Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=5290&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Млечна кухня

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
avienda
Сериозен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 1:17 pm    Заглавие: Млечна кухня Отговорете с цитат

Искам мамите, които взимат млечна кухня ако могат да споделят как разпределят храната през деня, на мен ми се вижда много. Една майка на опашката сподели, че на обяд дава манджата, следобяд - кремчето и вечерта супата. Преди малко, обаче прочетох такова разпределение е вредно, вечер трябвало да е по-лека храната. Моля, споделете как процедирате вие и оставяте ли си за събота и неделя от кухнята?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип така се разпределя кухнята.На обяд манджата;следобяд кремчето и привечер супичката.Тя не е тежка храна.
Ако искаш може и да не даваш супата а АМ.Всеки си преценява сам.Иначе може и да си запазиш някое бурканче за събота и неделя.Въпреки че аз бих й правила вкъщи.
Иначе ние все още не сме на кухня.

го^re
silviq_83
Начинаещ

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Чет Авг 16, 2007 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и ние сме на кухня от 7 месец сега сме на 10 месеца ние сме от град Ямбол и тук кухнята ние много хубава и я ядем с апетит сутрин давам попара някои майки дават супата сутрин но намен ми се струва че нее много правилно на обед давам 30мл супа за да го разяжда и манджа колкото той пожелае знам че супата не трябва да се дава като основно ястие но много от майките не го спазват крема го давам вечерта към шест часа и за нощно хранине давам АМ преди да го преспа за да му е по леко на стомахчето вечер трябва да е лека храната

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Чет Авг 16, 2007 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз и взимам само готвено(манджа)-обед и крем-следобед,а вечер сме на кисело мляко.И аз не съм съгласна вечер да се дава супа още са малки за такава тъжка храна.

го^re
иви
Редовен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз давах наобед-манджа,следобед кремче и натрошавах една две бисквитки, а вечер супа със натрошен един сухар.

го^re
Vily
Пристрастен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз така процедирам: На обед манджата, макар и да не я изяждаме цялата, ако е по-редичка - прибавям половин-един сухар, за следобедна закуска кремчето, а за вечеря супичката, пак с натрожен сухар или пасирана - колкото изяде от нея. А млякото си е задължително преди лягане.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
genova
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

silviq_83 написа:
Здравейте и ние сме на кухня от 7 месец сега сме на 10 месеца ние сме от град Ямбол и тук кухнята ние много хубава и я ядем с апетит сутрин давам попара някои майки дават супата сутрин но намен ми се струва че нее много правилно на обед давам 30мл супа за да го разяжда и манджа колкото той пожелае знам че супата не трябва да се дава като основно ястие но много от майките не го спазват крема го давам вечерта към шест часа и за нощно хранине давам АМ преди да го преспа за да му е по леко на стомахчето вечер трябва да е лека храната

И аз давам по абсолютно същият начин храните от кухнята Razz

го^re
veni04
Сериозен

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

иви написа:
Аз давах наобед-манджа,следобед кремче и натрошавах една две бисквитки, а вечер супа със натрошен един сухар.

new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com