Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=5337&postdays=0&postorder=asc&start=60

Бяло течение.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Maria_15
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече ходих един път но ми казаха че е нормално защото аз съм на 15 и още не ми се е стабилизирал цикъла , но ще отида пак . Този сайт по принцип е за майки с деца , но се регистрирах за да поискам някои съвети за проблемите ми . Мерси за съжета ти

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SLANCE
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте мами , ще споделя и аз...
значи от момиче съм си имала бяло течение , по време на първата ми бременост след изследване се установи че са гъби и се започна едно лечение , мани Confused успях да родя в период на чисто влаг. Embarassed но след това пак гъби а и след раждането множество вътрешни разкъсвания и не добре зашита маточна шийка, и така в период след родилен пак на всеки 6 мес.аз редовна при гинеколози и все лечиние , чисто за известно време и пак гъби .до момента на втората бременост пак изследвания и пак лечение за да няма гъби по време на раждането, след това малко ме позакърпиха но въпреки това не достатъчно добре и те ми казаха че ще е необходимо след време да се подложа на пластика на маточната шийка , но аз ..... Rolling Eyes и до този момент 5 год.след последният гинекологичен преглед Embarassed и последното лекуване на гъбите Embarassed аз отново реших да отида на преглед да видя какво е полужението , и се оказа " Embarassed каша както многословно се изрази лекара , освен хронични гъби , които момеждувременно симптомите им са намалели , така ставало не ги усещаш и имаш оскъдно течение само преди цикъл , като станели хронични , аз имах и две гнойни торбички на входа на маточната шийка вследствие от не доброто зашиване след раждане.наложи се разрези да се махне гнойта и в момента лекуване на гъбите и то по съвсем друг начин досега , глобули вечер, кремче два пъти на ден и хапове за през устата и на мъжо Laughing без глобулите де, и всеки божи ден обработка отвътре промивка и остъргване на гъбите Embarassed Crying or Very sad дано след толкова мъки да успея този път аа ако ли не и сега ще зачертая гинекологичните прегледи до като съм жива , а да не говорим и за финансовата страна на нещата в момента ,моята заплата отива само за тази ми специлна работа Embarassed .след всичко това ми се ще да добавя , в моя защита че не съм някоя мърла , а напротив почти маниачка съм на тема хигиена Cool относно абсолютно всичко собствена децка мъжова къщна вътрешна и външна Embarassed Very Happy даже относно женската хигиена в момента д-р.ми каза че прекалявам и понякога и това предизвиквало гъбите ,непрекъснато то миене Rolling Eyes

С ИЗВИНЕНИЕ Embarassed ПОУВЛЯКОХ СЕ ДОСТА Rolling Eyes Wink

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
MISTIKA
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Олеле,СЛЪНЦЕ,ужас Shocked Shocked Shocked ....дано откриеш някакъв успешен начин да ги умориш тези гадини Evil or Very Mad

го^re
Lady_FreshH
Пристрастен

Местожителство: РУСЕ

МнениеПуснато на: Пон Дек 24, 2007 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами, искам да питам за какви по точно гъбични инфекций и как става заразяване , за какво се използва tinidazole(фасижин).

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com