Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=5409&start=15

Диетата която ми помогна
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pa$$ion
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Монодиета

1ден-1,5л прясно мляко
2ден-1,5кг плодове от един вид без банани и грозде
3ден-3кофички кисело мляко до 2%
4ден-1,5кг зеленчуци от един вид(Без варива)
5ден-500гр риба(варена или печена без сол и олио,може и консерва в собствен сос)
6ден-1,5кг цитрусови плодове
7ден-500гр обезсолено сирене
8ден-1,5л плодови сокове
9ден-500гр пилешко(варено или печено без сол и олио)
10ден-1,5кг зеленчуци

Дните може да се разместват,но правилото е да се редуват ден на витамини-ден на протеини.
Може да се пие кафе и чай без захар в неограничено количество и много вода.
Желателно е храната да се разделя на 4-5 приема дневно.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
intesa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте!!!аз съм нова в този форум.Искам да споделя аз как отслабнах след като родих,с безвъглехидратна диета,яде се само месо ,зеленчуци(без картофи и ориз) и яйца.С тази диета свалих 13 кг за месец и половина,ако някои се интересува от диетата,ще я пусна

го^re
natalcheto
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 11:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

intesa написа:
здравейте!!!аз съм нова в този форум.Искам да споделя аз как отслабнах след като родих,с безвъглехидратна диета,яде се само месо ,зеленчуци(без картофи и ориз) и яйца.С тази диета свалих 13 кг за месец и половина,ако някои се интересува от диетата,ще я пусна

Пусни я твоята диета.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didi2

МнениеПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Преди време пробвах това: 1ден:ядът се от 2 до 5 кофички нискомаслено кисело мляко и задължително минимум 2 литра вода, 2ден: 1 кг.зеленчуци ,без сол, зехтин, олио и т.н. и пак 2 литра вода-водата си върви през всички дни- 3ден:1 кг.плодове, 4ден -едно варено пиле без кожата и без сол и 5ден-500гр.обезсолено сирене .За 5 дни се свалят до 5кг. Добре е , но после пак трябва да се внимава какво се яде. Аз ще я повторя и ще си направя и линийка , за да има кой да ме следи! Успех на всички мами в отслабването и във всичко! Smile Smile Smile Smile Smile

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошли на intesa и didi2 070914
Успех в диетуването Wink

го^re
intesa

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 11:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за посрещането,надявам се че ще си допаднем,и за в бъдеще ще намерим обща приказка,както се казва и ще се подкрепяме и съветваме в добри или лоши моменти.
А сега ще ви пусна и мойта диета,аз лично съм много доволна от нея,надявамсе да ви помогне и на вас мами в борбата с излишнште килца Very Happy Very Happy Very Happy
"БЕЗВЪГЛЕХИДРАТНА ДИЕТА"

Тази диета се състои от пълно изключване на въглехидратите във вашата храна - изхранване, което помага на организма да се изчисти от натрупаните мазнини. Най-важното при този начин на хранене е, че (след 4-5 дни) няма да сте гладни, постоянно, 24 часа в денонощието! Не трябва да се храните само три пъти на ден, а да си хапвате, когато ви се иска и колкото ви се яде. Храната не трябва да се мери, нито да се приготвя отделно и специално за вас. Не трябва да пиете таблетки и чайове против повишен апетит. Не трябва да правите специални упражнения и да ходите на акупунктура.
Ако имате възможност, започнете диетата в ден на пълнолуние или новолуние, като преди това е полезно да направите два разтоварващи дни само на чай с мед и лимон. Ако не издържате, добавете един вид плод - най-добре ябълки.
Добре е да ходите много пеша или да правите най-прости физически упражнения, особено след първите 26 дни.
Противно на всички очаквания от хора, отричащи месото, се освободих от главоболието, умората, проблемите с кръвното налягане и тежестта в сърдечната област.
УСПЕХЪТ Е СИГУРЕН, но ви давам един съвет, който ще ви помогне. Знам го от личен опит. КОГАТО ЗАПОЧНЕТЕ ДА ПРИЛАГАТЕ НОВИТЕ НАЧИНИ НА ХРАНЕНЕ, ПРЕСТАНЕТЕ ДА МИСЛИТЕ, ЧЕ СТЕ ПЪЛНИ И ТРЯБВА ДА ОТСЛАБВАТЕ. ПРОСТО СЕ ХРАНЕТЕ ЗА УДОВОЛСТВИЕ И ЖИВЕЙТЕ ЖИВОТА СИ СПОКОЙНО!
Действие:
С пълното изключване на въглехидратите, организмът започва да топи мазнините. Първите шест дена губите 3-5 кг, а всеки следващ ден около 400 г до 1 кг. За 24 дена, колкото е задължителната продължителност на диетата, можете да загубите между 10 и 20 кг. При всеки човек действието е различно.
Внимание!!!
Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия, съдържаща въглехидрати, ще стопирате топенето на мазнините. Искате или не, се налага да започнете диетата отново.
Разрешени храни:
Всички видове месо - говеждо, телешко, пилешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини за приготвяне на храната са разрешени, без да панирате.
Може да се ядат пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши или такива, съдържащи соя), всички видове риба, рибни консерви, цялото разнообразие на салатите, пресни или печени чушки, домати, краставица, прясна или кисела зелка, цвекло, салата от морски дарове, салата от кромид лук, репички и спанак - каквото ви хрумне и пазарът позволява в сезона.
Салатите могат да се подправят със сол, оцет, олио и пипер, без сосове.
Може да се яде лютеница без захар.
Яйца е разрешено да си хапвате, приготвени по всички начини и с всички видове зеленчуци.
Можете да пиете минерална вода, кафе и всички видове чай без захар.
Половин литър вино се разрешава след шестия ден.
Забранени храни!!!
Хляб, картофи, брашно, ориз, боб, грах, галета, панирано месо, соя, соеви кубчета, тестени произведения, ядки, кренвирши. Да няма запръжки в нито едно ядене. Забранени са за консумация всички видове млечни произведения - мляко, масло, сметана, айрян, кремове, маргарин, сладкиши, захар, шоколад и различни царевични пръчици, сладолед, солети. забравете за сирене, кашкавал - обикновени и специални. Никакви плодове!
Важно!!!
Можете да направите диетата два пъти по 26 дни, след което е желателно да си дадете почивка от 2 месеца, в които е правилно да се храните разделно.
Да се пият витамини - С, Е, калций, магнезий, или мултивитамини.
Когато постигнете желаното тегло и престанете да се придържате към диетата, ви трябват две години при безразборно хранене, за да започне пак повишаване на теглото ви.

