Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4662&postdays=0&postorder=asc&start=15

Бебенца родени Януари 2007-4 част
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

evdokiya_bayrami дано се успокои малкия!!!Даваш ли му нещо за зъбките??Някакво гелче,Панадол...???Горкото мъниче..Така се мъчи с тия пусти зъби... Crying or Very sad
Нашия и той се мъчи със същия проблем ,но засега удържам положението с кремче и замразена играчка-дъвкалка Smile Ако стане непоносимо давам Панадол или (не се смейте давала съм му два пъти) му мажа венците с мастика.Една баба ми каза,и да ви кажа май помага повече и от най-модерните гелове... Smile Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

evdokiya_bayrami сигурно е от зъбките.Преди няколко дни и ние бяхме така само че без температура.За всеки случай го заведи при педито.
мама Меги Анджи наистина си е закръгленичка.Аз от време на време я мачкам защото се сърди и пищи.Направо е голям серт.Днеска се скъса от пищене.Само че този път беше от радост.Сигурно цялата кооперация я е чула.Много е гръмогласна.Сега отивам да й правя Пудинг че се събуди и скоро ще дойде време за ядене.Взех й пудинг от хранителните че нещо киселите не ги ще.Ще видиме дали ще й хареса.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
мама Меги
Пристрастен

Местожителство: гр.Тетевен

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

baby_188,направо е такова пухче,че...Тони не е много пухкава и аз постоянно я мачкам и стискам,представям си ако е такава дудка,ще я стискам още повече.И тя е много грамогласна,постоянно вика,не иска да гука и бърбори,а крещи и се забавлява много от това. Very Happy

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

evdokiya_bayrami,и ние бяхме така преди 4 дни и имахме разтройство,но още нямаме зъбче,направо ще ни измъчат децата тези зъби Rolling Eyes
Mama Rali i Mitko,и аз съм слушала,че алкохола помага и съм решила другия път като стане неспокойна и аз да я мажа-тамън ще я преспя Laughing
baby_188, и ние сме леко закръгленки имаме много готини баджаци и постоянно и ги мачкам и тя много пищи,но и взе много да си приказва на нейния си език.По някой път казва та-та,ма-ма,ам-ам малко по нейно си но така излиза,а от 2 дни вика и да.
И на нея като на всяка жена неможе да и се затвори устата Laughing Laughing Laughing

го^re
evdokiya_bayrami
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Космос

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много сте мили мамчета new
Бях при педиатъра, но тя бързаше да се прибира...все пак 18ч. беше почти, когато отидох Rolling Eyes Каза да го следя вечерта и утре да отида пак, предположи че е някакъв вирус new
Дадох му още веднъж ПАНАДОЛ и сега му е добре, няма температура Very Happy
Ще следя да видя пак ще вдигне ли, но си личи че е по-добре сега живна направо new
Не мажа с нищо венците, никакъв гел не ползвам, а май трябва... new

го^re
мама Меги
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

evdokiya_bayrami добре,че се е оправил малкия.Дано да ми е преминало и да нямате повече проблеми.
Да ви се похваля,одеве и правих каша и си я изяде цялата и не и додавах мляко. new
И Тони преди малко избърбори нещо като ма-ма и бам.Ех каква радост е всяко ново постижение на децата. new

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 7:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gerinceto то не е за хвалба,обаче ефекта наистина е мигновенен new
Днес такава игра му ударихме с малкия ,че сега спи като къпан Smile
Наистина са големи сладури като почнат да мрънкат на техния си език.Днес следобед му повтарям че е едно малко сладко БЕБЕ и след малко и той започна да си казва БЕБЕ и то доста доволен new
Правих следобед кисел,че не сме на кухня още,но нещо нишестето не беше ок и не се сгъсти,а стана на боза new Вие какви марки ползвате?

