Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4841&start=30

Кое ви накара да си влюбите?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
natalcheto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2007 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

alex76 написа:
Чаровната му усмивка Laughing сладките му трапчинки Laughing чуството му за хумор Laughing общителността му и още много други неща Wink И сега като ми се усмихне ми омекват краката Laughing Може да не е мистър Вселена но си е моето сладко зайче Wink Laughing

alex,ти май говориш за моя мъж. Laughing Laughing Laughing Точно заради това се влюбих в него-чаровната усмивка,прекрасните му очи,чувството за хумор(винаги знае как да ме накара да се усмихна),начина по който се държи с мен,с другите,характера,начина по който расъждава за живота...мога да утре да изреждам.Той е моето слънчице.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Авг 03, 2007 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

the king написа:
От пръв поглед я пожелах а любовта дойде после, някак неусетно и красиво. Както пролетта разтапя пухкавият сняг, като слънчев лъч погалил косите ми new

Браво на този кавалер, който се включи. Прекрасно изказване. new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dushito
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 1:46 pm    Заглавие: странно Отговорете с цитат

При мен пък много странно стана,защото след като обща приятелка ни запозна,аз въобще не му обръщах внимание,даже не съм се замисляла дали го харесвам,дали не... new А той е доста привлекателен,висок,хубав,силен,а и добро момче.Известно време той се опитваше доста настоятелно да ми привлече вниманието,но...не ставаше.И изведнъж една вечер бяхме много хора,а той беше в лошо настроение и не говореше много, и нещо ме привлече и от следващия ден се започна и точно за 1 седмица осъзнах че го обичам и той ще е моят съпруг и баща на децата ни.Абе много ми е странно до ден днешен.Мисля,че е съдба!!! new

го^re
hrisi
Отличник

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами аз първият път като го видях си казах леле тоя колко е грозен та направо страшен Twisted Evil Но както казвате момичета странна работа е любовта Rolling Eyes Живеехме на 350км разстояние всеки си имаше живот чакахме се 4години но любовта ни беше много много истинска въпреки огромното разстояние така и никой не успя да избяга от другия Very Happy Very Happy и накрая се събрахме Very Happy Та с две думи хепи енд на нашта дълга дълга приказка Very Happy

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Italia

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много настоятелен, в смисъл не се отказа лесно, а беше упорит докато не ме спечели, страшно добър човек, винаги ми угаждаше, а и сега и много ме обича!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дори и сега като го няма и само си говорим по телефона -като го чуя да се смее и мравките в корема ми започват да танцуват и сърцето ми се изпъъълва с любов new new new Много си го обичам Laughing

го^re
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би Бог ми отвори очите...ако не беше Той да ускори процеса на 'нашето влюбване' -може би нищо нямаше да стане... Rolling Eyes

Бяхме най-добри приятели...и в една зимна вечер осъзнах колко много го обичам и как не бих могла да прекарам и ден без него...
В следващата седмица...на рожденния ни ден, за подарък и на двамата си се сгодихме-без да сме ходили!
Very Happy И така след 6 месеца се оженихме...а 2 месеца след сватбата пожелахме бебка.. Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kate написа:

В следващата седмица...на рожденния ни ден, за подарък и на двамата си се сгодихме-без да сме ходили!
Very Happy И така след 6 месеца се оженихме...а 2 месеца след сватбата пожелахме бебка.. Laughing
new new

го^re
GALIA
Редовен

МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 11:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък срещнах моят съпруг точно 40 дни след смърта на майка ми.Мисля,че Тя ми го изпрати по един или друг начин.

го^re
Dessita
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 7:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Усмивката и характерът му ..

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ELENA ATANASOVA
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох нашето беше от пръв любов от пръв поглед.....

го^re
иви
Редовен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любов от пръв поглед.Всичко харесах в него,разбрах че той човека с който искам да прекарам остатъка от живота си.

го^re
diancheto
Пристрастен

Местожителство: Сандански

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз така от пръв поглед, косата и очите най-напред (руса до раменете, светли очи)

го^re
Rumi_R
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз със моето сърце тръгнах само за да направим мръсно на друг бивш,но тя каква стана,уж за малко,та взехме 4е се и оженихме,та и детенце си имаме new И каква стана тя, вместо да изиграем другия,съдбата изигра нас new Сега оба4е съм най-щастливата жена new ,толкова се оби4аме,4е не мога да ви опиша

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
v_m_b
Отличник

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Съб Окт 13, 2007 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами незная как се влюбих в него - стана постепенно, докато той в мен мигновенно new Преследва ме 3 месеца, докато се съглася да изляза с него! А после незная и как ме излъга и да се омъжа за него new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com