Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=5968&postdays=0&postorder=asc&start=15

За бургазлийки и малки бургазлийчета 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ani ot Burgas
Отличник

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, момичета наистина е така с лекарите, един е доволен - друг не е. Аз да си призная също имах разочарования, но важното е ,че всичко мина добре , и съм доволна от екипа ,който бе с мен.Габровска ме наблюдаваше при женската консултация, и много не се претрисаше, само се интересуваше, коя дреха от къде съм си я купила Laughing . Пожелавам леко раждане на Дани, а пък другото ще се забрави!
При нас положението е все същото, Ники е голям хайдук и все белички прави, използваме времето да сме навън и да бяга и беснее. Нещо затишиха зъбките , очакваме кучешките вече ...там ще е една мъка...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз повръщах по 5-6,че и повече пъти на ден и тя-Ризова-как само ми го изръси...Днес бях на изследвания и съм доволна,не защото ми излязоха 71лв.,а защото са добри.Не очаквах,че толкова ще ме одрусат,ама...Ходих при един кардиолог-Домосчиев-много съм доволна от него,има супер модерна техника,подробно обяснява и е адски внимателен,не бърза да те претупа.Ако някой има сърдечни проблеми-препоръчвам го,но дано не се налага на никой да се среща с него!
Ани,благодаря ти за пожеланието!А НИКИ нека сега да лудува,че зима иде и няма да е подходящо за игри навън!
Относно Габровска-държала се е много добре с мен,но и не толкова заинтересовано,всеки път различно,аз съм ходила 4-5 пъти при нея.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mariana-sg
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дани, здравей мила. Марияна съм,лежахме заедно в патологията. Видях, че на 20 ти е датата. Желая ти всичко да мине безпроблемно и да не забравиш да ми се обадиш Very Happy . Що се отнася до лична лекарка на детето , моето мнение е че всичките в М.рудник са едни и същи. Да не ти се налага ,но за нещо по сериозно едва ли ще отидеш при тях. Аз лично съм при Григорова и съм доволна дотолкова, че винаги е много любезна и се интересува от децата, никога не ми е отказала направление.

го^re
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 8:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте 070914 бургаски настоящи и бъдещи мамчета 070914 Мога ли да се присъединя към групата? Досега не бях влизала в тази тема и това ми е за първи път Embarassed
Искам да Ви питам за детските градини, имате ли впечатления коя е добра, коя не толкова? Ако има някоя мама с по-голямо детенце моля, нека сподели, на нас ни предстои да се запишем на градина, но незнам къде да пробвам /знам, че става много трудно/. Благодаря Ви 070914

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

МАРИЯНКА,как ще забравя да се обадя и да се похваля-само дано всичко мине добре!Май няма да успея скоро да се запозная лично със Стилианчо.Благодаря ти за отговора за педиатър,тъкмо си мислех да те търся по скайпа да дадеш съвет.Хайде лек ден на всички!

го^re
Деяна
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 3:11 pm    Заглавие: Родени в... Отговорете с цитат

Дани,съжалявам за отношението на Ризова към теб,наистина е малко доста груба......Макар,че ще раждам за втори път колкото повече наближава толкова почва да ме е страх,а незнам защо само като се сетя за условията в болницата и ми става лошо.Здравей - bebe незнам от кой комплек си аз съм от "Зорница" и дъщерями ходи в ОДЗN2 почти не съм доволна много е важно според мен кой ще пеме детето,трябва да проучиш много добре,а и по това време на годината няма никаде места,трябва да имаш връзки.

го^re
kloie
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 9:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ризова е имала в предвид ,че повръщането е показателно,че всичко е наред с бебето.Казала го е грубичко,ама те повечето са такива.Има ли изобщо свестен бургаски лекар.Аз не знам за такъв,за съжаление. Sad

го^re
tania_valcheva
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен. Вчера бяхме на една другарска среща и говорих с една дружка за акушерката, при която родихме. Казва се Стефка Узунова. Много сме доволни от нея, според мен е голям професионалист. Приятелката ми има идея да се съберем момичета, които сме раждали при нея и да й направим изненада за някой неин празник, примерно за именния или за рожденния й ден. Та мисълта ми е ако има други мами, които са родили при нея и са също толкова доволни както ние да пишат и евентуално да се организираме. Дано не ви се струва тъпо това, което написах.
Дани, според мен запиши бебчето при някоя докторка в М. рудник, която да води консултациите (защото ще ти е по-близо и удобно, пък и на нашите военни мъже никога не можеш да разчиташ на 100%), а пък ако се наложи някой път (дано не се налага) ще си го заведеш на частно. Надявам се, че ме разбра за мъжете- днес са тук, утре ги няма new

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ТАНЧЕ,идеята ви е страхотна!Ще изненадате много приятно жената!И аз мисля така да постъпя с педиатъра за бебчо,а дано не ми се налага да ходя на частно.За мъжете ни си адски права,ама ние сме си виновни-ние сме си ги избрали такива!Утре,ако времето е хубаво и съм добре,ще ти звънна за кафенце,ако си свободна!

го^re
Ani ot Burgas
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотна е идеята на Танчето за изненадата!И аз много съм си мислила за това, даже когато Никола стана на 1г. отидох в болницата,за да почерпя моята акушерка ,раждах при старшата на родилното Роси Ганчева, и при Добрева като екип -бяха чудесни и много ми помогнаха.Така че действайте момичета!
Момичетата от М.Р. ,в коя зона сте . Аз май момиченцето на Танчето съм го мяркала по разходките ,ама незнам....
При нас е все така, ала бобула у дома, рев и кривене ,заради зъбките, навън сме като на състезание и просто нямаме мира,но да са здрави ,че като е болничък направо съм без настроение.
Хубава вечер !

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм в 412бл.,сега бях при родителите ми в 33.Още един ден ми остана и няма да имам вече коремче,изпълнено с бебе,а коремче без бебе! Very Happy

го^re
tania_valcheva
Сериозен

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ani аз живея в 424 бл. Ако и вие живеете в зона "А" може да сме се засичали. Аз ходя и на кухня. А относно зъбките в момента сме в затишие (слава богу), но очаквам скоро да започнат да излизат най- трудните new new new
Ние с Даниела80 се запознахме new, за което много се радвам. Дани още веднъж ти стискам палци за едно леко раждане и да имаш най-красивото, най-послушното и най-умното дете на света new

го^re
k@nella
Отличник

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дани сигурно много се вълнуваш от предстоящото събитие?!Много леко раждане ти желая и бързо възстановяване,за да пишеш по-скоро.А ние как ще разберем какво е бебчето?Да се обадиш на някоя мама с която поддържаш връзка и тя да пише веднага тук.А ние ще разпространим вестта за най-новия жител на Бургас из форума.

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ви,момичета!Ще се похваля набързо,само да мине всичко.Днес пак се видяхме с Драгнева,уточнихме се за четвъртък и така.Но днес цял ден си ходя надървена,коремчето ми само се втвърдява,бебка иска да излиза явно.А да видим и дали ще е бебка,да не излезе някой мъж!Не че ще го върна!

го^re
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Сеп 19, 2007 7:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Daniela, леко раждане и прекрасно бебче ти желая! new Как ще раждаш - нормално или със секцио?

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Следваща
Страница 2 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com