е от адските колики , все още на кърма ли сте или на АМ? По колко време спи и не се събужда, изпитва ли глад или просто не се сеща? Потърси ли мнението на друг специалист ?Май много питам, а? трябва да има причина някаква ...Няма да се шашкаш, понякога мадамите са малко по-капризни...
Таня - сега влизам и видях съобщението ти, аз също бях на кухнята ,почти съм се отказала, нещо не ми харесват как готвят, и Ники не яде много от нещата,можем да си устроим срещичка тези дни,времето ще е хубаво!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
ПЪРВО-д-р Драгнева явно е била много щедра преди,но сега вече не е такава-аз също ходих при нея,като специалист е долра,но секциото ми не беше без пари,а и доста често се променяше цената на прегледа.
АНИ,не зная защо така малко наддава,педито нищо не каза,според нея проблемът е ,че не съм махнала нощното хранене и не иска да повярва,че 2 седмици я мъчих и тогава и през деня не ядеше.Говорих с д-р Димитрова,ходихме на консултация и според нея нещата са в рамките на нормалното,ще видим другия месец,ако не я заведа по-рано.Детето е много спокойно,дори напоследък мн.спи,не се сеща за ядене и аз дори се тревожа,че спи толкова много.Още сме основно на кърма,но на ден имаме 1-2 хранения с АМ.Сега изява по 130-120гр.-рядко,но уж е по-добре от преди,че да видим.

го^re
Sisi_fi
Редовен

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас Very Happy Наистина се позагубихме малко, но сега с това лошо време, ще се чуваме повече new Наистина има много мами, браво 070914
Таня, как сте? Как е Ясен? Ти?Отдавна не съм ви виждала в Борисовата, то и ние напоследък рядко сме там Embarassed
Аня, а вие къде се изгубихте? Rolling Eyes И с вас не смесе виждали отдавна.
Имаме много да наваксваме new
А относно раждането - аз бях при Ковачева - секцио и съм много доволна от нея. За пари и дума не е ставало. От благодарност й дадох известна сума, но това беше лично мое желание и то седмица след това new
Успех, каквото и да решиш и целувки на всички. new

го^re
Ani ot Burgas
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Ное 24, 2007 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет и от мен !
Дани - аз не мисля ,че проблема идва от храненето вечер, накои бебета продължават да се хранят и през нощта, според мен е по-добрия вариант от колкото да пият вода и да плачат през 5минути, аз никога не съм настоявала да превахна нощното хранене, оставих Никола сам да реши кога .Но едва ли това е ,че ти я караш да яде и през нощта и за това не иска да яде много през деня...Браво,че сте на кърма, дано малката прояви повече апетит и да се нормализират нещата,а за спането, попитай по тел. Димитрова, може би ще ти даде някакво обяснение...

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Ное 24, 2007 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз си мисля,че сега като и намаляха коликите и успява да си поспи повечко,затова е по-сънлива,то първия месец почти не спа милата.Дано съм права,дано не е проблем някакъв.
За КОВАЧЕВА-аз съм очарована от тази жена,в интензивна стая наблюдавах как се държи със своите пациентки-идваше всеки дан да ги види,беше неотлъчно до тях и наистина-пари не иска,не казва нищо-имам една приятелка за втори път ще ражда при нея,другата седмица и е секциото-отново и дума не е ставало за пари.И прави перфектни шевове,за разлика от моя,който е малко кривичък!

го^re
stefania_K
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2007 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Как сте мами?Ходихте ли на разходка днес?

го^re
kloie
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2007 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти Laughing
Днес бяхме на разходка преди обяд.А вчера водих малкия в Смарти Парти.Много му хареса. Very Happy

Зимно еднообразие,ама какво да се прави и аз с тоя тумбак нямам кой знае какъв извор от разнообразие. Very Happy Wink

го^re
tedi01
Начинаещ

Местожителство: гр.Бургас

МнениеПуснато на: Вто Ное 27, 2007 3:16 pm    Заглавие: За бургазлийки и малки бургазлийчета 4 Отговорете с цитат

Здравейте,мамита
Няма да пропусна да се запиша и аз при вас.Днес ходихме само до детската кухня,защото много духаше.

го^re
ekita
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2007 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес станахме на 2 месеца!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kloie
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2007 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ekita написа:
Днес станахме на 2 месеца!

new Да сте живи и здрави !

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Как сте,момичета?Гадно време,само за спане,но моето дете не е на това мнение! Smile

го^re
mariaaa
Отличник

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте скъпи мами. Аз за парви път се включвам в този форум. Имам дъщеря, която става днес на три месеца.

го^re
Деяна
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 8:14 pm    Заглавие: Родени в... Отговорете с цитат

Да ти е жива и здрава дъщеричката ,mariaaa. 070914

го^re
mariaaa
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Деяна, нека и твоята принцеса расте жива и здрава. Днес е по хубаво времето и бяхме цял ден навънка. Вие излизате ли вече?

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Страница 12 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com