Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4535&start=30&

Гинекологичните проблеми след раждане
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MAlena
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр. София

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 1:15 pm    Заглавие: Гинекологичните проблеми след раждане Отговорете с цитат

Мами да ви се оплача, тези дни реших да си направя профилактичен преглед, да видя как е положението след раждането. И какво да ви кажа, оказа се, че от лявата страна имам разкъсване от раждането, което лекарят е забравил new new да зашие, което започнало да загнива, а от дясната имам хематом, който също е вследствие на раждането, който пък преминал в киста?!?!?! Представяте ли си ?? На всичкото отгоре гинеколожката ми ме попита как не са го видели всичко това на прегледа/който се оказа, че е задължителен/ при изписването, а на мен такъв въобще не ми е правен new И сега лечения, лекарства в продължение на два месеца /може и повече/ - ужас...Горкият ми мъж пак е на пост и молитва new new new , ама какво да се прави...А като се сетя за лекарите в болницата направо ми идва да new new new , а ние се оставяме в техните ръце. Какво е това здравеопазване?!?! А вие??? Как сте? Имали ли сте проблеми??

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, имала съм. Имах сраствания след първото секцио. Колкото до прегледа в болницата, въобще не ми е правен такъв Rolling Eyes . Трябва да отида да видя и аз как съм, но все още кърмя. Wink Ще взема да си запиша час, че вече година и седем месеца, са си множко. Embarassed
След първото раждане, преживях много перипетии. От една проста раничка, стигнах до биопсия и горене Embarassed . Rolling Eyes

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз имах възпаление си мушках хапчета 1 месец new

го^re
kloie
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 10:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

След първото раждане раничка,изгориха я .След второто нямах проблем.Дай боже и след третето всичко да е нормално!

го^re
silzdrav
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

като ви чета, излиза че може да има нещо сериозно без да те боли или да усещаш нещо. Ама като знаем какви са докторите то на човек му се отщява да иде. Ако не отидеш защо не си отишъл. Ако отидеш, защо си отишъл.

го^re
DANIS
Сериозен

Местожителство: PLOVDIV

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен лекарите ми казаха 40 дни след раждането задължително да си направя преглед,така и направих и нямам проблеми.не трябва да се отлагат такива важни прегледи.

го^re
sjb
Пристрастен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 11:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

semiramida написа:
Имах сраствания след първото секцио.
След първото раждане, преживях много перипетии. От една проста раничка, стигнах до биопсия и горене Embarassed . Rolling Eyes

Какви са тези сраствания?

го^re
MAlena
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр. София

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

silzdrav написа:
като ви чета, излиза че може да има нещо сериозно без да те боли или да усещаш нещо. Ама като знаем какви са докторите то на човек му се отщява да иде. Ако не отидеш защо не си отишъл. Ако отидеш, защо си отишъл.

new абсолютно си права, аз смятах, че всичко ми е ок, до момента, в който не отидох на лекар. Истината е, че аз нямах никакви оплаквания, нищо не ме болеше, а накрая сериозни неща, за които дори не съм подозирала..

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ви кажа честно след раждането все още не съм си направила генекологичен преглед.Много ме е страх да ходя.

го^re
veniand
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юли 14, 2007 9:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже ме цепнаха доста при раждането и имах външни шевове,като ходих да ми свалят конците, ми направиха преглед. След това на 6- та седмица след раждането си взех направление от джипито и ходих на контролен при гинеколог,миналият месец правих цитонамазка. Слава Богу, нищо ми няма.

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Съб Юли 14, 2007 9:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MAlena дано бързо се оправиш new
И аз трябва да посетя гинеколожката си че минаха 5м Confused

го^re
daniel4o1982
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2007 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също нямах преглед при изписването, а да не казвам колко платихме за самото раждане. Никой не ми каза да отида след 40 дни, аз занех за този преглед, но като не ми казват как да отида? Вече мина толкова много време и съвсем на върви, да отида при друг лекар освен на частно, ама как се организират тези неща....пък и като не усещаш нищо си признавам, че не ми се и занимава. Просто се надявам да няма нищо, ама знае ли човек. Може би безотговорно постъпвам. ..........А иначе, лекарите така ги мързи да си свършат докрай работата, всеки път ли трябва да демонстрират, че всички пациенти са им виновени за ниските заплати....

го^re
vesi_127
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2007 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В бургаската болница пък, колкото и да е мизерна, идваха на визитация всеки ден сутрин и вечер, преглеждаха ни, питаха ни дали сме ходили до тоалетната. Последния ден бяха цяла делегация-лекари, стажанти, студенти. Чак след визитацията, изписват.

го^re
kristina
Отличник

Местожителство: gr.sofia

МнениеПуснато на: Вто Авг 07, 2007 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vesi_127 навсякъде ходят на визитации,питат дали си ходила до тоалетна и т.н, дори и делегация да мине самия преглед при изписване е друго! На никого от нас май не е правен такъв! Rolling Eyes
А и аз родих преди 2 месеца и половина и още не съм ходила на преглед! Чудя се само дали да е при частен или в поликлиниката??????

го^re
vesi_127
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Авг 07, 2007 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, не знам в какво друго се състои прегледа при изписване. На мен ми направиха гинекологичен преглед няколко дни след раждането при свалянето на конците. Два месеца след раждането също ходих на преглед при лекарката, при която родих, за да види дали всичко е зарастнало добре.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com