Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4842&start=45

Браковете по повод "мама е бременна"
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jilina
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Авг 26, 2007 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тка ще започна първо с един личен пример: Моите родители много са се обичали оше от ученическите си години и майка ми като е завършила са се оженили /не е била бременна после е забременяла с мен/. Така се стичат нещата, че след 3-3,5 год. майка и татко се развеждат. Сега след 20 години моя баща казва , че няма дъщеря, не поддържа никаква връзка с мен и на всичко отгоре миналата година март месец му се роди син от поредната му курва.
С моя мъж се запознахме 2005г. гевруари месец защото сме колеги, след което аз заминах на курс в Долна Митрополия и се видяхме пак чак юли месец. Тогава и заживяхме заедно. Октомври 2006г. започнахме опитите за бебе и успяхме още първия път. Декември месец се сгодихме /дори и да не бях бременна тогава щяхме да кажем че ще се женим/, а февруари 2007 се оженихме. Мисля че не сме женени точно заради Ива. А вие не мислите ли така?
И каква е гаранцията, че като е брак по любов ще е винаги щастлив?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
silzdrav
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 26, 2007 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бременността по време на сватбата или след нея няма значение за този, който е решил да се развежда

го^re
kloie
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Авг 27, 2007 11:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Често се случва,това да подтикне към узаконяване на връзката,нормално е. Exclamation

го^re
sjb
Пристрастен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От днес съм твърдо против.

го^re
ladybg
Отличник

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sjb написа:

И защо точно от днес ако не е тайна?

го^re
sjb
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ladybg написа:
sjb написа:

Защото след дълга поредица от лъжи, изневери, прошки вчера най-накрая събрах смелост да събера багажа на мъжа ми и да поискам развод.

го^re
mariqn4eto
Отличник

Местожителство: Добрич за момента Ямбол

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sjb написа:
ladybg написа:
sjb написа:

Защото след дълга поредица от лъжи, изневери, прошки вчера най-накрая събрах смелост да събера багажа на мъжа ми и да поискам развод.

Поздравявам те за смелоста ,не трябва да се оставяме да ни мачкат.

го^re
ladybg
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Миличка съжалявам,че нещата така са се стекли при теб,но винаги съм смятала,че е по-добре да си сам отколкото в лоша компания.Пък и съм сигурна,че тази стъпка ще доведе до много положителни промени в живота ти,защото заслужаваш да бъдеш една щастлива и много обичана жена.Кураж и късмет!!!Горе главата,аз те подкрепям напълно!!!

го^re
sjb
Пристрастен

МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ви mariqn4eto и ladybg. new Наистина се иска голяма смелост, за да се направи първата крачка. Дано успея да поддържам този хъс до края на битката. Иначе пак се връщам обратно в кръга, от който поради някаква причина така и не мога да изляза.

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 7:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sjb написа:
Благодаря ви mariqn4eto и ladybg. new Наистина се иска голяма смелост, за да се направи първата крачка. Дано успея да поддържам този хъс до края на битката. Иначе пак се връщам обратно в кръга, от който поради някаква причина така и не мога да изляза.
Знам че ще успееш и ще се справиш с всички трудности заради бебчо Exclamation С теб сме каквото и да решиш за по-нататък new

го^re
veniand
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Сеп 21, 2007 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма рецепта за щастие, всеки решава за себе си. Брат ми и снаха ми живееха 4 години на семейни начала, но подписаха когато тя забременя, и имат 12 години вече щастлив брак. Аз имах фикс идеята да не се женя бременна и бях взела всички възможни мерки. Оженихме се, после забременях, родих и така вече 3 години щастие. Единственото, което не мога да приема е държанието на една моя позната, която има дете на 8 години и през всичките тези 8 години не е спряла да говори пред всички и най- вече пред детето, че то е най- голямата грешка в живота й, че заради него се е оженила за този ( следват цветни епитети) баща му, че не е направила кариера и т.н.

го^re
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 8:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

veniand написа:
Няма рецепта за щастие, всеки решава за себе си. Брат ми и снаха ми живееха 4 години на семейни начала, но подписаха когато тя забременя, и имат 12 години вече щастлив брак. Аз имах фикс идеята да не се женя бременна и бях взела всички възможни мерки. Оженихме се, после забременях, родих и така вече 3 години щастие. Единственото, което не мога да приема е държанието на една моя позната, която има дете на 8 години и през всичките тези 8 години не е спряла да говори пред всички и най- вече пред детето, че то е най- голямата грешка в живота й, че заради него се е оженила за този ( следват цветни епитети) баща му, че не е направила кариера и т.н.

като не е искала детето защо го е родила,такива жени не ги разбирам и се отвращавам от тях Mad

го^re
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

veniand написа:
Единственото, което не мога да приема е държанието на една моя позната, която има дете на 8 години и през всичките тези 8 години не е спряла да говори пред всички и най- вече пред детето, че то е най- голямата грешка в живота й, че заради него се е оженила за този ( следват цветни епитети) баща му, че не е направила кариера и т.н.

Това е пълна простотия, тази майка си няма никаква идея какви комплекси и психологически травми докарва на детето си. Такива жени не заслужават да бъдат майки. Като не ти върви животът с този човек, просто го напусни и живей, както искаш, но в случая детето няма никаква вина, че навремето майка му не си е сложила тапа, докато си е правила кефа. Извинявам се за езика, но това дете не заслужава да страда след време (а неминуемо това ще се случи) заради всички глупости, които слуша сега.

го^re
Mam4e 85
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Сеп 23, 2007 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не мисля,че едно бебче трябва да бъде причина за брак.Трябва да има много повече неща,ако е само заради детено,най вероятно скоро ще има и развод.

го^re
anelka119
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не ги удобрявам тези бракове

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com