Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4228&postdays=0&postorder=asc&start=60

съпруга , майка или любовница?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  

успявате ли да бъдете майка и любовница?
да
41%
 41%  [ 48 ]
не
11%
 11%  [ 13 ]
опитвам се
47%
 47%  [ 56 ]
Общо гласове : 117

Автор Съобщение
grigy
Начинаещ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2007 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз май не успявам с нито едно от трите. Embarassed Времето не ми стига за нищо, след работа се опитвам да сготвя и оправя къщата но 10мин. след като я видя в ред децата доразчистват, не мога да си върна нормата от преди да забременея а и когато децата спят при вас секса не е най- разнообразния, но се старая във всичко пък докъдето стигна Crying or Very sad

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
magdani
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2007 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм лесна. Детето е голямо и когато се налага се забавлява само. Чистенето и подреждането за мен са удоволствие , а не задължение. Секса е въпрос на желание и настроение. Немога да се оплача, само понякога си мечтая за готвачка Exclamation Very Happy Exclamation

го^re
Uliana
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2007 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bishkotina написа:
charmy написа:
Bishkotina написа:
И с трите се справям идеално new Добра майка съм,защото детето ми е нон стоп усмихнато Very Happy Добра любовница-мъжът ми не се заглежда по чуждо и ме гледа като писано яйце Very Happy Добра съпруга-вкъщи е чисто,винаги има сготвено и обожавам съпруга си Very Happy

Бишкотина,кажи как се справяш?опиши един твой ден,как минава,каква е тайната всичко да ти е наред? 070914

Ами,всяка вечер преди да си легна си правя списък на задачите ми за следващия ден-чистене,готвене,пазаруване.Мъжът ми яде много и обожава как готвя и за това на първо място ми е това да има нещо за ядене.Ако през деня не ми е останало време тичам до китайския,до близкия ресторант или до кухнята в Мола и си поръчвам от там Very Happy Пазарувам като луда дрехи,бельо,гримчета...за да мога да съм различна всеки ден.Ааа,да готвя само от яки списания,тип Бон Апети(това голямото),защото вътре има много нетрадиционни неща и искам да го изненадвам с неща,които никога не е опитвал Very Happy Гледам си детето сама,тоест не му се въртят роднини в краката и ми се радва,че успявам да се справям с всичко.Рядко му отказвам секс,но не се превъзнасям тип"О,мили свърших за 10-ти път Laughing "а съм си аз Wink А,да и винаги го посрещам парфюмирана и ако съм с анцунг ще е прилепнал и прозрачен(с или без бельо,въпрос на настроение),за да го дразня.Мога да кажа,че ми стига времето за всичко Laughing

Извинявай, но колко са ви финансовите средства на месец!за това което описваш водите спокоен живот, т.е. живот в който няма да се чудиш утре боб или картофи да му сготвиш, а ще отидеш до китайския да оставиш 20 лв за гозби, няма да мислиш на детето ли да купя онази сладка блузка от която има нужда, или да си купя онзи секси прилепнал анцунг!Искам да кажа че там където има къща има и комин и дим, но и огън!а за съжаление днешния огън се поддържал само със финанси ли?В смисъл аз живея със моя съпруг от 2 години, от много малко сме узаконили връзката си.За сега се справям със всичко, не разчитам вече на тялото си поради предходни здравословни проблеми.Но не мисля че съм за изхвърляне!Смея да твърдя че доброто ми настроение и оптимизма и безкрайната ми обич ме правят НЕГОВАТА ПРИНЦЕСА!А иначе всичко ни е на кредит бедни сме като църковни мишки и не мога да си позволя гримчета често парфюмчета често и най вече нови дрешки често!

