Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=5083&start=120

Максим Стависки...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
karolina_s
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2007 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Без значение кой е и какъв е трябва да си понесе последствията, но в България всичко е така, че със сигурност ще му се размине!!! Нищо не го оправдава, че се е качил зад волана пиян и хората си погребват децата заради неговото безрасъдство!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
мама Ели
Сериозен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2007 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

evangeline написа:
http://sportni.bg/?tid=40&oid=1100067
Ами това е положението, момичета...

new new new
И знаете ли,защо няма забранада излиза в чужбина все пак, защото "честният" прокурор удобно "забравил" да включи в обвинителния акт една "дребна" подробност,че Стависки е убил човек!Такива "недоразумения" много често се получават в българската прокуратура,когато "лагерите се смажат" с достатъчно количество "финикийски" знаци.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
k_manolova
Сериозен

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2007 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Винаги има начин да се избегне наказанието когато става въпрс за някой известен или богат, а жертвите.............кой ли се интересува

го^re
tedi_ivanova
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 11:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вярвате ли и? Аз ДА Confused

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1144961

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз по принцип вярвам в тези неща и ( ако в случая не е някакъв рекламен трик) - вярвам, че е възможно.

го^re
veniand
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дрън- дрън, Моцарт ли го накара да пие и след това да кара. И мисля,че проклятието застигна момчето, което загина, момичето в кома и техните близки.

го^re
vailets
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nifada написа:
Аз по принцип вярвам в тези неща и ( ако в случая не е някакъв рекламен трик) - вярвам, че е възможно.

new

го^re
daniel4o1982
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

При поведението на държавата, която оправдава и легализира собственото си безхаберие и престъпно бездействие на фона на 7 жертви, загинали от "бедствието" сняг, абдикирането от отговорност и тоталното отричане на вина, да не говорим за отговорност, съжаление и покаяние, а напротив - нагло и безпардонно държание, демонстративно хилене от екрана на Гагаузов и компания, вече смятам, че Максим не заслужава ефективно наказание. Неговото наказание очевидно вече бива понасяно - а именно покаянието и собствената му свъвест.

го^re
parvinomer
Редовен

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че коментариите ви са доста жлъчни, а някои откровено злобни. Много малко хора, които са извършили нарушения или престъпления имат доблестта да говорят пред медиите преди самия процес. Снощи Максим Стависки/е правилното му име/ направи изявление, от което си личи, че наистина съжалява, а и както сам каза не е престъпник /който не знае значението на тази дума да го види в Тълковния речник/, а човек направил непоправимото, за което ще понесе съответното наказание. Признава се за виновен. Не оправдавам шофирането след употреба на алкохол. Това за мен е недопустимо. Важното в случая е, че Максим не бяга от отговорност, не се крие. До него е Албена. Колко съпруги са заставали така зад сгрешилите си съпрузи? Вярвам, че ще има справедлив процес. Но искането на космически суми за кръвнина от скърбящите семейства ми прилича повече на "пазар". Човешкият живот е безценен и никаква цена не би го заменила. Това най-вече роднините трябва да го знаят, след загубата на най-скъпото си - син и брат.
Ако някой иска да съди който и да е човек, трябва да погледне трагедията от всяка страна - не със злоба, а трезво. Само, че много малко от нас могат да си позволят да съдят за каквото и да е, т.като всеки от нас е правил грешки.

го^re
meme
Фен на Mamaibebe

Местожителство: варна

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

parvinomer написа:
Мисля, че коментариите ви са доста жлъчни, а някои откровено злобни. Много малко хора, които са извършили нарушения или престъпления имат доблестта да говорят пред медиите преди самия процес. Снощи Максим Стависки/е правилното му име/ направи изявление, от което си личи, че наистина съжалява, а и както сам каза не е престъпник /който не знае значението на тази дума да го види в Тълковния речник/, а човек направил непоправимото, за което ще понесе съответното наказание. Признава се за виновен. Не оправдавам шофирането след употреба на алкохол. Това за мен е недопустимо. Важното в случая е, че Максим не бяга от отговорност, не се крие. До него е Албена. Колко съпруги са заставали така зад сгрешилите си съпрузи? Вярвам, че ще има справедлив процес. Но искането на космически суми за кръвнина от скърбящите семейства ми прилича повече на "пазар". Човешкият живот е безценен и никаква цена не би го заменила. Това най-вече роднините трябва да го знаят, след загубата на най-скъпото си - син и брат.
Ако някой иска да съди който и да е човек, трябва да погледне трагедията от всяка страна - не със злоба, а трезво. Само, че много малко от нас могат да си позволят да съдят за каквото и да е, т.като всеки от нас е правил грешки.

Много точно казано.

го^re
diancheto
Пристрастен

Местожителство: Сандански

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

parvinomer, аз съм на същото мнене. Ако това се беше случило с не толкова известен човек, какво ли щаха да правят тогава опечалените, нямаще да видят и стотинка, щеше човека да си лежи 10г. примерно и толкоз по одисеята.
Чест му прави на Максим, че осъзнава какво е направил и поема вината и отговорността за действията си. Много добре каза, че истинското наказание е точно съвестта, която ще го гризе цял живот, а не излежаването на присъдата, напълно съм съгласна с това!

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Самият факт, че някой сяда пиян зад волана си е престъпление. Зависи кой от коя призма гледа нещата. Ако пострадалия е мой близък, изобщо няма да ме интересува гузната съвест на вече изтрезнелия шофьор. За жалост съм ставала свидетел, как пияния тати тръгва да прибира децата и мама с колата. И как тя безропотно се качва в нея. Ние самите се отнасяме безотговорно към нашия и чуждия живот. Трябват ни Крумови закони...
А Максим наистина съжалява. Това обаче не връща времето назад.Жалко за пострадалите. Жалко и за Максим...

го^re
пуфа
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

parvinomer,да съгласна съм с теб,вярно осъзнава грешката си поне това се вижда пред камерите,съжалявям че това се случи и на него, но това че е Максим Стависки не трябва да смекчава обстоятелствата,все пак си е отишъл живот и още един е на кантар.Той много добре знае последствията от шофиране в нетрезво състояние нали беше лице на кампанията"Спри,не карай пил,искам да стигна жив".Дали ще получи заслуженото незнам,мисля че не,но ще му тежи на съвестта цял живот,и силно се надявам да си е взел поука от стореното.

го^re
tedi_ivanova
Модератор

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не оправдавам Максим за това че се е качил пиян зад волана , станалото - станало - пред свършен факт няма какво да кажем , но не е и правилно да си затворим очите пред това , че се признава за виновен , не се е скрил и че наистина съжалява , незнам защо аз съм склонна да повярвам на това което се показва от медиите по един или друг начин и на това което той казва.
Наистина съжалявам за близките на починалото момче , както и тези на момичето , неоправдавам Максим , но мисля че обвинителите му прекаляват вече със сумите които искат , човешкият живот е безценен , и не мисля че е правилно на чужд гръб (лека му пръст на загиналото момче) да се изкарват пари!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Geritop
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чета я тази тема, но нещо не знам какво да напиша....
Гледам Максим по тв и ми става много гадно за него. Не за Максим Стависки световния шампион, а за Максим Стависки човека. Не искам да коментирам парите, които се искат от него, много ли са, малко ли са...
Убедена съм, че по-голямо наказание от съвестта му няма за него.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 9 от 10

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com