Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4794&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E1%EE%EB%ED%E8%F7%ED%E8&start=60

В какъв размер е майчинството ви, моля споделете!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gabinki
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Окт 07, 2007 7:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kama4e написа:
mucI написа:
MariqChileva написа:
Аз взимам 180лв.

И аз,толкова

И аз. Twisted Evil
И АЗ new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Окт 07, 2007 11:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, след като минат тези 315 дни и аз ще взимам 180 или там колкото го направят. Всяка майка е така, нали? Иначе сега ще взимам 90% от това, на което се осигурявах.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Нед Окт 07, 2007 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dessita написа:
Е, след като минат тези 315 дни и аз ще взимам 180 или там колкото го направят. Всяка майка е така, нали? Иначе сега ще взимам 90% от това, на което се осигурявах.

За съжаление да Sad

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
diana25
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SLIVEN

МнениеПуснато на: Нед Окт 07, 2007 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз получавам 180лв.не знам само дали това са болничните-9 мес. и после майчинството 2 год. или това е майчинство,защото аз излязох на 31.12.2006 45 дена преди раждане,а новия закон влезе от 01.01.2007

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Окт 08, 2007 7:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

diana25 написа:
и аз получавам 180лв.не знам само дали това са болничните-9 мес. и после майчинството 2 год. или това е майчинство,защото аз излязох на 31.12.2006 45 дена преди раждане,а новия закон влезе от 01.01.2007

Все още си в болничен...И ти като мен си закачила и от стария закон и парите ти се изплащат от работодателя...Явно обаче си се осигурявала на по-малка сума и затова получаваш толкова... new

го^re
bimbo_07
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Окт 08, 2007 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз се осигурявам на 280 лв. и ще ви кажа колко ще получавам след 20 дена, когато взема първото си майчинство, иначе ми казаха от счетоводството, че ще взимам 252 лв, което е 90%.

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Окт 08, 2007 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bimbo_07 написа:
Аз се осигурявам на 280 лв. и ще ви кажа колко ще получавам след 20 дена, когато взема първото си майчинство, иначе ми казаха от счетоводството, че ще взимам 252 лв, което е 90%.

Надявай се дамите и господата от НОИ да ти пращат редовно паричките...Много майки излезли в болничен и след това майчинство по новата наредба от 2007г се оплакват от нередовното плащане...
Дано имаш късмет new

го^re
ALEKS
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пещера

МнениеПуснато на: Пон Окт 08, 2007 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mama Rali i Mitko написа:
bimbo_07 написа:

Надявай се дамите и господата от НОИ да ти пращат редовно паричките...Много майки излезли в болничен и след това майчинство по новата наредба от 2007г се оплакват от нередовното плащане...
Дано имаш късмет new

Ами то май зависи от работодателя дали на време си внася осигуровките и след това НОИ изплащат обезщетения.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 09, 2007 8:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам идея Алекс Confused Аз получавам моите парички по старата наредба-изплащат ми се от работодателя,но имам доста познати които много се оплакват...Повечето са самоосигуряващи се или са осигурявани като работещи във фирмите на съпрузите си,знам че редовно си внасят осигуровките,затова едва ли проблема е само в работодателя....

го^re
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Съб Окт 13, 2007 9:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mama Rali i Mitko написа:
bimbo_07 написа:

Дано имаш късмет new

на мен ми ги плащат редовно и болничните преди а и сега майчинството.

го^re
nadejdi4ka
Сериозен

Местожителство: PLEVEN

МнениеПуснато на: Съб Окт 13, 2007 10:22 am    Заглавие: Re: майчинство Отговорете с цитат

arodoet2 написа:
аз съм редовна студентка в София и като такажа университета ме осигурява само здравно. Вече сам в 14 седмица и се заех да проверя колко ще ми е майчинството като неомъжена и редовна студентка . С изненада открих , че държавата ще ми дава между 40 и 50 лева .

не е възможно най-малкото майчинство което можеш да взимаш е в размер на 100 лв в продължение на 1 година убедена сам в това нещо не си разбрала както трябва

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com