Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4628

Рамки за снимки
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vivi83
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ВарнЯ

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 10:36 am    Заглавие: Рамки за снимки Отговорете с цитат

Исках да споделя с вас с какво друго се занимавам в "малкото" си свободно време,което имам освен,че играя на игрите с награди и "богатея". Laughing
Имам сигурно 10 такива програми в компа за рамки и колажи.В последно време се уча да правя такива във Фотошоп.Много ми харесва как стават.Освен с рамки във Фотошопа се занимавам и с ретуш.Мои снимки си ги правя като от списание,но все още не съм го овладяла това много добре.Embarassed Ще се радвам ако има някой със същата "мания" като моята и да споделим опит. Laughing

Последната промяна е направена от Vivi83 на Чет Авг 02, 2007 12:51 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vesi_127
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами преди известно време имах и аз такава мания, но сега нямам време за това. Една снимка, да се направи наистина както трябва, отнема доста време - проби, корекции и т.н. Иначе имам няколко доста успешни монтажа, както и ретуш на снимки - с изглаждане на кожата, гримиране, промяна цвета на очите и косата и пр. с Фотошоп. Бих искала да покажа, но не съм сигурна, че хората на снимките са съгласни да ги показвам тук.

P.S. Само това Evaluation Copy загрозява снимките, иначе са много сладки. Трябва да си инсталираш програмата отново, за да не излиза гадния надпис сигурно.

Последната промяна е направена от vesi_127 на Вто Юли 17, 2007 11:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
мама Меги
Пристрастен

Местожителство: гр.Тетевен

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Vivi83,разглеждала съм наколко пъти албумите на малката Ирина и се чудех как и правиш рамките.И аз си свалих една програма,но понеже съм малко "невежа" нещо не мога да си правя и аз така.Ако е възможно да ми кажеш от къде и как си ги правиш ще съм ти благодарна!

го^re
Vivi83
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vesi_127, и мен много ме дразни този надпис.Мисля че излиза,защото версията на тази програма е триал.Няма как да го махна,но поне мога да използвам рамките и елементите от нея и да си ги правя във Фотошопа.
мама Меги,ако искаш мога да ти покажа откъде да си свалиш една много готина програма и много лесно се работи с нея.Кофтито е също,че е триал и ще можеш да работиш с нея само 15 дни.Възползвай се.Можеш също да си свалиш още рамки за нея от същия сайт. Wink http://www.frameshow.com/download.htmИначе сега се зарибих да си ги правя с Фотошоп.Свалям си отделно рамки,отделно елементи и така...Не е трудно за правене,но е трудно за обяснение. Smile

го^re
vesi_127
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vivi83 написа:
[Кофтито е също,че е триал и ще можеш да работиш с нея само 15 дни.Възползвай се.Можеш също да си свалиш още рамки за нея от същия сайт. Wink http://www.frameshow.com/download.htm

Аз затова я изтрих и инсталирах отново. Тогава го няма надписа. Вярно, че е играчка да минаваш през същите процедури, но поне после не се появява дразнещият надпис.

го^re
Vivi83
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ще взема да пробвам. Rolling Eyes Дано да стане,защото специално тази програма е много яка.

го^re
vesi_127
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 12:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То ще стане, ама трябва да го правиш всеки път, като изтече пробният срок, ако ти се занимава де. Wink

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много е готина програмата

го^re
Vivi83
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали?!И аз тази много я харесвам.Много лесно се работи с нея и има голямо разнообразие от рамки. Laughing
Ето моето най-ново произведение,но направено с Фотошоп Laughing

Последната промяна е направена от Vivi83 на Чет Авг 02, 2007 12:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Виви,много добре си се справила. new
Колко време ти отнема една рамка с Фотошопа?????

го^re
Пуполино
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 11:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Фотошопа е несравнима и неповторима програма в това отношение. Много е лесно, само да му хванеш цаката. Моите "трудове" можете да разгледате тук. Не е кой знае колко професионално, но все пак са първи стъпъки. Wink

го^re
Vivi83
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 11:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

deia80 написа:
Виви,много добре си се справила. new
Колко време ти отнема една рамка с Фотошопа?????
Различно,ако имам идея какво искам да направя,много бързо става. Laughing
Пуполино,браво new Много ми харесаха.Ти отдавна ли се занимаваш с това?Аз от съвсем скоро,но много бързо схванах за какво иде реч. Laughing Добре че има уроци в нета. Embarassed

го^re
Пуполино
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бих казала от много отдавна... Две седмици псувах като каруцарка вкъщи, защото сама се учих на Фотошопа. Нямаше кой да ми показва. Не знаех адресите на уроците, а те много помагат, въпреки че са доста огранични....
Радвам се, че са ти харесали, въпреки, че са доста посредствени, като знам какви неща творят други хора...

го^re
Vivi83
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И ние ще ги стигнем,спокойно,с постояннство всичко се постига. Аз всеки ден гледам в други сайтове какви чудеса правят хората с Фотошоп.Чак не мога да повярвам,че е възможно. Rolling Eyes Но както ти каза, това е една неповторима програма. Laughing
Момичета няма ли и други да се похвалятLaughing .Ето нещо ново от мен.

Последната промяна е направена от Vivi83 на Чет Авг 02, 2007 12:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
mam4eto
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Виви, много добре се справяш с фотошопа new В една от темите беше пуснала твои снимки с фотошоп (защо ги махна толкова бързо, не знам), и много ми харесаха new Програмата за рамките е new И аз си я изтеглих Very Happy Като минат тези 15 дни през които можем да я ползваме, може ли пак да си я изтеглим, или не? Съжалявам за глупавия въпрос, но грам не ги разбирам тези работи Embarassed Embarassed Embarassed

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 1 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com