Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4442&start=120

Диетата на Пиер Дюкан
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
xristinatr_1980

Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

извинете невежата но недоумявам защо сте луднали по триците като може и без тях! ЯВНО ИМА НЯКОЯ МНОГО доволна и видяла ефекта от тях или просто държите да спазавате точните указания!МОЛЯ ОСВЕТЛЕТЕ МЕ ДА ВЗЕМА И АЗ ДА ГИ ИЗДИРВАМ ЗАЩОТО СЕГА СИ ЖИВЕЯ И ДЮКАНСТВАМ И БЕЗ ТЯХ -АМА АКО ТРЕБЕ ЩЕ ГИ ТЪРСИМ Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Звездица
Начинаещ

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 1:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Триците са идеални за закуска - палачинка, кекс, в киселото или прясното мляко, може с канела и подсладител. Просто дават повече разнообразие през протеиновите дни. Особено като ти се яде хляб дават някакво усещане за заместител. Освен това на доста хора им действат и разхлабващо, а това е доста голям проблем ако ядеш постоянно суха храна. Не са задължителни в никакъв случай, но са препоръчителни поради тази причина.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ninkata
Пристрастен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Много благодаря за полезната информация new
Аз по принцип не влизах в темите от този подфорум, защото никога не съм спазвала диети и засега нямам нужда от тях, но майка ми се е навила за диета и сега я зарибих с протеиновата Smile Тя обаче има един въпрос /не съм изчела цялата тема, моля да ме извините, ако е обсъждано вече/ - позволено ли е кафе с една цигара сутрин?

го^re
Звездица
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кафето е разрешено, цигарите не са забранени Smile

го^re
Ninkata
Пристрастен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Wink Благодаря!

го^re
harmonia
Начинаещ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 9:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Момичета Smile

Аз в почивните дни се бях отдала на четене на книгата защото все не ми остава време и като стигнах до момента с триците, пише, че се препоръчва да се ползват житни трици, а овесените трици в комбинация отново с житните се използват за приготвянето на въпросната палачинка, която на четене ми изглежда доста апетитна, въпреки, че все още нямам трици и не съм я пробвала Smile

Още не съм се премерила да видя има ли ефект, но по дрехите си усещам, че са ми малко по-свободни и това на този етап ме мутивира достатъчно много

Нифада, премина ли вече на смесения режим, пише, че в този режим човек може малко да се обезкоръжи, защото заради заленчуците които задържат вода, не вижда толкова бързо ефекта на отслабването, казвам ти го само ако не си го прочела да не се обезкоръжиш, дори в този етап се отслабва, като средното отслабване е около 1 кг. на седмица

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 9:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пожелавам на всички успех new

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

какво мислите житни или овесени трици трябва все пак да се консумират? Rolling Eyes

го^re
Звездица
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитирам:

- Желателно е да се приемат овесени трици. Целите са две: облекчаване на отделителните функции (запекът традиционно съпътства този род хранене) и увличане на калории. Има два варианта: разбъркани с вода или с ниско-маслено кисело мляко. Единствен недостатък, че трудно се намират. Могат да бъдат евентуално заменени с пшенични трици, но има опасност от подуване на корема.

го^re
rosidi4
Начинаещ

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам време да изчета цялата тема и се извинявам ако повтарям! Въпросът ми е може ли да се подложа на тази диета ако кърмя? благодаря!

го^re
Звездица
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може, но направо на 3-та олекотена фаза.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 11:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Майка ми ме снабди с трици - и двата вида. Аз не успях да отида до центъра, но тя минавала и се сетила за моя проблем. Направих си нещо като омлет - 1 яйце, 2 с.л. овесени и 1 с.л. пшенични трици, накълцано на ситно пилешко месо, черен пипер, малко сол и горчица. На тефлонов тиган без олио. Мноооого ми се услади.
А снощи си измисих едно мое нещо, но ще го пусна в рецептите.

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 9:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Момичета,

вчера хдих до магаина след Мария Луиза вечерта сигурно към 18:30 и жената ми вика не знам какво става днес но съм продала няколко кашона овесени трици, всички идват и се запасяват като са последно 070914

И ми вика знам знам за диетата, каза още че е поръчала някоко кашона така че днес пак ще има дано докато отида не свършат, аз вчера си взех само пшеничени, но днес хапнах в киселото мляко една чаена лъжичка, да видя как действа new

За съжаление не мога с никакъв съвет да помогна на rosidi4, мисля че на този етап жената има нужда от по разнообразна и богата на витамини и дори мазнини и въглехидрати храна, но ми се струва по добър съвета на Звездица да започнеш от 3-та фаза за да не ти спре кърмата все пак, защото диетата колкото и лека да изглежда си е стрес за организма Very Happy

Нифада как върви при теб, на мен вече ми е 7-ми ден ударен режим и мисля тези дни да премина на смесения режим, но се чудя от кога да започна, какво ще ме посъветвате да изчакам ли до 10-тия ден или по-рано да се преориентирам примерно от утре Rolling Eyes

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета искам да ви потитам, на някоя от вас случвало ли ви се е да ви се изсушава кожата прекалено много след като започнали диетата, аз по принцип съм си със сужа кожа, но от вчера кожата на цялото тяло ми е много суха, особено на ръцете станали са ми като шкурки, мажа ги постоянно с хидратиращи кремове, които преди са ми помагали за цял ден и ефекта е за 5-10 минути и после почва процедурата пак от начало

Какво ще ме посъветвате, нещо да се мажа, или и аз не знам какво да направя

го^re
Звездица
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За кърменето не е опасно толкова за спирането на кърмата, поемат се много течности и с кърмата проблеми няма. Опасно е заради токсините, които организмът отделя при прочистването си и част от тях преминават в кърмата.
За кожата - при доста от момичетата се наблюдава изсушаване на кожата и е добре да се овлажнява.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 9 от 11

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com