Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4221&start=0

За любителите на шоколад!
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 2:04 pm    Заглавие: За любителите на шоколад! Отговорете с цитат

Здравейте! Аз съм абонирана за списанието на "Маги клуб" и току-що видях, че "Нестле" са пуснали на пазара нов шоколад, който е без захар, а със заместител. Има го в два варината - като млечен шоколад и като натурален. Very Happy Това е малка гощавка за отслабващите и неможещи без шоколад като мен. Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kama4e
Модератор

Местожителство: Горна Оряховица

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ей сега с чиста съвест ометох един Фин млечен. Мммм не ме е страм. new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tony_nm
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ХАСКОВО

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

няма да е същото...като кока-кола лайт и други подобни Sad

го^re
pa$$ion
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм противник на всички такива заместители на захарта,защото са натъпкани с буклуци и са много вредни.По-добре да ядем обикновен натурален шоколад-от него не се дебелее и енергията,която съдържа се изразходва много бързо.

го^re
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tony_nm написа:
няма да е същото...като кока-кола лайт и други подобни Sad

Ще пробвам и ще кажа, стига да са го пуснали по магазините вече. Ко йзнае може пък да са го докарали на вкус Question А иначе специално за кока-кола - не само лай е боклук, но и всичките им продукти и причината според мен е, че на българчето му се позволи да ги произвежда тук, в БГ. Само цената е висока, а вкусът е като на "Дерби" или "Парти". Даже какво ги сравнявам, тези две марки са много по-добри от "Кока-кола".

го^re
bgtrener
Редовен

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pa$$ion написа:
Аз съм противник на всички такива заместители на захарта,защото са натъпкани с буклуци и са много вредни.По-добре да ядем обикновен натурален шоколад-от него не се дебелее и енергията,която съдържа се изразходва много бързо.

Точно ! Заместителя е по-вреден и от захарта. Толкова много се изписа за подсладителите и Е-тата. А що се отнася до шоколада (истинския) - не мисля , че пречи на спазването на диета. Когато се хапва по малко и да не е преди лягане, всичко си е наред.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
silzdrav
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не е само на Нестле и Милка имат, ама е 2 пъти по-скъп, има и "Финес", "Елегант", всичките с малтитол-натурален подсладител, прави се от нишесте new

прочетете тукhttp://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=763401

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз много обичам натурален шоколад Embarassed То какво ли сладко не обичам Embarassed Embarassed Embarassed Но ще пробвам и новия шоколад Wink

го^re
MISTIKA
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не знам за вас,но този шоколад ще ми изяде главата Rolling Eyes като дрога ми е Shocked Shocked

го^re
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2007 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда, и аз ям много шоколад Laughing голям проблем ми е, но не мога да го откажа.

го^re
MISTIKA
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2007 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Изкарвам ден,максимум няколко без...направо е ужасно.А преди въобще не близвах,ядяла съм по един-два шоколадови бонбона годината..Откакто забременях обаче,ме караха да ям заради хемоглобина (нали не ям месо) и постепенно се "пристрастих''.А това ме побърква,защото мразя да съм зависима от нещо. Evil or Very Mad

Последната промяна е направена от MISTIKA на Съб Сеп 08, 2007 11:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
Uliana
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има натурална плодова захар която се казва фруктоза и е проста захар, т.е. се усвоява от организма много по лесно ... не мисля че тя е вредна .... от нея не се пълнее аз я използвам близо година! На пазара за диетични продукти има един продук глюкозо - фруктоза, от която така се пълнее а я дават за диетична! Това е от моя опит ... аз не ям също и мая и себеподобните и Wink

го^re
bgtrener
Редовен

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Uliana написа:
Има натурална плодова захар която се казва фруктоза и е проста захар, т.е. се усвоява от организма много по лесно ... не мисля че тя е вредна .... от нея не се пълнее аз я използвам близо година! На пазара за диетични продукти има един продук глюкозо - фруктоза, от която така се пълнее а я дават за диетична! Това е от моя опит ... аз не ям също и мая и себеподобните и Wink

Как така не се пълнее от фруктоза? Rolling Eyes

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gabinki
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 4:12 pm    Заглавие: Re: За любителите на шоколад! Отговорете с цитат

pinko_bl написа:
Здравейте! Аз съм абонирана за списанието на "Маги клуб" и току-що видях, че "Нестле" са пуснали на пазара нов шоколад, който е без захар, а със заместител. Има го в два варината - като млечен шоколад и като натурален. Very Happy Това е малка гощавка за отслабващите и неможещи без шоколад като мен. Very Happy
И аз съм абонирана за същото списание new Видях шоколада,но още не съм го пробвала.Иначе обожавам качествен натурален шоколад Laughing ,ама и млечен не отказвам Wink

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Вто Сеп 11, 2007 7:48 am    Заглавие: Re: За любителите на шоколад! Отговорете с цитат

gabinki написа:
pinko_bl написа:
И аз съм абонирана за същото списание new Видях шоколада,но още не съм го пробвала.Иначе обожавам качествен натурален шоколад Laughing ,ама и млечен не отказвам Wink
Извинявам се за спама Embarassed Но какво е това списание Question Laughing

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com