Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4814&postdays=0&postorder=asc&start=15

процедура на излизане в болнични, раждане и майчинство
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Бременност и Раждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ала-Бала

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 12:18 pm    Заглавие: Re: _ Отговорете с цитат

titilina написа:
Здравейте отново!

Много моля да бъда извинена ако прекалявам с въпросите, но не ми стана ясно нещо: Ако съм си взела болничен когато съм била бременна в третия месец, това означава ли, че ще се гледат 6-те мес. предхождащи датата на въпросния болничен? Или се гледат 6-те мес. предхождащи 45-дневния?

Надявам се да сте ме разбрали Embarassed

Болничния в третия месец е за общо заболяване, за него също се гледа периода от 6 месеца, преди месеца на болничния лист.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim80
Редовен

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 7:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен ме интересува през първите 4 месеца/ от тези прословути 6 месеца/съм осигурявана на 450лв след това другите 2месеца имам болничен , защото влизах в болница.Интересува ме в изчисленията за майчинство влизат ли и обещетениеята от болничните + дохода за отработените дни и дали ще ме прецакат ?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Бременност и Раждане Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com