го^re
charmy
Сериозен

Местожителство: варна

МнениеПуснато на: Нед Окт 28, 2007 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bishkotina написа:
charmy написа:
Bishkotina написа:
И с трите се справям идеално new Добра майка съм,защото детето ми е нон стоп усмихнато Very Happy Добра любовница-мъжът ми не се заглежда по чуждо и ме гледа като писано яйце Very Happy Добра съпруга-вкъщи е чисто,винаги има сготвено и обожавам съпруга си Very Happy

Бишкотина,кажи как се справяш?опиши един твой ден,как минава,каква е тайната всичко да ти е наред? 070914

Ами,всяка вечер преди да си легна си правя списък на задачите ми за следващия ден-чистене,готвене,пазаруване.Мъжът ми яде много и обожава как готвя и за това на първо място ми е това да има нещо за ядене.Ако през деня не ми е останало време тичам до китайския,до близкия ресторант или до кухнята в Мола и си поръчвам от там Very Happy Пазарувам като луда дрехи,бельо,гримчета...за да мога да съм различна всеки ден.Ааа,да готвя само от яки списания,тип Бон Апети(това голямото),защото вътре има много нетрадиционни неща и искам да го изненадвам с неща,които никога не е опитвал Very Happy Гледам си детето сама,тоест не му се въртят роднини в краката и ми се радва,че успявам да се справям с всичко.Рядко му отказвам секс,но не се превъзнасям тип"О,мили свърших за 10-ти път Laughing "а съм си аз Wink А,да и винаги го посрещам парфюмирана и ако съм с анцунг ще е прилепнал и прозрачен(с или без бельо,въпрос на настроение),за да го дразня.Мога да кажа,че ми стига времето за всичко Laughing

Бишкотина много ми хареса твоя режим new .Някои неща от тези,които ти описваш преди ги правех и аз ,но сега ...ще взема и аз пак да ги правя new .
Благодаря,че сподели с нас new .поЖЕЛАВАМ НА ВСЯКА ЖЕНА ТАКЪВ РЕЖИМ.

го^re
sneji8601
Отличник

Местожителство: село Белащица(обл.Пловдив)

МнениеПуснато на: Нед Окт 28, 2007 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да справям се идиално,все пак мъжът ми е в чужбина и се виждаме през няколко месеца,за съжаление.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bishkotina
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 12:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Uliana написа:

Извинявай, но колко са ви финансовите средства на месец!за това което описваш водите спокоен живот, т.е. живот в който няма да се чудиш утре боб или картофи да му сготвиш, а ще отидеш до китайския да оставиш 20 лв за гозби, няма да мислиш на детето ли да купя онази сладка блузка от която има нужда, или да си купя онзи секси прилепнал анцунг!Искам да кажа че там където има къща има и комин и дим, но и огън!а за съжаление днешния огън се поддържал само със финанси ли?В смисъл аз живея със моя съпруг от 2 години, от много малко сме узаконили връзката си.За сега се справям със всичко, не разчитам вече на тялото си поради предходни здравословни проблеми.Но не мисля че съм за изхвърляне!Смея да твърдя че доброто ми настроение и оптимизма и безкрайната ми обич ме правят НЕГОВАТА ПРИНЦЕСА!А иначе всичко ни е на кредит бедни сме като църковни мишки и не мога да си позволя гримчета често парфюмчета често и най вече нови дрешки често!

Rolling Eyes Всеки има своя начин да поддържа огъня(както ти си се изказала),моят е поддръжка и любовта е ясно,защото много,ама много си го обичкам new Никой не ти оспорва отношението на твоя мъж към теб,не бих и могла,защото не Ви познавам,а и честно казно не ме касае.
Истината е,че за мъжа е много важно освен добра домакиня жената до него да изглежда добре,защото идва един момент в който прави сравнение между "моето и чуждото"(и ако е в + за чуждото се правят бели) Wink Иначе лично моето мнение е,че парите са много важни в едно семейство.Не визирам само жената и нуждите от които има тя,но и мъжа и неговото самосъзнание като такъв.Комплексите не правят никой красив,не мисля и че сплотяват,а е неминуемо да ги няма,когато няма пари...Но това е друга тема,а и не е нужно да правиш асоциация със себе си,това е просто моето мнение.

charmy,изяж го жив Laughing

го^re
arodoet2
Сериозен

Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Маи , че се справям , въпреки , че сега по време на бремеността малко съм поизостанала в сексуално отношение.

