Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=4173&start=195

Мами от Монтана 2
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mamikami
Отличник

Местожителство: гр.Монтана

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Забравих да ви кажа,че забравих да направя снимки,трябваше да го щракна как хвана питката,после как взе портмонето,но като съм шматка.А както ви писах бях сложила един фотоапарат и пак не се сетих,яд ме е сега.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kiki22
Сериозен

Местожителство: град Монтана

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ками,да ти е честит малкия банкер new според мен
Искам да попитам къде вадите снимки на дечицата си,и доволни ли сте,че имам много да вадя на Поли от лятото,а пък ми се иска и календари за Коледа да правим new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mama veni_83
Сериозен

Местожителство: монтана

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

днес ходихме на консултация и сме наддали само 600г. ,а предните месеци по1кг. ,незнам защо толкова малко ,но на ръст сме пораснали с7см. Кажете мамчета 6кг. малко ли са за 3м. ,родихме се 3.400

го^re
Kiki22
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Ное 24, 2007 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вени,според мен няма за какво да се тревожиш.Наддали сте 0.600гр,но пък за сметка на това сте дръпнали на височина с цели 7см.Поли на 3 месеца беше 7кг и 60см,но тя отначалото ми качваше по-повече,а след това почна да дърпа и на височко,беше малка дундичка.Тя ми се роди 3.250кг и 50см.Стига бебо да не плаче,че е гладен нямаш проблеми.След 4месец започнахме да качваме по0.500,0.600кг на месец.Кога ще качиш снимчици на бебчо?

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Ное 25, 2007 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вени,няма за какво да се притесняваш,наддал е нормално,погледни в картончето му и ще видиш,че е така.Слушах някъде,че много майки се притесняват ако бебчетата им не наддават по много,сравнявайки ги с други,по-дебели бебета,а не е нормално и не е добре да е дебело бебето,знаеш колко се говори за този проблем.Макар,че има и по-едрички бебета,на които килограмите им са повече,но не са дебели.Ще ви кажа нещо,сигурно много ще се учудите,но е така.Дъщеря ми се роди 2.550 кг,на 1 г. нямаше 8 кг.,не помня точно,но беше 7.500-7.700 най-много,но много жизнена и жилава,и сега е такава,нямам проблеми с нея,най-сериозната болест,която е имала са налепите по гърлото,но не ги и усетихме,пи антибиотик и бързо й мина,гърлото не я болеше.Лекарства не й давам,като кашля пие сироп,когато й потече носа,преди й капех физиологичен разтвор,сега тя си се маже с Низита и бързо й минава.Синът ми се роди в средата на 8-ми месец,1.900 и той не е едър,на годинка беше 9.200кг(повечко от кака си).За мен най-важно е да са здрави,на всички дечица го пожелавам.
Кики,снимки съм вадила в Аско Деница,във фотото на Монтажна база,това зад Градския съвет,но сега от цифровия апарат не съм вадила никъде.
Ето ви една снимка на Мими,да я видите като бебе,въпреки,че е малко килца не беше залиняла,пухкавка си беше.Тук е на 11 месеца:

го^re
mama veni_83
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Ное 25, 2007 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря ви,четох в една книга по въпроса за наддаването и май ще се окаже че сме напълно в нормата Laughing
Ето снимки в подписа ми съвсем пресни са ,тази играчка в устата ни е най - новата и вече можем сами да си я държим и да я слагаме в устата Laughing .

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Ное 25, 2007 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mama veni_83, невероятен е!! Страхотен бонбон! Ама, как ще е наддал малко, я виж какви бузи има малкия!! Да ти е жив и здрав! Wink
Въобще не се притеснявай, наддал си е много добре. Ками, добре е обяснила. Междудругото, моята Миха, беше 9кг на годинка. Wink
Доколкото си спомням на 3м, беше 5.700. Wink

го^re
mama veni_83
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Ное 25, 2007 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

той се роди с бузки Laughing това беше първото нещо което отбелязах като се чухме с нашия тати след раждането Razz ,
Обаче тая вечер ме побърка много му се доспа и неиска да си изпие млекцето,голям инат бе ей, сложих го в леглото и заспа веднага .Това е защото днес малко режима ни отиде подяволите още от сутринта ,но ще влезем в крачка

го^re
Kiki22
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2007 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вени,малкият е голям бонбон-пу-пу !Като го гледам и на мен ми се прииска едно момченце,но има време. Very Happy

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Вто Ное 27, 2007 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е,Кики,щом е така пожелавам ти второто да е момченце,пък ако не стане,може от третия опит. Laughing
Забравих да се похваля,че кръстниците на Мими(а в бъдеще и на Светли) си имат две близначки,родиха се раничко,като моя Светли,но са добре,в кувьози са и дано бързо наддадат,за да си ги вземат,че са много щастливи,както и ние.Аз винаги съм си мечтала за близнаци и ето сега си имам.

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Ное 27, 2007 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ками, да са живи и здрави, малките бебоци!! Да донесат, много щастие, радост и любов на мама и тати, както и на вас!
А, имена? Rolling Eyes

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Вто Ное 27, 2007 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

semiramida написа:
А, имена? Rolling Eyes

Благодаря за пожеланията,таткото щастлив ми съобщи,че са му "одрали" кожата. Laughing
Ако питаш как се казват,казвам ти-Натали и Илиана.

го^re
Kiki22
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Ное 28, 2007 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ками,да са честити малките съкровища на кръстниците ви,много щастие и радост да им носят.Имената им са много хубави. new 070914 070914 070914 new
Относно въпроса за второ детенце,има време ще поизчакаме Поли да порастне малко и тогава живот и здраве ще мислим за второ Very Happy

го^re
mamikami
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 11:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря,Кики!
А за бебе,права си,да му дойде времето.
Нещо пак се губите,как сте?Ние днес с Мими украсихме елхата,Светли я дърпаше,но я вдигнах,не много високо,но за сега не я закача.
Вие украсихте ли,или ви е рано?Аз обичам от раничко,за да ми е празнично,сега и снежец да завали и ще съм много доволна.
Знаете ли кога ще отворят коледния базар?Пишете,не се бавете! 070914

го^re
Kiki22
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,мацки и от мен.Аз още не съм украсила елхата,ама тия дни ще се заема 070914 .Искам тази Коледа да е незабравима за Поли,защото миналата още неразбираше.Намислила съм понеже майка ми е детска учителка,да заведа Поли в детската когато дядо Коледа раздава подаръците,та и на нас да даде и да се снимаме 070914 070914 .За коледният базар,Ками нямам си на идея кога ще е откриването,а за елхата на центъра ще я "откриват" на 5или 6 ,незнам точно,трябва да питам майка,че тя ще води дечица.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Следваща
Страница 14 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com