Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4173&start=210

Мами от Монтана 2
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен! Все още, не сме сложили елхата. Мисля към 15ти декември да я сложим и украсим. 070914 Михаила, има да се радва..
Още се чудя, какви подаръци да взема? Rolling Eyes За каката съм взела един пъзел с цифри и букви от "Кауфланд". За малката, още не съм измислила. Rolling Eyes В писмото до дядо Коледа е поискала кукла Барби-русалка. Къде ще търся такава кукла-не знам! Rolling Eyes Rolling Eyes
Вчера ходих до "Кауфланд", има толкова много играчки, но нищо не ми хареса. Rolling Eyes Нама нищо развиващо в тях, за децата?! Rolling Eyes
Абе, не знам, сигурно съм много претенциозна... Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
БубитоМама
Пристрастен

Местожителство: Монтана

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравйте мамита,искам да ви попитам,някоя от вас има ли представа как стоят нещата с майчинство,помощи и т.н. след раждането???
Моят случай е такъв...нямам 6 месеца трудов стаж и се чудя трудов договор ли да подпиша или да ида на борсата и след,като нямам брак със мъжлето ще имам ли право на някаквадруга помощ???
Надявам се да можете да ми дадете някакъв съвет,защото ми е много трудно new
Благодаря ви предварително!

го^re
mamikami
Отличник

Местожителство: гр.Монтана

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 11:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бубито,не съм много компетентна по въпроса,но знам,че ако се регистрираш в борсата ще получаваш майчинство 1 година,а сега можеш да сключиш трудов договор,мисля.Поне миналата година трябваше да имаш трудов стаж 6 мес.,независимо кога.Не беше задължително да е непрекъснат,сега дали все още е така,не зная.Ти имаш ли някакъв?
Ето тук прочети,дано намериш отговор,а може някоя мама по-запозната да ти отговори.http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE&meta=
Блага,мойта Мими от Кауфланд си е харесала Барби с конче,нищо особено не е,а е 30 лв.,но ще видим тия дни какво ще е окончателното й решение.Наскоро й купих дъска с букви и цифри,но ще видя и този пъзел,ако й хареса да й взема.А за русалка пообиколи магазините с играчки,дано намериш.
Кики,и аз се чудих дали да заведа Светли в детската и той да види Дядо Коледа,ще видя какво ще реша до тогава.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 8:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ками, мерси Wink Момичета, ходихте ли в новата сладкарница с детски кът? Доколкото разбрах, се намира срещу хотел "Огоста", на мястото на левчето. Казват, че било много хубаво. Има жена, която ги гледа в детския кът и така родителите спокойно си говорят и отпочиват! Rolling Eyes
Ако сте ходили, дайте отзиви? Rolling Eyes Wink
Сигурно в сряда, ще отида до складовете, за да прегледам и там играчките.... Rolling Eyes Много се дразня, продават играчки-боклуци, на невероятно високи цени!
П.П.Ками, пъзела е от дърво и цифрите са цветни, в синя кутия! Wink

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 10:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Блага,мерси,че ми поясни какъв е пъзела!И мен много ме е яд,че играчките са наистина некачествени,а са много скъпи.Идват от Китай на неверочтно ниски цени-не помня дали съм ви споделяла,но преди време по ТВ даваха предаване за китайските стоки и казаха,че мартениците(разните фигурки,които се закачват,без бялото и червено,тях тук си ги слагат) идват на цена 1 стотинка-100 броя.Бельото е на цени м/у 2 и 15 стотинки,а тук дори мамят и им слагат етикети на известни марки и китайското бельо не рядко се продава на много висока цена,но тези от 15 стотинки изглеждали добре,минавали за висококачествено бельо.
Ние с Мими два пъти ходихме в новата сладкарница "Перла",Светли го оставях у нас,при татко му.Не е на мястото на левчето,а до него,където беше Клуба на дейците на културата.Има детска стая с бавачка,добре се забавляват децата,първия път дори оцветяваха,за сега е безплатна бавачката,за напред не зная.Ето снимки оттам:
Tова е в заведението:

Това е детската стая(часът на снимките не е верен):

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 12:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Леле, супер е!! new new Още в сряда, ще ги заведа! Wink

го^re
Kiki22
Сериозен

Местожителство: град Монтана

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен.Вчера съм ви подвела без да си искам.Извинявам се Embarassed Елхата на центъра днес ще я украсят и открият,ако може така да се нарече,и дечица от детските градини ще изнесат концерт.Аз ходих в новата сладкарница,но за мое съжаление нямаше свободни места.Ками,детския кът става ли за по-малки дечица като нашите по на 1 годинка?
Относно играчките,и аз ще ходя да търся на Поли за Коледа.Тя много харесва ходещи и пеещи играчки,ще и купя нещо подобно.

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кики,аз Светли не го водих с нас,понеже ме беше страх,че като е малък и трябва повече внимание да му се обръща и не знаех дали ще е удобно.Но пък забравих да попитам за това бавачката,нали има по-големи деца,тичат,може да го блъснат и за да съм по-спокойна не го взех с нас.
Искаше ми се да отидем на центъра,но няма да стане.Ако някоя от вас е ходила,да разкаже,моля!
Забравих да ви кажа,че в сладкарницата предлагат торти на "Двете фукли",опитах 3 вида,едната беше "Добуш"-тя ми хареса,а другите две-НЕ,а всички са по 2.60 парчето,имат и пастички по 1.20,може следващия път да опитам от тях.На "Валка" ми харесват повече и не са толкова скъпи,но както казах опитала съм само 3,ще чакам и вашите отзиви.

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние бяхме на центъра и беше, меко казано ужасно! Сцената беше малка и ниска. Децата се блъскаха, като рибки в консерва и само тези, които бяха отпред, можеха да видят нещо, а те не бяха повече, от двадесет дечица...
Злати Живков, запали елхата с две момченца! След това излезнаха дечица от детска градина "Калинка", и изпяха няколко песнички.

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси,че ми разказа,Блага!
Сега разгледах вестника на Техномаркет и искам да ви питам знаете ли дали са го отворили?Мъжът ми каза,че на 7.12 ще го отворят,а на вестника пише,че промоциите са от 3.12 до 14.12.07,дали е отворен вече.То аз какво толкова ще купувам,но така да си питам,че ще го посетя-да,но дали ще изляза с покупка не зная.

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ками, сега чувам от теб? Rolling Eyes Къде е този "Техномаркет"? Rolling Eyes
Rolling Eyes

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъжът ми каза,че се намира от кръговото движение в началото на града
в посока към бензиностанция Шел,но от дясно.

го^re
Kiki22
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен.Да Техномаркета ще е точно там дето е казала Ками,при кръговото,но срещу парниците дето бяха едно време,а отк
риването ще е на 07.12,ще пеят Гергана и Анелия,така ми каза една комшийка.И ние ще го посетим,но и аз незнам дали ще си купим нещо Rolling Eyes Smile
За празника на центъра,тези дечица дето са пяли са на майка ми от групата,но тя не е ходила.Само каза,че е имало много сърдити родители,защото не всички дечица са ходили,а само тези който е избрала музикалната Rolling Eyes

го^re
Kiki22
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А между другото да вие почерпя,виртуално,че днес нашият тати е именник new new new 070914 new
Досега правих рибката за довечара,и вече се уморих

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кики,честит ви празник!Да ви е жив и здрав именника,само хубави емоции му желаем,много късмет и любов!
Весело изкарване и наздраве!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Следваща
Страница 15 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com