Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4442&postdays=0&postorder=asc&start=15

Диетата на Пиер Дюкан
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kalinkata
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=6677&postdays=0&postorder=asc&start=240

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kalinkata
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За диетата - наистина е страхотна и за мен си остава единствената, защото е съобразена с нуждите на организма и не е трудна.
Тук е написано доста за диетата на Дюкан, но съветвам всички да прочетат книгата му "Как да отслабнем завинаги", защото преди да си я купя ми бяха разказвали за нея няколко пъти и след като я прочетох разбрах, че за много неща съм била подведена и не ми е обяснено както трябва. Всеки си добавя по нещичко от себе си, пропуска да спомене за някой важен факт или тълкува грешно, а после препредава като развален телефон и накрая се оплакваме, че диетата не е ефикасна, а тя поначало е объркана.
Далеч съм от мисълта да рекламирам книгата или да се опивам да кача продажбите на продавачите на книги, но ви казвам от собствен опит - АКО ИСКАТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ НАПЪЛНО ПЛАНА ПРОТАЛ И ДА ОТСЛАБНЕТЕ ЗАВИНАГИ, ОТДЕЛЕТЕ 10 ЛЕВА И НЯКОЛКО ЧАСА И Я ПРОЧЕТЕТЕ. Това са няма и двеста страници. Четат се "на един дъх".
Там пише всичко - и за нещата, които си мислите, по време на диетата, и за начина, по който бихте могли да се почувствате в определен момент, и за нещата, които бихте могли да объркате. Пише и за храната, и за физическите упражнения, и за водата, и за витамините, и за всичко, което би ви било неясно и искате да попитате.
Разказвали са ми за диетата, чела съм книгата, спазвала съм инструкциите, отслабнала съм и съм си запазила теглото, въпреки че съм си върнала нормалния начин на хранене и пак дори да тръгна да ви обяснявам за плана Протал, няма да ви я предам точно, защото има неща, които съм отметнала за себе си, а бих забравила да споделя с другите, защото чисто механично някои неща ти остават в съзнанието, приемаш ги, а ги забравяш. Успех на всички, които се решат. Стига ГЛАД!

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 8:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

От днес вече съм на режима на Дюкан Laughing
Книгата я нямам но ще се ръководя от прочетеното в Нета Wink
Има ли желаещи да започнат с мен Wink Question
kalinkata разчитам на теб за помощ new
Вече закусих с кис мляко овесени трици и ленено семе Laughing
За обяд и вечеря си приготвям пил дробчета на фурна с малко сол Sad черен пипер Laughing чубрица и лук Laughing Преди да ги изкарам от фурната ще ги залея с 3-4 с л кис мляко Laughing
kalinkata какво ще кажеш добре ли съм го измислила Wink

го^re
kalinkata
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 10:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честно ли? Не!

Аз затова казвах, че трябва да си вземете книгата, а не да четете оттук-оттам. Овесени трици не можеш да ядеш през първия етап на диетата. Той включва само чисти белтъчини. Същото важи и за лененото семе и лука. Овесените трици са за четвъртия етап, когато на практика диетата приключи. Киселото мляко е добре, но да е обезмаслено.

Аз май те отказах още на първия ден! Извинявай! Просто не искам да бъдеш подведена, без да си виновна.

го^re
kalinkata
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://knigibg.com/search.php?listparam=$listparam&searchtype=$searchtype&searchterm=$searchterm

http://www.pe-bg.com/?cid=3&search_q=%D0%BA%D0%B0%D0%BA+%D0%B4%D0%B0+%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%BD%D0%B5%D0%BC+%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%B8&where=title&x=4&y=10

http://www.helikon.bg/?PHPSESSID=781a904f48d2ed19a34bbe5bfe45fbe3&act=search&qstr=%EA%E0%EA+%E4%E0+%EE%F2%F1%EB%E0%E1%ED%E5%EC+%E7%E0%E2%E8%ED%E0%E3%E8&stype=title&pls=3

http://www.book.store.bg/search?srchstr=%EA%E0%EA+%E4%E0+%EE%F2%F1%EB%E0%E1%ED%E5%EC+%E7%E0%E2%E8%ED%E0%E3%E8&submit=%D2%FA%F0%F1%E8&p=s&sinstore=2&sin=1

го^re
slanceto
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз вчера разбрах за тази диета от вас и така се запалих, а и нали днес е първи, реших, че е точният момент да започна. Засега съм яла само две варени яйца, обезолено сирене и айрян. Смятам да вечерям печено пиле на грил. Разбира се, че ще си купя книгата, но дотогава мога ли да се консултирам с вас - например никъде не видях нищо да се споменава за кашкавала - така ми се иска и той да е позволен в ударния период-какво ще кажете?
Благодаря ви за ентусиазма, с който ме заредихте!

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kalinkata сега като чета явно съм сгрешила още първия ден Rolling Eyes Но аз четох в друг форум за режима и там момичетата хапват трици Exclamation
Embarassed Още едно въпросче Embarassed Как става плащането при поръчката на книгата Question Embarassed
Благодаря kalinkata
slanceto хайде заедно ще слабеем Wink

го^re
nas
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

в книгата пише,че след 4 ден се появява запек и проблема може да се реши като се капват по 2-3 л.овесени трици с кис.мляко.така,че може да се и през удърния период.

го^re
kalinkata
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

slanceto, имаш изцяло подкрепата ми.

Айранът трябва да е от обезмаслена кисело мляко. Такъв не съм виждала готов, затова ти препоръчвам да си го направиш от кисело мляко Cultura ( това мляко е по-вкусно и от пълномаслените ). Пиленце може, но без кожата и без да му е слагано и грам олио или зехтин. Може с вода. Колкото до кашкавалът - и той трябва да е обезмаслен. Аз лично такъв не намерих. Предлагам ти да изчакаш с диетата или да се сдобиеш веднага с книгата.

alex76, плащането става при доставката. Тя обикновено е на следващия ден след поръчката. Аз си пазарувам всичко, което мога, предимно от Интернет. В някои сайтове книгите ми излизат с до 20 % по-ниска цена от коричната. Нямах много време да се разровя, но можеш да напишеш "книги" в Google и да провериш. Аз лично предпочитам този: http://www.bgbook.dir.bg/ Много са коректни!

nas, не съм много убедена в това, което казваш, но допускам, че може и да е вярно. Довечера, като се прибера от работа, ще проверя в книгата. Както ви казах, много от написаното в книгата механично го пропускаш, когато не се отнася до теб. Аз по това време пиех сена за запека, а овесените трици не са белтъчини.

го^re
kalinkata
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета, стискам палци на всички за бързи и леснопостигнати резултати, които да са трайни.

new

го^re
kalinkata
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 3:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Благодаря kalinkata "

------------------------------------------------------------------------------------

alex76, розите миришат много приятно! Благодаря! new

го^re
Rumi_R
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моми4ета,аз току що си поръ4ах книгата,сега ще 4акам да ми я донесат и се залавям за работа Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Rumi_R написа:
Моми4ета,аз току що си поръ4ах книгата,сега ще 4акам да ми я донесат и се залавям за работа Laughing
Къде я поръча в сайта който е дала kalinkata ли Question

го^re
Rumi_R
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да,пък да видим какво ще стане

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alex76
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2007 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Rumi_R написа:
Ами да,пък да видим какво ще стане
Абе аз ли съм хахо Rolling Eyes Embarassed Но не ми излезе да я има книгата в сайта Embarassed

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Следваща
Страница 2 от 11

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com