го^re
didi2

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря! Чак сега влизам!

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

intesa благодаря за диетата new
Можеш ли да ми напишеш едно примерно твое меню за деня Wink
А какви колбаси си яла Question Те май всички са със соя Sad
Ако можеш отговори ми в Съмишленици за отслабване за да не разводняваме темата Wink Предварително ти благодаря new

го^re
ivelini86

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 1:35 pm    Заглавие: Съмишленици за отслабване 2 Отговорете с цитат

офф и аз почнах диета...купих си ксеникал...супер е ...ефекта е мноо як ама ходиш до тоалетната много често 070914 070914 070914 070914

го^re
intesa

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ivelini86 на каква цена е този Ксеникал,казваш че се ходи често до тоалетна,ама то така от вкащи трябва дане излизам Very Happy Very Happy Very Happy особенно,ако е както при зеления чай

го^re
irka
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Аз ще споделя нещо преди време си наложих че за две седмици няма да ям хляб.Всичко си хапвах без хляб и тестени изделия.Забелязах че корема ми изчезна .Сега пак напълнях и знам че стига само хляб да не ям пак ще си вляза във форма ама не мога много си го обичам Rolling Eyes Успех на хората със силна воля new

го^re
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

irka написа:
Здравейте! Аз ще споделя нещо преди време си наложих че за две седмици няма да ям хляб.Всичко си хапвах без хляб и тестени изделия.Забелязах че корема ми изчезна .Сега пак напълнях и знам че стига само хляб да не ям пак ще си вляза във форма ама не мога много си го обичам Rolling Eyes Успех на хората със силна воля new

Ех, Ирка, добре си ти щом така можеш да сваляш килограми. Хляб мога въобще да не ти ям, обаче сладко...

го^re
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей, момичета, чакайте да ви споделя нещо. Миналата седмица си купих Л-карнитин заедно с фетбърнър на JC Nutrition. И да ви кажа откакто го пия този фетбърнър, не се сещам за сладко, направо се учудвам, ама да не дърпам дявола за опашаката.

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pinko_bl написа:
Ей, момичета, чакайте да ви споделя нещо. Миналата седмица си купих Л-карнитин заедно с фетбърнър на JC Nutrition. И да ви кажа откакто го пия този фетбърнър, не се сещам за сладко, направо се учудвам, ама да не дърпам дявола за опашаката.
new Чакаме добри резултати от теб Wink

го^re
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Сеп 19, 2007 10:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че вече може да се каже, че има резултат. Двата кг., които бях качила през отпуската на мъжа ми, вече ги няма, и то само за 3 дни. Но, освен пиенето на гореспоменатите неща, да ви кажа още какво правя. Та, значи, по цял ден ям ябълки или други плодове - банан, круша, каквото има у дома, а само вечерта, като се приберат всички, хапвам малко каквото има готвено (без значение какво е). Реших така да правя, защото то просто се видя, че аз правя диета, а всички около мен ядат каквото си искат и на мен ми се провалят усилията, винаги се изкушавам. Та решх, че този вариант е по-добър. Докато няма никой по цял ден, ям плодове, като си дойдат хапвам с тях. Засега ето, че има ефект, пък ако продължа да свалям кг. ще се похваля, та и вие да пробвате. Very Happy

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com