Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4662&postdays=0&postorder=asc&start=30

Бебенца родени Януари 2007-4 част
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

малката днес и тя е неспокойна.Пак й намазах венчето поуспокои се и заспа.Ние сега викаме да се махат жегите а зимата ще ги търсиме.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
japito
Пристрастен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И Йоан от няколко дни е неспокоен - обяснявам си го наистина с голямата жега new Поне за сега яде всичко new

aaleksandrova обади се когато дойдете към Русе, ще ми е приятно да се видим ( Галка нещо се губи тия дни, но и тя ще се радва със сигурност )

Дано наистина се разхлади тия дни, че ще ни се налага да сменяме квартира и да местм багаж

Лек и спокоен ден от нас new

го^re
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас!И ние сме неспокойни от вчера.Постоянно нешо мрънка не иска да стои в количката и да спи даже.Иначе си яде всичко с удоволствие.Като започне да реве отива към 1-2 часа без да спира.Климатика и при нас е пуснат и е хладно.Какво й става незнам?Явно е от жегите и от зъбките.
gerincetoимаше период в който и ние бяхме така.Беше ни леко зачервено гърлото и от зъбките може да е.Поне така ни каза педито на три пъти ни се случва.Биберони ли не сменяхме, изчаквахме я да заспи и тогава.Като видеше шишето започва да го блъска и истеричен рев.Бебешка му работа.
Лек и прохладен ден на всички![/b]

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет от мен Laughing
Малката преди малко заспа,защото цяла нощ се въртя,след като не яде вечерта-чак в 04.00ч и дадох кисело мляко и си го изяде Laughing
Ако знаете преди малко какъв ужас изживях-ВАСИ ТА ПАДНА ОТ ЛЕГЛОТО В КУХНЯТА,ЧЕ НАПРАВО ПРЕБЛЕДНЯХ.ПАДНА ПО УЧЕ И СИ УДАРИ ЧЕЛЦЕТО,ЕДВАМ Я УСПОКОИХМЕ.Но за щастие нещо и няма,после като стане ще и сложа малко студено ако и се е надуло.Баща и пребледня и той ,защото той я гледаше и за малко я оставил да дойде да си вземе вода и тя падна-чусе едно ТУПКАНЕ Sad .АБЕ НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ,ДОБРЕ ЧЕ СЕГА ЗАСПА.Хайде чао после пак ще пиша Exclamation

го^re
мама Меги
Пристрастен

Местожителство: гр.Тетевен

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gerinceto,много съжалявам за неприятният инцидент.Ако има подуто и синьо я намажи с олио.Тони така когато си удари главичката веднага я намазах с олио и малко студена вода и въобще не и се поду.Много е ефикасно.
И Тони днес за малко да падне,но добре че я видях на време.Вече стават много подвижни и трябва постоянно да са под надзор.

го^re
Mama Mariana

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И ние се записваме тук! Smile

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За щасдтие ние все още не сме падали.Когато имам работа я оставям в нейното креватче и така съм спокойна.

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошла при нас на мама Mariana new
Оживях днес след прегледа,но смятам да не излизам до утре.Бях за около час навън,но главата така ме заболя,че... new
Gerinceto добре дошли в клуба на пантите строполили се от леглото new Надявам се малката да не се е уплашила много! new !!За вас съм сигурна,че сте си изкарали акъла new
Като чета колко еднакви проблеми са ни налегнали напоследък,май скоро ще има бум от бели зъбчета на малките буби new

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mama Rali i Mitko и на мен цял ден ми беше лошо даже все още не се чувствам добре.С малката излезнахме за 1 час от 7 до 8 и се прибрахме.
Тук ние ли сме най-големи?

го^re
sneji8601
Отличник

Местожителство: село Белащица(обл.Пловдив)

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей те,мами!
В неделя отиваме с Анелия на другото село-Сестримо(мъжът ми е от там)и ще се върнем сигурно към 20.08.Много съм щастлива,че скоро ще дойде мъжлето ми за 2-3 дни да ни види(той е в германия)Не съм го виждала вече почти 4мес.и така ми е домъчняло за него.Толкова се зарадвах като ми каза тази хубава новина и аз бързам да се похваля.
Няма да мога да влизам във форума,защото не съм си прекарала интернет там,но като се върна веднага ще ви пиша.
Малеееее,колко съм щастлива,а като си дойде не знам,сигурно ще съм не на 7 небе а на 77-мо.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Юли 21, 2007 7:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро от мен.С малката сме будни от 6 часа.Опитах се да я нахраня но тя отказа и преди малко я приспах отново.Май скоро ще минаваме на 4 хранения.От утре съм решила да я оставя да се наспи и към 9-10 да й дам направо попарата.Ще я храня през 4 часа и ще минеме на 4 хранения.Като неиска да яде нищо немога да направя.Днес също се очертава горещ ден.

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Юли 21, 2007 9:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sneji да си починете на Сестримо и да се нарадвате на тати Smile
Дано днес е малко по-хладничко,че се измъчихме с тия жеги new Направо нямат свършване.Исках да ходя на плаж,обаче с тези температури навън.....

го^re
мама Меги
Пристрастен

Местожителство: гр.Тетевен

МнениеПуснато на: Съб Юли 21, 2007 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Ние днес излизахме за малко,да си купим ядене и сега сме си в къщи на хладно,малката спинка,че то в тази жега...
Mama Mariana добре дошла! new
sneji8601 приятна почивка.Сигурно много ти липсва мъжа ти,дано имате достатъчно време да прекарате заедно.Сигурно и на него много му липсвате с бебчо.
Лек и спокоен ден на всички!!!

го^re
Галка
Отличник

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Съб Юли 21, 2007 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Аз малко се загубих, но вече съм на линия. Добре дошла на новата мама Мариана! Виждам, че Снежи я очакват много приятни емоции. Не мога да си представя да съм за толкова време разделена с моя съпруг. Изживейте си мига и се радвайте един на друг и на малкото си съкровище! Виждам, че и Гери се е присъединила към отбора с падналите бебоци! Май мама Меги се оплакваше, че не се хранят добре. Ние от скоро започнахме със захранването, но харесваме плодово-зеленчуковите пюрета. Може и тя да пробва - тиква и картоф на Хип например. От днес започнахме и с киселчето. ААлександрова ще я очакваме в Русе, само дано да не са такива жеги, че ние излизаме само сутрин от 9 до 11 и вечер по-късничко. Относно болничките бебчета при температура е добре да се редува Панадол и Нурофен, ако температурата не спада вечер като се даде панадолчето или нурофена което е наред може да се комбинира със свещичка ефералган. Гарантирам, че ще се свали температурата, но се консултирайте и с личните си лекари. Аз за зъбките мажа с Калгел и давам хомеопатичното лекарство. Днес му сложих и една чесалка с гел във фризера и му беше много приятно да си търка венчетата с охладената чесалка. Пък и го разхладих малко. Май вече компенсирах, че не съм писала отдавна...............

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Юли 21, 2007 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас new
Добре дошла на мама Мариана new
Васи се надяваме че е добре и няма да се страхува да се върти и палува, май всички бебчовци си имат такива инциденти.
Другата седмица в събота - на 28 - ще пътуваме към Русе, надявам се , че дотогава ще се е поразхладило new
Пожелаваме на на всички прохладна вечер и весело настроение new
Лека от нас, сега отиваме в банята и след това new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Следваща
Страница 3 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com