го^re
Uliana
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bishkotina написа:
Uliana написа:

Rolling Eyes Всеки има своя начин да поддържа огъня(както ти си се изказала),моят е поддръжка и любовта е ясно,защото много,ама много си го обичкам new Никой не ти оспорва отношението на твоя мъж към теб,не бих и могла,защото не Ви познавам,а и честно казно не ме касае.
Истината е,че за мъжа е много важно освен добра домакиня жената до него да изглежда добре,защото идва един момент в който прави сравнение между "моето и чуждото"(и ако е в + за чуждото се правят бели) Wink Иначе лично моето мнение е,че парите са много важни в едно семейство.Не визирам само жената и нуждите от които има тя,но и мъжа и неговото самосъзнание като такъв.Комплексите не правят никой красив,не мисля и че сплотяват,а е неминуемо да ги няма,когато няма пари...Но това е друга тема,а и не е нужно да правиш асоциация със себе си,това е просто моето мнение.

charmy,изяж го жив Laughing

Аз също изказах мнение!Не съм се заяждала!И не се опитах да правя асоциация! Smile

го^re
MISTIKA
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се намеся и аз относно моето и чуждото:познавам много мъже,жените им са като кукли,а любовниците доста по-зле изглеждащи и посредствени...Та затова хората са казали,че всеки ден да ядеш торта,омръзва...или как беше там с пържолите,приисква ти се и бобец...
Искам само да кажа,че идеална рецепта няма,всеки я търси сам за себе си...

го^re
Bishkotina
Пристрастен

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MISTIKA написа:
Да се намеся и аз относно моето и чуждото:познавам много мъже,жените им са като кукли,а любовниците доста по-зле изглеждащи и посредствени...Та затова хората са казали,че всеки ден да ядеш торта,омръзва...или как беше там с пържолите,приисква ти се и бобец...

Не знам как ги познаваш тези мъже и любовниците им Very Happy За любовни триъгълници съм чувала,но за шестоъгълници... Laughing Хубавото си е хубаво,то е и боб и пиле жулиен едновременно Laughing Има много страни,а пък ако една жена умее и има възможност да се поддържа гарантирам ти,че може да прави луд мъжа си всеки ден Very Happy а това за грозните любовници за разнообразие...може.Но ако мъжът знае,че после ще трябва да си търси куклата и куклето-детето някъде далече от техния дом,надали би си го извадил преди да помисли Wink И пак казвам плюсовете с хубава жена са си Плюсове!

го^re
Рина
Редовен

Местожителство: малко красиво градче

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, опитвам се, но дали се справям успешно, наистина не зная. Към тези трите обаче при мен се добавя и "работеща жена", а сигурно и при много други от вас, та става и още по-трудно да си отличничка на всички фронтове. Laughing Абе, стараем се...

го^re
tedi_ivanova
Модератор

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MISTIKA написа:

070914 Права си Мисти!
И аз успявам да съчетавам и трите неща откакто се е родила Ивет , немога да се оплача Wink Нищо че не използвам тактиката на Ина... Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
MISTIKA
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bishkotina написа:
MISTIKA написа:

Не знам как ги познаваш тези мъже и любовниците им Very Happy За любовни триъгълници съм чувала,но за шестоъгълници... Laughing Хубавото си е хубаво,то е и боб и пиле жулиен едновременно Laughing Има много страни,а пък ако една жена умее и има възможност да се поддържа гарантирам ти,че може да прави луд мъжа си всеки ден Very Happy а това за грозните любовници за разнообразие...може.Но ако мъжът знае,че после ще трябва да си търси куклата и куклето-детето някъде далече от техния дом,надали би си го извадил преди да помисли Wink И пак казвам плюсовете с хубава жена са си Плюсове!

Ами,ей така,познавам ги-идват при нас в хотела с любовниците си,а в ресторанта с жената и децата Laughing Laughing
Но за това съм съгласна,разбира се,че трябва да си номер едно,при всички положения и то не е просто плюс Wink

го^re
TABBY
Сериозен

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз мисля, че се справям, а и според мъжа ми също Wink

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
k_manolova
Сериозен

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Успявам и със трите но и моето момче много си ми помага!!! new а като не ни се готви - има и заведения!!!!!!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com