го^re
evdokiya_bayrami
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Космос

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега на разтройство ни изби, хем се радвам че сам се справи, но са като вода изпражненията Confused и все иска по корем да лежи Confused
Днес толкова много ака, че изпълнихме досегашния план за месец Laughing

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета, много ви се е насъбрало на всички! Дано по скоро да свършат жегите и децата да се успокоят!
Лека вечер... утре ще пиша , че мойчкия нещо взе да мрънка

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gerinceto тя малката по-често казва не отколкото да.Когато нещо не й харесва вика неее.Ама много интересно го казва.Сега заспа след това беснеене.
Искам да ви се похваля тази вечер малката направо ме шашна.Като я държах по коремче в коритото тя първо застана на колена и пропълзя напред а после се хвана за коритото и тръгна да се изправя.Естествено аз я държах.Иначе все още неможе да пълзи.

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък да ви се оплача,неиска да пие Ам и одеве се чудих какво да я правя Rolling Eyes Като и дам шишето с водата пие,а като и подам шишето с млякото започва да реве и неще и заспа гладна.Като се събуди какво ще я правя незнам.Направо се хванах в чудо-преревами се Crying or Very sad Сега се обадих на мъжо като се пребира от работа да купи едно кисело мляко та ако се разреве през ноща да и дам от него Rolling Eyes Ако и него неще да яде незнам,ще я накърма ама то няма да и стигне Crying or Very sad може би аз я уплаших днес сутринта,защото докато пиеше мляко и изчистих носа,а тя хич не обича да и го чистят с клечка Rolling Eyes Question Ако аз съм виновна направо ще се съмообия Crying or Very sad Confused

го^re
мама Меги
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!!!
Май всички имаме проблеми тези дни! Sad Малката снощи заспа чак в 23ч,след това се събуди в 2ч и сутринта в 7.30ч.А сутринта не искаше да заспи в леглото си и сега спи на нашата спалня и съм я обградила с възглавници отвсякъде.
gerinceto дано да е било моментно и да нямате проблеми с шишето!
baby_188 поздравления за новото постижение на малката. new Сигурно скоро ще почне да пълзи и ще има да се гоните. Very Happy И Тони казва повече "не",като я обличам се сърди и вика нен. Laughing
evdokiya_bayrami дано скоро се оправи малкия.Явно като лежи по коремче му е по-добре.
Лек ден на всички!!! new

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

gerinceto малката не иска Ам заради жегата.И Анджи беше така няколко нощи.Взимаш кисело мляко и когато се събуди през нощта и даваш от него.По добре и дай вода преди сън.Сигурно не е гладна а плаче защото й е горещо и неможе да се успи.
Малкато днес стана в 8 часа и сега заспа.От жегата и тя неяде.В 6 от млякото й остана а попарата я изяде само полувината.Ама съм си обещала че няма да се нервирам и няма да я насилвам колкото-толкова.по-добре течности да пие.Иначе няма да й отслабне дупето.

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Малкия спинка и е кротък,обаче тия зъби...Много го тормозят...
evdokiya_bayrami да не би от зъбките да са и вашите неволи???Толкова мъки в тия жеги...
Не съм спирала климатика от 2 седмици поне Smile Крием се на хладно с бебо Very Happy Днес как ще ходя на лекар следобед в 4 направо не знам Confused Smile Ако ме няма тези дни да знаете,че съм слънчасала или съм се опекла някъде на жегата Very Happy Днес съм и с малката кола..без климатик..Ужас Shocked

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас new
Ние слава богу нямаме проблеми с храненето, кухнята много му харесва ,а и млякото си пие. Само дето малко по малко спинка, ама това да е проблема...
Е, от топлото няма къде да се скрием, поне в къщи е по - хладно и не се налага да пускаме климатик.
Дано new жегите приключат по скоро и да дойдат по хладни дни, че...искаме да си ходим до Русе другата седмица.
Надявам се , че тогава ще можем да се видим с русенските мами new
Лек ден на всички и по малко проблеми new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Следваща
Страница 2 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com